bugün

entry'ler (263)

yıkıklık

uzun zamandır psikolojim iyi değil zaten aşırı yalnız ve külfet bir yaşam içerisindeyim. Alkolik olma durumuna düştüm konuşacak kimsem olmadığı için entry yazmak istedim gerçekten çok b*ktan bir hayat ne zaman yüzüme gülecek bilmiyorum benim gibi olan arkadaşların varlığını hissediyorum Allah yar ve yardımcız olsun iyi akşamlar.

özel sektör

Dün işten çıkartıldım bu gün de çıkartıldığımı unutup hazırlandım çıkarken aklıma geldi günaydın arkadaşlar.

gün sonu boyumun kısaldığını hissetmek

sabah normale göre 2-3 santim uzarmışız uyurken kemikler esnediği için ama bunun dışında 1.80 boyum var gün sonu 1.65 gibi hissediyorum.

seninle çöplükte bile yaşarım diyen kız

abartı yapan kızlar hep terk eder istisnalar olur mu bilemem.

gece aynaya 30 saniye bakabilmek

keşke okumasaydım....

yazarların ülkedeki en sevdiği etnik azınlık

bir kız sevdim vermediler bende kalbimi Çerkesler'de bıraktım.

hiçbir şey yapmama isteği

gerçekten şu son zamanlar hiç bir şey yapasım gelmiyor elimde olsa bütün gün boş boş yatarım hatta yemek yiyesim bile gelmiyor 6 kilo verdim elimde olsa nefes de almam her şey çok bunaltıcı olur bir hal aldı.

neden sevgilin yok

belki de ruh eşimiz olmadan yaratıldık, nasipte ne varsa.

sözlük yazarlarının dertleri

yalnızlık ve ekonomik sıkıntılar üstüne robotlaşmış bir yaşam.

aşırı dürüst olmak

her türlü kaybeden taraf olup yalnız kalmaya mahkum insan özelliği.

sana güveniyorum

sorun ikisini de diyecek bir şahıs yok.

konuşma sarıyor ama tip sarmıyor

konuşulan tüm kızlarla kanka olunmasının en büyük sebebi...
(karşı tarafın gözünden hep bu durumu yaşadım)

tc kimlik no ezberleme şekli ve zeka türleri

ben yokum burda 2+2+3+2+2.

yakışıklı ve kısa olmak vs tipsiz ve uzun olmak

ben tam ortada kalıyorum bu orantı da.

sizinle eğlendi benimle evleniyor

bu tabir gençlik çağlarında efendi olup okuyan çalışan, sevdiği kız kötü çocuklarla takılıp yine o kız büyüyünce okumuş efendi çocukla evleniyorsa cuk oturur.

kemalistler neden lgbt yi destekliyor

cinsiyet tercihlerine saygı duymaktan başka bir seçeneğimiz yok ama lgbt düzgün bir oluşum değil gözümde.

sabahın köründe uyanmak

keşke zevkten olsa da 6 günlük iş maratonu yine başladı hayırlı sabahlar.

aldatan sevgiliyi affetmek

gerçek erkek, bir kadının yalanını affeder. :/

türkiye de en nefret ettiğiniz kesim

sol ve sağ gericiler türevleri. Birde TC düşmanlığı yapıp devletten hak arayanlar. Hak arıyoruz diye devlete saldıranlar. Toplumun huzurunu ahlakını bozan ne varsa hepsi kısaca.

friendzone

çok kötü friendzone yedim. Bana hep seni her şeyden çok seviyorum en değer verdiğim sensin diyor amma sevgilisiyle el ele görmekte koyuyor. En iyisi bu sevdayı burada bitirmek.