bugün

Dedi bir kezo.
1 aydır ortalarda görünmeyen yazar. Çaylaklıktan çıkmış sanırım. Amk yerinde çaylak etmediğiniz arkadaşım kalmadı nerdeyse. Tekrar hoş gelmiş yazar. Koca yürekli adam.
adam sinirimi tatlılığıyla bastırdı.
benden sonra kimse yazmamış ama beni yine sinirlendiren yazar.
Sözlüğün en sevilen yazarı. Adeta bir kanatsız melek.
on numara golcüdür. ama biraz yaşı geçkindir. yine de sevdiğim forvetlerden biridir.
kanser ayağı çeken ergen bebesi.

özel mesajla fotoları istedim. bir dr gözüyle bakayım dedim sonuçlarına, verdiği cevap şu

"bro özel mesaj bozulmuş sanırım. foto linki gitmiyo"

bunları ıslak odunla döveceksin.
Nihayet layığını bulup çaylak olmuş yazar. Megali ideamız buraları tamamen terketmesi olup başarılarının devamını dilemekteyizdir.
Çoğu kızdan daha güzel gozlere, daha uzun kirpiklere ve daha dolgun dudaklara sahip olduğundan dolayı çevresinde 'erkek guzeli' yakıştırmasını çokça duyan bir yazar olsa da bir adet penise ve yoğun erkeklik hormonlarına sahip bir yazar.
(bkz: milyonların bacısı)

Abdullah gül, koala benzerliği gibi subhanallah.
Ben erkek sanıyordum ya, kız mıymış? Yazarı.
http://m.uludagsozluk.com/e/28827776/
ben gözlerinden kız zannettim lan adamı. o değil de yeni nesil çok değişmiş.
Geç parlamış southampton'lu yıldız.
Gözlere kirpiklere eyvallah da kaşları öyle kız kaşı gibi cımbızlamış yazarı,

ne yapsın bu insanlar şimdi.
Kız,gay esprileri yapan bayan yazarları yatak odasına bekleyen yazar.

Not: Fotoğraf 2 sene öncesinin fotoğrafı. Kaş biraz faza alınmış doğru, şu an oyle değil.
Bir fışkırtmada sırtüstü yattığı küvetten duvara ulaştırabileceğini iddia eden yazardır. Çıkar da boynumuza dola. Zaten bir kişi de dese ki benim alet küçük, birkaç damla fışkırtıyorum şaşarım. Herkes donjuan .mk.
(#28825776)
'kuran okurken yakalanan ateist' adlı ergen yazarın aşık olduğu yazar.

Olum nick altımdan bi çek git. Her gun bir şey yazmak zorunda mısın buraya? iyi kotu Bi tarzımız var gerektiğinde uzun,guzel entryler de giriyoruz. Sözlüğün kalitesini dibe çekiyor diyen yazarın(!) entrylerine bi bakar mısınız? Millete nickaltı girmekten başka bi entrisi yok şaka gibi. Bomboş.

En son eleştirecek kişi sensin. Profil fotosuna da eminemi koymuş. Hahahahah atarlı rapper ergen seni.
Neymiş? Sözlüğün kalitesini düşürüyormuş, eeeeyyy kuran okurken yakalanan ateist, ya sen kimsin ya? Sen kimsin ki sözlüğün yakışıklı trollü gratsyano pele'yi kalitesizlikle suçluyorsun? Gratsya'yla uğraşmanın yeri sözlük değil sandıktır.

Sevgili kardeşlerim, görüyorsunuz, bunlar şimdi de benim liseden kankama, gratsyano pele'ye kalitesiz diyorlar. Biiiz, trollüğü Nick altından başka sözlüğe katkısı olmayan tecrübesiz on birinci nesillerden öğrenecek değiliz. Trollüğü biz biliriz biiz.

Evet, kendisi bazen sınırları zorluyor olabilir, o konuda gratsya'ya ben de çok kırgınım, fakat kimse kusura bakmasın, kimse gücümüzü test etmeye kalkmasın.

Maldanadam'ı sildirdiniz, cool adam'ı sindirdiniz, sözlüğün sevilen trollü gratsyano pele'yi yedirmeyiz!!!

Dik dur eğilme bu millet seninle!
Top 10 troll listelerinde çok hızlı yükselen yazar kardeşimizdir. Daha önce kullandığı E-posta adresleri

kaptanimiztekkekiblemizmekkealayinagiderr@hotmail.fr

bibardaksoukgasosicermisinyafrum@hotmail.com

şeklindeymiş. Nedense hiç şaşırmadım.
Sözlügün yakışıklısıymış senden olsa olsa kestane olur.

Benle takılmak isteyen kızlar varsa yarın datçaya gidiyorum bana takılın hayatınızı yaşayın.

Çokmu paran var diyen yazar kardeşlerim para bok gibi bende takılmak isteyen kızlar mesaj atın yeter datçada takılcam.
southampton un italyan golcüsü.
iyi yorumlar için teşekkür eder.

Ayrıca malesef geçirdiği ciddi bir hastalık sebebiyle (cidden bak) uzun zaman spordan uzak kalması ve iştahının kesilmesiyle eski formundan eser kalmayan yazar.

Tamamen iyileştiğinde eski formunu yakalamaya çalısacaktır.
sozlugu facebook gibi kullandigi icin silik yemesi gereken yazar.
Kim bu vaşak diye baktım bildiğin kalitesiz troll klasik 11.nesil trolerin en berbat olanı fake nick ordusu ile takılması acınası.
Tövbe bismillah çok tatlı yazar.

görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar