bugün

Gözleri inanılmaz güzel ve karizmatik aktör.
law abiding citizen da beni kendisine hayran bıraktıran aktör.
hemen hemen her filminde beni kendine hayran bırakan yakışıklı ötesi aktör. (bkz: kız olsam verirdim)

(bkz: ps i love you)
(bkz: love abidinng citizens)
(bkz: the ugly truth)
(bkz: 300 spartans)
şu dünyada seksi bulduğum tek hemcinsim.
bi de iyi oyuncu. valla kadınlara hak vermemek elde değik. ben bile...
Scotland doğumlu iskoç aktördür. lakabı Gerry'dir.
tv den iskocya daki ailesiyle konusmustur, tabi onların anlayacagı dilden.

http://www.facebook.com/p...v=173891132126&ref=mf
genelde romantik komedi filmlerinin duayeniyken, adalet peşindede tarz değiştirmiş sempatik oyuncu.
ödül peşinde*filmini çekerlerken de jennifer aniston'la aşk yaşamaya başlamış.
bi de benim burak hakkı'ya benzettiğim!
Yakışıklı erkek tanımlamasına uyan Nuridir kendileri.
iyi oyuncudur. 300 ve the ugly truth'da iki bambaşka rolde oynamıştır ama iki rolünde fazlasıyla hakkını vermiştir. beğenerek izliyoruz.
"gerry" olup da sevdiğimiz yegane insan.
--spoiler--
dear frankie filminde okadar az ama özdür ki geri dön geri dön!!! (veya gerry,dön) deme isteği uyandırır kendisi.
--spoiler--
(bkz: law abiding citizen) filmiyle gönlüme taht kurmuş, keskin bakışlı şahsiyet.
karizmatik, yakışıklı aktör. *
dracula 2000 deki performansıyla akıllara daha doğrusu aklıma kazınmış bir adet yakışıklı aktör.
the ugly truth adlı filmi ile tanınanlar listeme girmiş, güzel oyuncu. aktör.

güzel oynuyor piç.

ama o filmi cidden iyiydi be.

law abiding citizen da iyiydi hem.
adalet peşinde,300 spartalı,gamer,ödül peşinde filmlerini seyrettğimde,,Bu yeteneğin,aynı zmanda korkunç derecede yakışıklı olması,ve röportajlarında kendisiyle barşık halleri,bugünlerde telefonumda masaüstüne koyarak onu görmdn geçirecek birgünm olmasın dedğm şahsiyettir..buarada fadik sevin atasoy bu oyuncuyu tespih çekmeyi öğretmeye çalışmakla,türkiyeye madara etmeye çalşmıştr.
çekiciliğin kitabını yazmış insan. daha çekicisi yok.
(bkz: law abiding citizen)
Beni benzettikleri ünlü. Bir diğer için
(bkz: burak hakkı)
hem iskoç, hem yakışıklı, hem karizmatik, hem sempatik, hem yetenekli, hem, hem, hem...
(bkz: allahım sana geliyorum)
300 spartans ve rocknrolla derim.
her role gidebilen bir adamdır. takım elbise de giyer, paçavra da giyer; beowulf da olur leonidas da.. daha sık görmek istiyoruz kendisini.
yemeyip yanında yatılası erkektir.
Yakışıklı, karizmatik, seksi, sesi ve oyunculuğu muhteşem olan, her mimiğinde kalp atışlarımı yükselten yaşına rağmen en çekici bulduğum iskoç aktördür.
(The Ugly Truth'ta mimikleri beni bitirmiştir)
koyu bir celtic taraftarıdır.. hatta geçenlerde manchester united celtic arasında oynanan afrika'ya yardım karşılaşmasında celtic formasını giymiş en büyük düşünü gerçekleştirdiğini söylemiştir.
the uglyt truth filminde bambaşkadır.*