Ya dün gece kafam çok güzelken takibe aldım ya da nick değiştirmiş 11. NEsil yazar.
nick değiştirmiş bir yazar, zaten buralardaydı koşuşturmaya devam etsin bakalım *
Güzel mosmor bir hemşire nicki. Onu hepiniz tanıyorsunuz. Hazır olun. Evet.
sezenist a feminist eski nickli yazar sanırım. yeni nick güzel olmuş. iyi yazmalar.
Aynı okulda okuduğumuz yazar kişisi.
Nick değiştirmiş bir yazar. Bence bu nick eskisinden daha yakışmış.
son 174 entrysinden anladığım kadarıyla karanlıktan korkan yazar.

az daha dayan hava aydınlanacak zaten.*
ingiltere için güneşin batmadığı ülke derler. aslında taşınsan rahat edersin.

ne dedin?
az önce kendinde iyi özellik bulamadığını söylediği bir entrysine denk geldim. kendisi olabilen, insanları koşulsuz kucaklayabilen birinin bunu farketmemesi çok tuhaf. sen özel birisin. bunun farkına varman dileğiyle...
Sınavında başarılar diledigim bir poncik.
kadın dimi bu yazarda.
2 tane x kromozomu var diyolla yazar.

Bende Sana ve bücür arkadaşına başarılar dilerim.
arkadaşlar yalan haber çıkarmayın, iki çocuk babası bir esnafım ben lütfen ama.
100 metreden bar bar ben kız nickiyim diye bağıran nick.
Bir trollü savunup şahsımdan nefret ettiği için donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
neydi bu yaşam dediğimiz;
6935 gün,
228 ay
19 yıl...
sevgili azizem, bugün mutluyum, çok mutluyum tarifi derecesizce hemde. dün geceden beri hiç uyumadım bir an dalacak gibi olduğumda akşamın yedisiydi. kalemlerimi açtım, kağıtlarımı hazırladım... henüz kağıda yazılan ilk harfte kalbim pıt pıt atmaya başladı, soluk alışverişlerim hızlandı, yüzüm sıcacık oldu sana yazmaya başlarken ancak sen şu arsiz kalbimin ne demek istediğini anladın. gül yüzün pencereden yansımış biçimde içeri doğru uzanıyordu kına çiçeği gibi. gülizar yüzünü tam seçemediğim için nasıl masumlaştığımı tahmin edersin. seni ilk öptüğüm zamanki gibi bir duygu sardı. hatırlıyosun değil mi seni ilk öptüğümü? ağlaya ağlaya eve koşup babana söylemişsin. o da kalkıp bize gelip " niyetiniz ciddiyse gelin isteyin" demiş. akşam bunları dinlerken ben tam istiyor musun oğlum alalım mı o kızı sana dese, evet baba seviyorum diyecek mutluluktan havalara uçacaktım ama yüzümde patlayan tokadı hissedemedim bile öyle sevinçliydim. sonradan fark ettim yanağımdaki ısıyı. o gün ömrümün en heyecanlı bir o kadar da acı dolu günü daha olmamıştı.
düşlerim, hayallerim ve her şeyim o gün bugündür sana ait kraliçem.
şimdi yepyeni bir yaşam getiriyosun bana. ta çocukken sevdim seni.

sana kına çiçeği aldım.
doğum günün kutlu olsun anna lenoçka ivanovna.
seni çok seviyorum.
senin arsızın.
hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
https://media.giphy.com/m...HlDT6SpQLzaJdxS/giphy.gif
Sözlükte Çok sevdiğim kızçelerden birisidir kendisi. Fakat arsızın ki gibi bir sevgi değil.

iyi ki doğmuş umarım 19.yaşı hayal ettiğinden çok daha güzel geçer.
yAZmama kararını mulaki için bozmuş kaliteli yazar.

(bkz: mulaki/#38666794)
Mantıklı güzel entryler giren yazar.
Adamın dıbı.
Bu kadının yalnız yatması benim suçum değil.
arkadaşlar manyak mısınız essy zaten çok sevdiğim bir yazardır ona benzetilmek benim için bir onurdur, beni bilenler de bilir ezelden beridir böyleyim. yeni gelen yazarlar kudurmuş yine. gelip ağlamayın burda.
(bkz: #39531919) sanırım internetten film ya da dizi indiriyor.