bugün

entry'ler (130)

seks esnasında vajinadan gelen kötü koku

Penisi bir daha kalkmaya tövbe ettiren kokudur.

1 saat 20 dakikada boşalmak normal mi sorunsalı

Arkadaşlar dün Twitter dan düşürdüğüm sex bağımlısı bir hatunla ilk kez sevişme fırsatımız oldu.
1. Tam 1 saat 20 dakika sürdü. Hatun çok kişiyle yattım beni bu kadar uzun süre kimse yapmadı sen insan değilsin dedi. Olayı çok abarttı. Benden başka kimseyle yatmayacaksın artık dedi. Hap vs vs birşey kullanmadım hatunda ilik gibiydi.
Size ciddi ciddi soruyorum bu normal mi? Tecrübem olmadığı için merak ettim.

ilk defa seks yapacak erkeğe tavsiyeler

Kapı ziline bastığımda boşalan tiplere ne tavsiyesi veriyorsunuz.
1 seans başlamadan bitiyor. işimizi bozmayın.

genelevler kapatılmalı eskortluk yasaklanmalıdır

Aylık 40.000 tl vereceklerse neden olmasın.

sözlükte dertleşecek elit beyler veritabanı

Yalnızca bakımlı ve elit beylerle dertleşiyorum.

pezevengine asik olan eskort

görsel
Üzgünüm kalbim dolu çocuklar.

aydınoglu

bir sözlük efsanesidir.

seni kimler aldı kimler s2yor seni

bir sezen aksu şarkısı evet.
benden eski sevgiliye gitsin.

yatağa girmeden yapılan son şey

(bkz: sex)

35 yıldır seks yapmamış erkek

limitlerini zorlayan erkektir. etna gibi pusuya yatmış bekler, patladığı an çok canlar yakacaktır evet.

bodrum da çırılçıplak denize girip sevişen dayılar

oha lan sivas'a deniz gelmiş.

en gıcık dizi karakterleri

Tartışmasız (bkz: ramsay bolton)

dubai deki at ahırı

https://mobile.twitter.co...status/852490170863669250

görsel
Benim ev bunun yanında ahır kalır aq.

türbanlı bacımızı duvara dayayan terbiyesiz

https://twitter.com/yerli.../1306636900027916289?s=20

Terbiyesizlikte master yapan terbiyesizdir.

cübbeli ahmet hoca sucukları

(bkz: Celal Eren Çelik isimli bir müfteri, bana ait şirketin ürettiği sucuklardan at eti çıktı diye bir haber yapmış. Tele1 ve ABC Gazetesi gibi internet siteleri de bu habere mal bulmuş mağribi gibi atlayarak bunu yaymaya çalışmışlar. Bunların tümü yalan ve iftiradan ibarettir.

Benim konuşma yaptığım Lâlegül TV şirketi ile hiçbir ortaklığım ve hissem bulunmamaktadır. Ben de bu olay üzerine Televizyonun yetkililerine sorduğumda onlar: “Lalegül ismi markalaştıktan sonra uncusundan, elbisecisinden, hastanesine kadar her türlü alanda ‘Lalegül’ ismi kullanılmaktadır. Bunların Lalegül TV ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. isim benzerliğinden başka hiçbir alakamız yoktur. Bizim yayıncılıktan başka hiçbir ticari faaliyetimiz, üretim ve satışla ilgimiz alakamız olmadı.” dediler.

Ayrıca bu kişi Lalegül TV’de hissedar olmamakla beraber evvelce yönetimde olan birinin soyadının o kasabın soyadı ile aynı olmasını da belge olarak sunmuş, bu da adamın belgeden ne kadar yoksun olduğunun en büyük ispatıdır. Çünkü ne akrabalıkları ne de memleket bağlantıları olmayan iki insanın sırf soyadının aynı olmasından dolayı terörist ilan edilmesi ne kadar güldürücü ise bu işin de bundan bir farkı yoktur.

Dolayısıyla bu haberi bana mâl eden ve paylaşan kişi ve kurumlar hakkında avukatlarım en kısa sürede gerekli tüm hukuki işlemleri başlatacaklardır. Yakında hak meydana çıkacaktır. iftiracılara alet olmayalım.)

görsel

Hocamın sucuklarına at eti diye iftira atmışlar.

türklerin dünyaca ünlü yiyecekleri

yoğurt yazan arkadaş, yurtdışına çıktığın anda ''turkish yogurt'' değil ''greek yogurt'' kelimesini sık sık duyacaksın.

arka sokaklar daki 83 plakalı otomobil

görsel
Acaba neresinin plakası merak edilen otomobildir. Atina olabilir her an.

cinsel ilişkiye girerken canlı yayın yapan çift

Bunlardan tonla var aq. ifşa Twitter yaz yeter.

ankara polatlıdaki korkunç doğa olayı

https://youtu.be/7XMuI8bNEII

Ankaralıları pavyonu bıraktırıp Camilere koşturan doğa olayıdır.

sözlüğün yazarları hristiyan yapmaya çalışması

görsel

Zall reyis Vatikan’a çalışmaya başladı zannımca.