bugün

Genek seçimlerde yüzde 1 oy bile alamayacak parti.
akp'ye tepki olarak kurulan parti. ulan hep derlerdi reis yalnız, çervresindeki dost bildikleri hep kuyusunu kazıyor. lan amma komplo teorisi salladınız be filan deyip gülüp geçerdik. hakikaten öyleymiş.

sonuçta seçme ve seçilme hakkı her türk vatandaşının sahip olduğu bir haktır. çok seslilik iyidir. barajı geçemeyeceği için bir anlamı olmasa da, en azından bir alternatif olur. ben oy moy vermem de... verene de karışmam.
liderinin işinin epey zor olduğu partidir. Suriye meselesi henüz bu kadar tazeyken muhalif kesimden oy alabileceğine pek ihtimal vermiyorum. akp'ye oy veren az sayıda memnunniyetsizlerin ve iyi parti'ye oy vermeyen, akp'ye de eli gitmeyen mhp'lilerin tepki oylarını (o da kaldıysa tabi) alarak ne denli bir fayda ve başarı sağlayabilecekler, göreceğiz.

Bir de, bilmem kaç zamandır dillendirilen ama hep kağıt üzerinde duran bu partinin şuan kurulmasını iyi okumak lazım, erken seçimin çok da uzak olmadığını düşündüren kuruluş sürecine adım atmış partidir.
rte karşısında hiç şansı olmayan parti.
Fetöcülerin umudu olacak parti, hainler sevinmiştir.
https://www.gelecekpartisi.net/

ana sayfada şöyle birşey var.
görsel

simetri takıntımızla oynamayın.
Akp'den %2 oy koparsın yeter.
Kayserili pazarlığı (kendi deyimi) yaparak Suriyelileri Türkiye'ye kakalayan bücürüğün partisi.
Parti fazlalığı nedeniyle köklü partilerden oy devşirmesi zordur
Akp seçmeni de çok oy değişikliği yapan seçmen gurubu değildir
Bu parti pozitif ve akılcı bir politika güderse en fazla oyu hdpden alır ayrıca etkili bir siyaset yürütürlerse akp içindeki milyonlarca kürt oyuna da talip olabilirler
Bunun dışında bir şey beklemek hayaldir.
bir yazar daha belirtmiş, geldikleri gibi giderler.
Parti mezarlığında yerini alır.
Bunlar iktidardayken neydiler ki şimdi ne beklensin.

Eğer mevcut hükümetten oy devşirebilirlerse bence iyi, ancak bunlar oy bile alsa gene gönül birliği yaparlar.

Yani kanımca bunlardan bişey olmaz. Olsa idi Zaten iktidarda iken olurdu.

He şimdi sonradan ayıktılar ve ayrıldılar diyenler olabilir. Ancak benim kandırılan ve aldatılanlara verecek oyum yok.
cılız kalacak partidir.

islamcı görünüp amerikaya tam bağımlı bir politika izlerler.suudi arap tarzı yani.

eğer başarılı olurlarsa maskeli baloya hazır olun.
Geçmişin izinde.
Proje bir parti olduğunu düşünüyorum.
kim, kiminle, nereden nereye, ne zaman, nasıl, ne için gelecek sorularını akla getiren parti.
Ne salak insanlar var ya.
ismi tırt
Logosu tırt
Renkleri tırt
Tutmaz bu parti.
Sırf "guven gelecek huzur gelecek" diyebilmek için parti ismi seçmişler gibi duruyor.
(bkz: alevi kültür dernekleri başkanının gp ye katılması)
kasnak yuvarlandı elek oldu eski o...lar melek oldu :DDddddd
(bkz: Kafası şimdi geldi partisi)

görsel
Gelecegi olmayan bir partidir.
siyasi hayatımızın yeni yüzü, taze kan ahmet davutoğlu'nun partisi.
bildiğiniz gibi kendisi daha önce hiçbir hükumette yer almamış, bakanlık ve başbakanlık yapmamış birisi. üstelik hocaymış, böyle stratejik derinlik kitapları falan varmış.
bence denemeye değer.
görsel
Gonya'da tkp'yi zorlayacak bardidir.