bugün

Beni çocuk olarak görüyor.
Sanırım en azından 40 yaşında falan.
Bu otostopçukamyoncu galiba yine atıp tutuyor boş boş.

Sözlükte kızın biri dömüştü bunu.
gerçekten de saygıdeğer ve diyalog sahibi bir yazar. gerçekten büyük saygı duydum kendisine.
bayağı uzun ve ayrıntılı yazarken okutan yazar. daha çok yazmasını diliyorum.
Bu yazar Hayatımdan beş dakika çaldı ve verdiği bkz boştu inanamıyorum. Zaten gözüm gece iyi görmüyor gözlük de takmamışım. Bitten küçük harflerle yazılmış bir yazıyı okumaya anlamaya çalıştım ve sonra baktım ki bkz boş!
Neyse o kadar mesai harcamış. Yarın ayık kafayla bir daha okuycam girisini. Ricam silmemesi.
Sözlüğün kalitesini yükseltiyor.
Bizimle değilsin.
Defol buradan.
(#45743267) ile günümüz futbolundaki uçurumu ustalıkla anlatmıştır. Tebrik ediyorum. Uzun zamandır da aynısını düşünüyorum.
emeğe saygı.
ciddi ciddi ve uzun uzun yazıyor ama ne güzel yazıyor ne de anlamlı.

kendi de açık artı verdi. ne olduğunu bilmesi güzel.
şu anda başka bir nickle karıştırmıyorsam yazılarını beğendiğim bir yazar.
sokak köpekleri hakkındaki hatalı genellemeye katılması dışındaki tüm fikirlerinin altına imzamı atar, yazdıklarını keyifle okurum. saygılar...
Yüreğin varsa dm den iletişim bilgisi ver. Kendi kendine aynı küfürleri sayıklıyorsun.

Geçen de senin benzerin havladı havladı sonra kaçtı. Secereni aç demişti gelmedi. Gel sana açacağım. Biraz yüreğin varsa istediğin yerde.
Hadi lan vurusacaksaniz vurusun. Bira açıp gelene kadar birbirinize girismis olun.
Ver iletişim bilgilerini o halde. Kaçıp durma. Sonra da ettiğin o küfürleri benim fiilayata dökmem için hazırla onu. Anladın mı.
(bkz: on ikinci nesil silik)

Beni silik edemeden gitmiş.
Üzdü.*
bitmiştir.

önemsiz biriydi, devam.
Geride kalan sağlar bizimdir.