bugün

entry'ler (160)

kedilerin efendisi

kendisiyle tanıştık. çok şükür bu çöplükte değil.

sözlük yazarlarının bugün aldığı kararlar

kafa iznine niyetletdim ama bu bilgisayarda logout olamadığım için bir türlü olmuyor.

çıkarın beni buradan!

bluevelve ile mahşerde karşılaşmak

(bkz: mahşer yerinde kızlar teklif ediyormuş)

- selam blue, eka ben.
- selam tanıştığımıza sevindim, pek kalabalık bir ortam değil mi?
- dünya sakindi tabi, orada karşılaşmayı ben de isterdim tabi ama olmadı. kısmet bugüneymiş, ne taraftan gidiyorsun?
- bilemedim sen?
- şurası sıcak kısım, 1. katta sana onca laf eden inanıp görünüp de inanmayanlar var, sonraki katta sizinkiler..
- sen nereye?
- sıcak kısımda 4. kat, zina edenlerin yanına, çok şahane partiler dönüyor orda. sen de gel istersen?
- biraz hızlı gitmiyor muyuz? tanışır tanışmaz...
- hadi tatlım, çok eğleneceğiz...

başka yerde hissettiren şarkılar

agire jiyan - helin
hozan dino - oy yare
ilkay akkaya - lele
siwan perver - delale
tüm seyduna türküleri

calyx

troll çamurunu atanların iki laftan bir cümle elde edemeyip yazamadıklarından, okunası oylanası feyz alınası yazardır. takibimdedir. sol frame onun köpeği olsundur.

kız arkadaşının yemeğine musil ilacı koyup gülmek

ibneliktir.

sevgiliye eski sevgilinin ismiyle seslenmek

siki tutmaktır. karı milleti yutmaz kıvırmaları, hiç unutmazlar. erkekler takıyor mu bilemem, kadınlar kurnazdırlar öyle erkeklerin kıskanma volumları düştüklerinde yaparlar bunu. olum hiç düşünmüyonuz lan!

sevgiliden ayrıldıktan sonra eski mesajları okumak

sikindirik bir durum. öyle pattadanak karşınıza çıkınca birden.

(bkz: durduk yere adamın amına koyan olaylar)

cehennemde yer kalmaması

ku'an kursunda bir hoca vardı, o böyle minik beyinlerimiz cehennem ateşi ve allah korkunçluğuyla doldururken anlattıydı:

- benim güzeller güzeli kızlarım allahın cehennemi sonsuz ateştir, yüce allah oraya günahkarlarını dolduracak ama cehennem dolmayacaakk! allah soracak "ya cehennem doldun mu?" cehenmen cevaplayacak "ya rabbi daha yok mu?" o yüzden güzel kızlarım siz inanan, peygamber efendimizin güzel eşlerinin yolunda ilerleyen mümineler olun. pantolon giymeyin, ayakkabınızın topuğunu sert vurmayın.....

böyle gider bu.

eski sevgiliyi başkasıyla öpüşürken görmek

eskiyse sevgili olma durumu bitip gitmiştir neyi tartışıyoruz ki? benim ilk sevgilim evlendi lan! adamla aynı apartmanda oturuyoruz, bildiğin evlendi bir zamanlar benimle takıldığı evden şimdi karısıyla kolkola çıkıyor, gezip tozuyolar. kız biraz bana kafay takmış gibi ama benim hüsnü kuruntum da olabilir bu.

velhasıl eski sevgili gereksizdir, önümüzdeki maçlara bakalım bol gollü galibiyetlere yelken açalım.

mp3 çalar kulaklığını gömleğin içinden geçirmek

geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirdiğim eylem. çok da memnun kaldım kötüleyenlere tavsiye ederim. tüm gün kursta dersten derse koşarken arada bir iki şarkıya yermek için kulaklığı kulağınıza takıp tuşa basmanız yeterli. süper şahane rahat buluş.

eyüp can sağlık

şehrazat zelda ve emir zahir'in de babasıdır aynı zamanda.

hoşlanılan kızın alevi çıkması

sizden asla hoşlanmayacak olan kızdır, diye tanımlamak isterdim ama bu alevi milleti hayvanları da insanlardan ayırmadan kabul ediyor, biliyor musun?

düşün kurtuluş savaşı olmadı

şuradan kemalistleri ayıkladığımızda elimizde ne varsa gene o olurdu. fazladan kpss için tarih çalşımaya gerek kalmazdı. iyi mi kötü mü, bilemem; olan oldu nihayetinde.

ateistlerin inanabileceği harika bir tanrı bulmak

allah'a inanmak çoğunlukla doğumdan itibaren ailesel* ve çevresel* etkenler dolayısıyla oluşan bir durum olduğundan:

(bkz: biz daha iyisine inanana kadar en iyisi bu)

işyerinde her gün selam veren kız yolludur

istersen verme a.q. bak bakalım performans değerlendirmesinde hangi yerlerde sürünüyorsun. çok da meraklıyım sabah sabah sizin uyanmamış nemrut yüzünüzü görmeye!

(bkz: sekreter)

pseco

kendisiyle tanışmak için atılacak en uygun mesajı tasarlıyorum. sebep için:

(bkz: sözlüğün tatlı romantik zeki yakışıklı yazarı)

referansı sözlük.

isibilenisegitmeyen

soranlara da işten geliyorum diyordur.

ismi korku yaratan kişiler

(bkz: recep tayyip erdoğan)

adam iktidara* geldi geleli vatanın ebesini sikiyor. korkmamak elde mi?

ksabı soymaya bmwyle gelen insan

(bkz: ksab)