bugün

aşk-i memnu dizisinin yakışıklı ve karizmatik başrol oyuncusu behlül kişisi.
götürme serisini firdevs hanımla tamamlaması beklenen ednan beyin yeğeni olan kişilik. göbekleme yüzmesiyle tanınır.
(bkz: Behlül KAçAR Haznedar)
-abi bu kim?

-yengen

-götüryüm mü

repliğiyle maruz kalacağınız kişi.
yengeci kişilik, kızların sevgilisi.
(bkz: yengeci)
behlül kaçar, bihter kaşar * bir gazetede görünce bu başlığa şaşırmıştım ama ne kadarda dogru oldugunu bölümler geçtikce anlıyoruz.
türk dizi tarihinin en karaktersiz karakterlerinden biridir.
isim soyisimdeki ağırlığının kişiliğe yansıtılmadığı dizi karakteridir.
Yeşilcam filmlerinde nuri alço ve tecavüzcü coşkun olarak karşımıza çıkmıştır. en son ise: estetik ameliyat geçirerek aşk-ı memnu dizisinde oynamaya başlamıştır.
(bkz: acımasız gerçekler)
(bkz: düdükçü behlül)
(bkz: behlül düdükçüzade)
(bkz: behlül haznedar ı uğurlama töreni)
bu akşam bekarlığa veda partisi düzenlenen karakter.

not:facebook'da.
dimyat'a pirince giderken, evdeki bulgurdan olmuş ve an itibariyle sokak adamı olmasıyla yarmış aşk-ı memnu karakteridir. nerdeeen nereye. iki gün öncesinde altında son model arabalarla dolaş, milyarlık yatlarda salın; iki gün sonra sokak adamı ol, mezar başında takma sakalınla ağla. ee, ne oldum dememeli; ne olacağım demeli.
artık o bir fakir piç.
acıdım lan

(bkz: küçük behlül)
artık amcasının yatlarını, katlarını, yalılarını,karısını, kızını sömüremeyecek biçaredir.
(bkz: ülkede terör varken aşk ı memnu dan bahseden it)
neredeyse bütün sülaleyi elden geçiren bu kahraman, aşk-ı memnu'nun son bölümünde ''beceremediiimmmm'' diye ağlamaktadır.
aşkı memnu grafiklerinde keşişim kümesinde olan ultra über azgın kişilik.
tam bir korkaktır.
kuzenime onun gerçekten yaşamadığını gösterdim lan bugün. daha başımıza neler gelecek... kız dünden beri ağlıyordu:' bihter gözü önünde kendini intihar etti...' diye.
(bkz: mezarlık şarapçısı)
amcasının her türlü nimetinden faydalanan yeğen.

evi, arabası, parası, şirkette işi, karısı... kızından da faydalanacaktı ama son anda direkten döndü. *
(bkz: ednan bey amcası değil miydi) o halde neden soy adı ziyagil değildir? sorusunu akıllara getiren kişi. (bkz: gereksiz tanım)
tokmakçının dik alası, godoşun bayrakla koşanıdır. adamın başına ne gelmişse meraktan değil, bildiğin, yaraktan gelmiştir.