bugün

entry'ler (303)

gece odanın camından giren kar maskeli adam

ruhinin vücut bulmuş hali, gelsin hele bi otursun konuşulacak çok şey var.

yokluğunda

birinci geleneksel depresyona karşı pasif direniş şenliği ayna karşısında saç kesme işlemiyle başlamış bulunmaktadır.

sözlük yazarlarının itirafları

gücüm yok yenilgiyi kabullendim.
yarınım, evvelim, yaşamım, sebebim gidiyor ama hepsinden önce sen gidiyorsun. zamanla eriyip biten hayallerim, herşeyim seninle birlikte eriyip gidiyor.

parasızken sevgiliyle buluşmak

(bkz: o zaman bir çay içsinler)

aşk mümkün müdür hala

durup dururken insanın kulağına kulağına çınlar, akar içine ısıtır taş kalbini.

sözlük yazarlarının itirafları

ismi lazım olmayan bi sözlükten sözüm ona eş-dost bağlılığı olan mod tarafından uçurulmamla birlikte kürkçü dükkanım, ilk göz ağrıma geri döndüm.
burada da tanıdık mod dostu yoktur heralde hem burası senin mi olum allahın ki.

pain'e sahip çıkalım!

aldatılmış kadın

akabinde aldatma ihtimali elinde olmayan nedenlerle yükselen kadın, canım kadın tekrar aldatılmadan aldatsın bir daha ki sefere.

yarraq bar yermin

töbe bismil ibretlik mekan ismi. adı gibi munis, tatlı, beni de çok seviyor.
siktir olup giriniz.
saygılar..

evrime sövüp de ameliyat olan mal

doğal seçilim savunucusu olarak hadi güçlü olan nasiller üretmek için ilaç ve doktorlara hayır diyelim.

sonuçta canlıyız ve ortak özelliklerimizden belli hücre, yeme-içme, soluma, büyüme, hareket etme, boşaltma, üreme, tepki verme, oragnize etme. üremeyen üremesin tüp bebek neyin nesi, nefes alamayan ölsün, kansermiş çare aramayalım bıdı bıdı.

2 senedir ilaç içmiyorum doktora gitmeyi reddediyorum turp gibiyim bişeyciğim yok, kafamın güzel olması da cabası.

türk kızlarının çirkin olmasının sebebi

babadan oğula nesil bunlar

miting alanına halk otobüsüyle insan taşıyan irade

o otobüsleri ücretli yapsın bakalım bir şey deneyeceğiz

gombi

ilk görüşte sevdim kimdir nedir necidir takipteyim.

müge anlı

bırak dağınık kalsın saçların sağa sola ayırma
hepimiz müge anlının ortadan ayrılmış saçları gibiyiz aynı kafaya ait olsak bile farklı yönlere kayabiliyoruz

anıtkabir e dokunan olursa camileri yıkarız

tabi tayyip atamızın huzuruna çıkarak yaşananlardan dolayı özür mözür bişeyler iyi dilekler dilerse
bizde gider yıkarız süpürürüz temizleriz ak pak yaparız camileri
neden olmasın

camiyi kirleten eylemciler

polisin attığı biber gazı kapsül kalıntılarını, çer çöpü sahiplendiği sokaklardan çöp poşetlerine toplayan yerdiğin protestocular gibi adam ol da kirlendiğini düşündüğün camini git iki temizle bir sil madem

50 polisin rozetini bırakıp direnişe katılması

rozeti bırakır biber gazını bırakmaz insansı.

ipini koparan herkes polis olmuş memlekette

izinsiz gösteriyi, protestoları dağıtmak yerine kendilerince allah ne verdiyse ölümüne saldıran yeni nesil tuhaf bir güruh oluşturulmuş yetkililerce. müdahale konusunda ne kadar eğitimliler tartışmasız her şey ortada. toplama her üniversite mezunundan oluşan saldırı timi olarak güncellenmesi lazım. salıcan bunları düşman (derken? kime göre neye göre ama eli silahlı her hangi biri olsun) kucağına bak nasıl arkasına bakmadan kaçıyor.

büyük ihtimalle ruh sağlığı yerinde olmayan insan bozması grup gelmiş tam teçhizat bağlamış otomasyona ya gaz sıkıyor ya jopluyor ya tekme atıyor. üniversite mezunu olması hatta lise ya da ilkokul mezunu olmasının pek bir önemi yok ama bütün psikopatları toplamışlar. en azında ruh ve sinir hastalıklarından rapor isteseler şiddete meyil yerine azcık sabır aransa şu saha çalışması yapan ipini koparmış tek tip insan müsvettesi grup için.

türk lirasına rte nin resimleride koyulmalıdır

paranın değeri belli ama tuvalet kağıtlarında daha yaratıcı olur hem rant işler yeni gelir kapısı olur.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

alman usulü candır azcık sahip çıkın elinize, belinize, herşeyinize,

bölünmeye karşı önerimiz özerkliktir

bende özerkim anasını satayım milletin evinde eşyalara konmuş asalak gibi yaşarken şu öğrenci evinde benimde hakkım en azından 4 metrekarelik alan sıçarım uyurum bişeyler yaparım işte.