bugün

entry'ler (244)

midye dolma

yanında bira ile ege sahillerinin vazgecilmezidir. Mardin'li arkadaşlar satışını yapmaktadir swh

ağlatan oyunlar

mafia 2. sonu üzdü

içine girilen son şey

oyundur efendim.

milli kondom markamız için isim önermeleri

hücum yeleği.

diego ribas da cunha

yeni gelecek td ile form tutmasini bekledigimiz 10 numaradir. Bekleneni vereceginden eminim.

sözlük yazarlarının steam hesapları

srjonsnow'dur efendim. cs:go,dota 2,gta4 oyunlarini oynamaktayim.

futbol varken baskete ilgi gösteren fb taraftarı

galatasaray taraftarı beyanıdır.

12 nisan 2015 manchester utd manchester city maçı

4. golün net ofsayt olduğu maçtır.

game of thrones

cnbc-e de dunya ile ayni saatte yayinlanacağı söylenen dizi. heyecanla bekledik 9 ay hadi bakalim.

ölmeden once el bombası sallamak

takip takim oyuncusunun kafasina kafasina atilan bombadir. tam bomba atacakken karşınızda belirir. ya silaha gecmeye calisacaksinizdir yada bomba atmaya devam swh

türkülerde geçen vurucu sözler

dışarıda kar yağıyor,benim içimi yağmur.
eklenilesi sözlerdendir.

izombie

dizilab'da gezinirken karşılaşıp göz attıgım izlenilebilesi dizidir. başrol oyuncusunun guzelliği dizinin izlenmesinde onemli etken saniyorum.

blue mountain state

can sıkıntısına izlemeye başlayıp 1 haftada 3 sezonuda bitirdiğım dizidir. sezon finali yapip geri donememiş olsada filminin çekileceği duyurularak sevindirmistir.

ülkelerin nükleer bomba üretme sebebi

çıkabilecek herhangi bi savaşa karşı verilen gözdağı olabilir.

kızların sevmediği erkek tipi

gurursuz erkektir efendim.

elektrik geldi

karabukte saat 13.00 da vuku bulan olaydir. bursa,balikesir ve izmirde hala elektrik kesintisi yasanmaktaymis.

4 yıllık ilişkinin anıları ne zaman unutulur

unutamazsin. hele ki o anıların yaşandığı yerlerdeysen hic aklindan cıkmaz. zamanla daha az acı verir belki. bilinmez.

counter strike global offensive

aldıktan 4 gün sonra 15 tl lik envanter hediyesiyle bedavaya getirdiğim oyundur.satayim hemen swh

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

17 saat oyun,6 saat uyku,1 saat yemek. en sevdiğim

rammstein dinleyen yazarlar

almanca'ya sempati kazanmış yazarlardır. kendimi dahil edebilecegim topluluktur.