bugün

yeni bir yedinci nesil yazar. hoş gelmiş.
nesildaşım ve vuvuzela almaya ikna ettiğim yazardır.
(bkz: senin de hoşuna gidecek)*
nicki beni çok şaşırtan yazardır; çünkü benim, kardeşimin, annemin ve babamın isimlerimizin baş harflerinden oluşan bu sözcük, yıllardır bizim aileyi tanımlamak için kullanılmaktadır.
az entryle çok karma yapmış şirin yazar.
(bkz: sessiz film yapalım şunu)
ayaküstü dertleşiverdiğim yazar. iyi bir insan galiba.*
(#8557211)

ahtapot paulun akrabası yazar.

dünya kupası finalinden iki hafta önce ki almanya arjantin brezilya gibi takımlar henüz elenmeden finalde kimlerin oynayacağını bilen yazar. oha filan olmama sebebiyet vermişdir. *
RASRAHAT PEKiŞTiRMESiYLE DiKKAT ÇEKEN YAZARDIR. HOŞGELMiŞLER.
mükemmel ötesi yazar arkadaş. öpüyorum ellerinden.
çocukluğumda, sokakta toz toprak içinde oyunlar oynadığım yıllarda..
annemin camdan çıkıp ismimi seslenişini hatırlatır bana.
öyle de seslenir hani.. * *
adamımdır nerde görsem basıyom şukuyu, basıyom şukuyu...

(bkz: binicem üstüne vurucam kırbacı)
iyi bir yazar olup olmadığı hakkında fikrim yok ama iyi bir fenerbahçeli. muhtemelen ya çok gazoz seviyor ya da adı gazo.***
kantinci süleyman abinin benden önce mezun olmuş kuzenime hitap şeklidir. bende devam etmektedir. bu böyle sürüp gidecektir. ayrıca yeni bir yazar arkadaş sanırım hoşgelmiş.
(bkz: ezel/#9377134)

güldürmüş yazar.
nick altı için nice 3,4,5,6,7...'nci sayfalara diyerekten bir katkı da biz yapalım, ne olacaksa artık...*
güldürmek konusunda uzmanlık okumuş yazar.
(bkz: severek okumak)
http://www.bobiler.org/monte.asp?m=170907
afiyet olsundur.*
ev arkadaşım olan yazar, güzel insan.
keşke benimde ev arkadaşım olsa dediğim yazar. güzel yazar fena çizer.
(#9413887) entrysi ile yaran yazarlar kategorisine alınması gereken yazar.
(bkz: #11329170) numaralı entry'min altına yazdığı entry için teşekkürlerimi sunduğum, 17 yıldır yaptığım * mesleğimle ilgili kopyala yapıştır yapmayacağımı samimiyetimle belirttiğim, öyle bir derdim olmasa da inanması için girdiğim tüm müzik-sanat entrylerimin taslaklarını * "word" dosyasında yazılmış hallerini e-maili yoluyla ulaştırmak istediğim yazar.
e düzeltmiş *, gönlümü almış yazarcan. *
gazogen'den mi gelmiş acaba diye merak ettiğim yazar.
girdiği entry lerinden pikaçu ve harry poter hayranı olduğunu anladığım yazardır. Beni liseli olarak görüyormuş. Bana Dostoyevski okuyup okumadığımı soran yazardır ayrıca. Bir de Türk dili ve Edebiyatı okuyormuş söylediğine göre dersinin birini ben alsaydım beynim dönerdi...

(bkz: dostoyevski)
(bkz: victor hugo)
(bkz: sabahattin ali)
(bkz: yusuf atılgan)
(bkz: nihat çetinkaya)
(bkz: james patterson)
(bkz: julia keller)

(bkz: 2 inci cins stirling sayılarının multinominal teoremi)
(bkz: anladın sen)
eğlenceli başlıklar açan yazar.
(#12472683) entrysiyle beni benden etmiş, kopartmış yazardır. helal olsun, analar neler doğuruyor dedirtmiştir.