bugün

(d. 1939), Jefferson Airplane grubunun solisti olarak bilinir. En ünlü şarkıları "White Rabbit" ve "Somebody to Love"'dır. Vejetaryendir. Paul Kantner'den China isimli bir kızı vardır. Bir dönem dünyaca ünlü grup The Doors'un vokalisti Jim Morrison ile beraberlik yaşamıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Grace_Slick
Yeryüzüne inmiş en etkileyici kadındır.Tam anlamıyla sanatçıdır.Sesi mükemmel olmakla birlikte dünyanın en güzel gözlerine sahiptir.Sesi ruhu okşar.Bu yaşlarında ise ressamlık yapmaktadır.
jefferson airplane ile olan lather freedom şarkısı ve solo çalışmaları el diablo ve let it go ve dreams sabah ritüellerimdir.
cocukken asik oldugum jefferson airplane vokalisti.

http://www.youtube.com/watch?v=RqHinQ_2Hww

bugun tekrar dinledim, tekrar o genclik haline olup bittim, yillar cok sey goturmus gerci.
vakt-i zamanında genç tony iommi'nin aşık olduğu acid güzeli.

hala güzel...
görsel
sesi, herşeyi çok güzel olan jefferson airplane vokali.
-ben gençken çok güzeldim var ya, dese yalan söylemiş olmayacak eski şarkıcı yeni ressam. Günümüzde iyi kabul edilen çoğu şarkıcının nefesinin yetmeyeceği şarkıları onların çıkamayacağı notalarla söylüyor. insanı çekiyor böyle sesi.
hala şarkı söyleseydi dünyanın en büyük kadın vokali ilan edilecek olan eşsiz müzisyen ve vokalist. onun sesine aşık olurum ben.
görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel

görsel
görsel
dünya dışı güzelliği ve elf burnu dışında, evrensel bir misyonu da başarıyla üstlenen, amerikan mezalimlerini görmezden gelmeyen başı dik sanatçı, müzisyen, bestekar, vokal ve aykırı olmanın bu denli yakıştığı bir insan.

görsel
görsel
görsel
çok güzel , seside çok güzel. psychedelic rock yapan kadın.
sesini sevdiğinizin sesine benzetmenizle duyduğunuz sempatinin otuz katına çıkması bir olan, saykodelik dişi kişisi.
Psychedelic akımın prensesi, yaşayan efsane.
gördüğüm en güzel kadınlardan biridir. belki de en güzeli. sesi de acayip güzel.
kendisi masaüstü arka planıdır. ayrıca ilahi adaleti birazcık sorgulattıran kişidir kendileri ses var güzellik var tatlılık var bu nedir usta.
janis joplin'in ''kıskandım'' dediği sestir.
ilk dinlediğimde sesi pek de güzel değilmiş demiştim. ama daha sonra her gün en az bir defa dinleyip "yok yok ben cidden malmışım" dedirten muhteşem ses. sesi güzel, resim çiziyor, müziğe başlamadan önce modellik yapıyormuş.*
70'li yıllarda yaşamış olsaydım kendime aşık edeceğim hanımefendiydi. şansına küssün.
(bkz: live at the matrix)
(bkz: sally go round the roses)
60'larda ve 70'lerde yaşamak için yegane sebep olabilecek kadar gençken güzel olan kadın. saykedelik deli sesli hatun.
daha güzel, daha bi dört dörtlük bir kadın rockstar gelebilir mi diye düşünüyorum, sanırım gelmez.
jefferson airplane için bestelediği o muazzam parçalar bir yana, kendi solo çalışmaları da enfes olan harika ve bir o kadar da hırçın sesli hippi ablamız. özellikle 1980 yılında çıkardığı dreams adlı albümü kesinlikle dinlenilmelidir.
jefferson airplane'in sesi ve görüntüsü çok çok güzel vokalisti.
etkileyici sesinin yanında kendisi bu dunyanın gorebilecegi en guzel hippidir.
güncel Önemli Başlıklar