bugün

istanbul versiyonunda bugün Bursa mahallesinin amına koymuşlar uyuşturucu baskınında. o ne lan? Adamlar bildiğiniz sokakta zombie gibi yürüyor, hepsinin üstünde beşer onar gram uyuşturucu, selamlaşma uyuşturucu al kardeş bi fırt çek şeklinde oluyor, adliyenin karşısında bile tezgah kurmuş adamlar, savcılara mı satıyorsunuz nedir?

Hayır üç beş kişi olsa anlayacağım da sokaktan her geçeni polis çevirdi, tüm semt tüm ilçeyi toplasan para etmeyecek. Nasıl bir çöküklüktür bu?
Lisede 15-16 yaslarinda burda kayboldum. Gerisini siz dusunun.
şu an bulunduğum yer. tamam.
Birlikte top oynadığınız, eğlendiğiniz, anılarınızı paylaştığınız çocukluk arkadaşınızı, seneler sonra uyuşturucu satıcısı olarak görebileceğiniz nadir yerlerden.
Yalova'da bir mahalle ismidir.Gaziosmanpaşa Mahallesi.(GOP Mahallesi)
Çok Gaziosmanpaşa var acaba hangisi kastediliyor diye sordurtan başlıktır. Hani istanbul Gaziosmanpaşa ise Eyüp te oturuyorum bilen bilir burnumuzun dibi her gün oraya bir şekilde yolumuz düşüyor köy meydanı gibi düşünün.
Bağcılardan sonra guzel istanbulun en şahane ilçesidir. Genellikle elit insanlar oturur burada. Pazariçisiyle yıldıztabyasıyla kuçükköyü ile amerikalı yildızları bile kendisine hayran birakır.

Burger kinginde hamburger arası sümük ve tırnak bulabileceğiniz dunyada tek semt.
Berbat bir yerdir sarigöl,bursa, ve $en mahalle burada bulunur ee ben hapçi otçu biriyim diyorsan o baska git yasa.

Edit: çukur çesme onu unut musum bak burasi da gop ta.

Içerisi sampiyonlar ligi gibi.
istanbul dakinde 150 metre bıçakla gasp edilmeden yürüyebilirseniz madalya ile ödüllendirilmeniz gereken ilçe. Ankara daki ise tam tersine lüks bir yerleşke imiş.
PLevne gazisidir.
Her zaman tekin olmayan yerdi hala öyle 1960 lı yıllardan beri esenler bağcılar esenyurt avcılar daha tarlalıkken burası yine pislikti belalıydı.
her işim düştüğünde muhakkak bir aksilik olan leşler leşi istanbul ilçelerinden biri. ne lanet bir yersin sen arkadaş ya.
ruhsuz bir semt olduğunu düşünüyorum.
(bkz: çöplük)
sıkça gop olarak kısaltılır.
güngören kadar sempatik değildir.
istanbul'da kötü, ankara'da lüks bir semttir.
istanbul'da kötü, ankara'da sosyetik bir semt. isimleri aynı olan yerlerin bu kadar zıt olması şaşırtıyor.
istanbul versiyonunda gece arkadaş pitbull ile bizi kovalamıştı. Eğlence amaçlı.
güngören kadar sempatik değil.
pek sempatik olmayan bir istanbul ilçesi. diğer tehlikeli ilçelerin bile bir ruhu varken burası daha farklı.
arnavutköy ilçe olmadan önce sınırları karadeniz'e kadar uzanan istanbul ilçesi.
eskiden taşlıtarla derdik.
bugün gittiğim gayet de güzel bir yerdir. yaklaşık 4 senedir gelmiyordum. geldiğim iyi oldu.
hayır bez bebek değilim. 4 senedir gitmiyordum. bez bebek gitmiş buraya. bez bebek olsam açıklardım herhalde.