bugün

en sevdiğim filmi the ugly truth olan adam. çok da muhteşemdir kendisi.
başarılı oluşunun yanı sıra, çekici ve sempatik bulduğum aktördür. sayesinde iskoç erkeklere karşı olan önyargım ortadan kalkmıştır.
acayip erimiş adam. yine kendisine has olan karizması var, tabii ona lafımız yok da, oynadığı filmlerin çoğunluğunda vücudundan ekmek yiyen bir abimiz olarak, yakıştıramadık bu pozları.

http://www.mailonsunday.c...stops-petrol-station.html
Girdiği ortamda diğer tüm erkeklerin karizmasını yerle bir edecek aktör.
böyle yakışıklıların ülkemizde neden bulunmadığı sorusunu akıllara getiren karizma abidesi.
adalet peşinde filminde harikalar yaratan adam,tabi 300 spartalı başka bir efsane bir de not seni seviyorum vardı galiba.ama adalet peşinde de jimmy(jamie) fox la beraberdiler.the pianist ten sonraki izlediğim en iyi filmdir.
kendisini 300 spartalıda izledikten sonra ps i love you'da görmek cidden gariptir. adamın karın kasları olmadan tanıyamıyorsunuz.

-lan bu o şeydeki adam değil mi?
iskoçlardan kötü adam çıkmaz ın kanıtı, yaşlansa da kalbimde yeri baki kalacaktır sanırım kendisinin..
(bkz: işte bu)
hem kumral hem mavi gözlü hem de kaslı ve yakışıklı allahın belası..

(bkz: senden çocuğum olsun istiyorum)
(bkz: sana puanım 9 kankam)
hiposakşını fazla kaçırdığından, yapmadığı zamanlar yağ tulumu gibi göbek salan aktör. sonuç olarak estetiksiz bundan dabi b.k olmaz denilebilir kişi.
"Bu adamın filmleri iyi oluyor." cümlesinde bahsedilen adam.
dünyadaki en çekici adamdır kesinlikle. daha iyisi uzaylı falan olmalı.
300 spartalı filminde sparta kralı olduğunu öğrenince beni ziyadesiyle şaşırtmış oyuncu.
kassız bir numarası olmayan adam.

görsel
müthiş yakışıklı oyuncu. rocknrollada canlandırdığı karakterin başına gelenler kendisinin başına gelmişçesine etkilendim, üzüldüm. kısaca gerçekçi oyunculuğundan etkileniyor insan.
kadınları salaklaştırmak gibi bir etkiye sahip görünce aaauuuüüğğğ diye anlamsız sesler çıkarmamıza sebeptir kendileri candır o caaannnn.
tomb raider da da oynamış. Geçen gün film afişini görünce şeyettim. 300 ıspartalıya kadar benim gibi pek çok kişinin farkında olmadığı aktör.
ben de best stuntman da oyuncu olarak savaş sahnelerinde dublö kullanmadığı için ödül aldığında sevmiştim kendisini. Bir de espri filan yaptı "aha" dedim, "benden bir tane daha."
hem yakışıklı,hem karizmatik ki bence bu daha önemli ve bakışları gerçekten etkileyici.
law abiding citizen filmindeki öfkene sağlık butler'ım.
bir süredir romanyalı manken madalina ghenea ile beraber olan oyuncu.

http://silmarienn.blogspo...tler-evlilik-yolunda.html
(bkz: oyş)
sözlükteki kızların aşırı qeso eğilimli olduğunun göstergesi hakkında sadece 88 entry girilmesi.

ulan bu adamda boy pos karizma göz aksan yaş her bok var ama allahın qesoları ne anlar.
Adam levine'la birlikte hayallerimi süsleyen erkek güzelidir.
bazı zamanlarda allahım al beni yanına dedirten erkek. tam erkek. erkek o.
duyduğuma göre;kimilerine göre yamuk ağızlı olanmış. oğlum adam o yamuk ağzındaki sırıtışla karizmanın tepesine çıkıp bütün kadınları işgal ediyor sonra kadınların ısrarıyla "işgal etme"nin adı "fethetmek" olarak değiştiriliyor,sen o "mükemmel" ağzınla ne yapıyorsun(şimdi çekme sikik yerlere) anca kadayıf diyorsun.

hadi kaçtım ben.