bugün

bir dönem az alkmaar forması giymiş, bonservisi parma' da bulunan, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısını sampdoria' da kiralık geçirmiş italyan forvet.
feyenoord'un gol makinesi. 2012 yılında parma'dan alınmıştır.
Feyenord forveti.

Onun tam adı ne bilmiyorum ama mutlaka galatasaray almali.

Uzun genç teknik sağlam.

Bir de italyan.

Ulan mancini al şu adamı. Drogbaya da yol verilsin artık.
beşiktaş'a geleceği söylenen italyan golcü.
beşiktaş'ın herhalde olmamasına en çok sevindiği futbolcu. feyenoord'dan ayrılıp southampton'a transfer olmuştur.
(bkz: target striker)

southampton'daki performansını merakla beklediğim ve feyenoord'dan gittiği için sevindiğim santrfor.

adettendir: karnım ağrıyor.
feyenoord' un gol yükünü sırtlamış olan santrafor. özellikle kanat akınlarından gelen toplarda isabet yüzdesi çok yüksekti. rotterdam ekibi yokluğunu arayacaktır.
dün gece malta'ya attığı golle takımını galibiyete taşıyarak azzurrileri ipten alan dev golcü, uzun adam.
prandelli'ye giydirmiş futbolcu. haklı mı haklı tabii ki.
oldukça iyi bir nokta santrafor. tek forvet oynayan takımlara önerilir.
gittikçe yükselen bir performans sergileyen, feyenoord" da kafa golleriyle iyice parlayıp southampton ile zirve yapmış uzun boylu, güçlü forvet.
ayrıca da iyi ve güzel entrylere imza atan, takibe aldığım bir yazar.
iyi yazan takibe alınası yazardir.
(27087361) yaran yazar. Eksik olmasın.
çok sevdiğim skorer, kaliteli bir santraforu kendine nick seçmiş yazar. bu yüzden nicki hoşuma gitmiştir.
bugün de tottenham a iki gol birden atan italya nın şu aralar en formda golcüsü.
(#27661910) beyinlere zarar bir yazardır.

(bkz: yanık beyin kokusu)
kısıtlı zekasıyla espri yaptığını sanan zat-ı muhterem

http://inciswf.com/olumvallacokkomik.swf

--spoiler--
oğlum çok komik espri lan valla yemin ediyorum baya komik çok üst düzey bir espri bu ya.Bunun düzeyini millette öğrenmesi lazım.Fazla komik yani mesela bazı espriler yapıyorlar bu kadar komik değil.Ben buna şimdi gülüyorum ya yarın buna gülemiyorum diye üzüleceğim kendi kendime.Hani genel olarak baktığında espri şeylerine çok üst düzey kalıyor bu espri.Lan biraz az komik ol gülmekten altımıza sıçmayalım.Yani biraz az komiğini yap bunun yine güleceğim.Çıkalım dağların başına hep beraber halay çekerek bu espriye gülelim yani bu esprinin karşılığı çok daha kaliteli esprilerin önünü de açar yani.Ülke olarak kalkınırız yani. sen bu espriyi afrikalı cocuklara yap açlıktan deil gülmekten ölsünler, hayır yani bir uçak kirala arkasına yaz 7 cihan gülsün buna.
--spoiler--
(#27673045) (bkz: ağlama melis)

Uzatmamı istemiyor isen çeneni kaparsın.
(#27878814) zall kardeşim donuz diye bir buton eklemiş. kullanabilirsin mesela.
an itibariyle penisimin uzerine imza atan, cok israr etti kiyamadim verdim imzayi.
Trabzonlu bi yazar değil miydi? Hiç beklemezdim...yani ummazdım...ne bileyim ya..nasıl yapmış..off boşverin kapatın konuyu.
Kesin yapmış yazar.
Striker forward. (bkz: swh)
Arkadaslar bu eleman acayip yakisikli. Kizlar bi el atin.
http://m.uludagsozluk.com/e/28607996/

Milleti kandırma len. Hepimiz senin çirkin şişko ve kıllı olduğunu biliyoruz. Çünkü sen bir sözlük erkeğisin.