bugün

Eyşan diyeni döverim.
Dizideki konuyu anlamayanlar gelmiş Eyşan diyorlar.
Tipik Türk dizi izleyici kitlesi işte.
asiyeee.
Skyler yada Meral.
Gemma teller tabi ki.
Ramsey bolton’dur net.
Bihter çikolata.
Skyler white, sandoval - vis a vis,
dizilerde bu zamana kadar görülmüş en itici karakterlerdir.

breaking bad dizisinden bildiğimiz, anna gunn'un canlandırdığı skyler white ve ezel dizisinden tanıdığımız, cansu dere'nin canlandırdığı eyşan karakteri bu tanıma uygundur. canlandırdıkları karakterlerin arkasından ağza alınmayacak laflar ettirmişlerdir. aslına bakarsanız bu çok büyük bir başarıdır. karakterleri o kadar iyi canlandırmışlardır ki, üzerinden yıllar geçmesine rağmen hâlâ unutulmamış ve dillerden düşmemiştir.
Zalim istanbul-cenk.
unsere mütter, unsere vater-Greta Müller rolüyle
katharina Schüttler.
(bkz: behlül haznedar)
(bkz: joffrey baratheon)
Ezel dizisindeki eyşan yok mu? Iste o.
Skyler white'tır, neeeet.
Gemma teller.
Eyşan,
Eyşan,
Eyşan.
(#14424155) da detay vermemiştim ama söyleyebilirim. Nip/Tuck dizisindeki Eden lord karakterinden daha orospusunu tarih yazmadı.

Yaptıkları yanına kar kaldığı yetmeyip öyle dolaylı yoldan falan da belasını bulamamıştır. Bu arada skyler white konusunda ciddi olamayacağınızı düşünüyor, bu kadar orospu arasında cersei lannister ın olmamasına da akıl sır erdiremiyorum. Ilithyia nın da. Ya izlememişsiniz, ya da memelerini göstereni affetmişsiniz. Olmaz.
Yaprak dökümü Ferhundeyi unutmayın, unutturmayın. Amk ne salak sulak diziler çekilmiş güzelim türkiyemde.

Bide kavak yellerinde bir kaşar vardı, dizideki bütün erkeklerle flörtleşen. ikisininde izlememiş olmama rağmen biliyorum amk. Ne yazık ki misafirliklerde, anne baba tercihlerinde böyle dizilere maruz bırakıldım. Bu bağlamda Hafızamı silebilene 200 tl çalışır.
Bihter.
şaka maka friends rachel * phoebe'de az değildir gerçi *

edit: yalnız, karekter nedir olm ya *
eyşan atay tabii ki. niye eyşan niye?
Gemma teller,
Skyler white,
Eyşan atay,
Simay tekinoğlu,
Ferhunde tekin,
Bihter ziyagil.
Nurit. Bkz: Fauda.
Karekter deyil karektar.