bugün

gelen smslerin veya e postaların toplandıgı klasör.
(bkz: inbox)
uykusuz dergisinin amatör çizer ve yazarlara ayırdığı bölümdür...
giden kutusunun üstünde bulunan kutudur.
uykusuz içiresinde yer alan ve amatör çizerlerin çizimlerine yer verilen bölüm. çoğu zaman derginin ünlü çizerlerinin bile önüne geçen * işler yayınlanıyor.
yeri gelince inbox (1) ibaresiyle şenlendirmiş olan emektar kutudur.
Bu hesabımda, bana gelen ilk iki mesaj zall'a ait. üçüncüsü ise nick vermek istemedigim bir yazardan geldi. "tıslayan erkeklere bayılırım ^^" yazmış. Tuhaf olan mesajı yollayan kişi de erkek.

He bir de; ilk defa zall'dan mesaj aldım. Acaba x butonuna basıp şikayet etsem ceza veririler ona? Bence denemeye değer.
Adıyaman dolaylarından bir kutudur. Turist akınına uğramaktadır.
1111. mesajı atana bir hediye verecektim ama 1161 olmuş bile. hiç fark etmedim. neyse artık 1903. mesajı atana beşiktaş atkısı hediye edicem. söz ulan.
bi türlü dolmayan kutudur. hep boştur. sahra çölü gibi..
inbox dır. uzun zamandır girilmemiştir.
(bkz: siktirsin gitsin)
sözlükte hala kullanmış olmadığım kısımdır. zira ben kimim ki
147 gelen mesaj.
içi boş turşucuk.
259 mesaj.
Bomboş olan kutudur maşallah.
sürekli yeni kişilere mesaj atar oldun, biraz dinlen bence.. diyerek atara mı yoksa tribe mi geldiğini bilemediğim kutudur. 2 kişi nasıl yeni kişi oluyor bre insafsız....
boşaltmaya üşenmek.
bana da oluyor, üstelik mesaj atamıyorum. zenn lavian abicim, yazamıyorum bile yazamıyorum. özür dilerim.
Sakin olun gençler. Derin nefes alın ve dua eşliğinde mesajları tekrar gönderin.
Sanırsın maddenin yapısını konuşuyorlar.
Mesaj gelip de cevap vermeyenler çok havalı oluyor derler ama bizim durumumuz net paketinin olmamasından kaynaklanıyor.
Herkes cayir cayir mesajlasiyormus ya la.
Amk kiz beni donuzladi sandim. Yapacaginiz uygulamayi sikiyim. Evet.
Mesaj atamıyorum donuzlandım sandım ay. Hahah.