bugün

online multiplayer age of oynadigim ve daha bir cok oyunu multiplayer oynayabileceginiz super programcik: http://www.gameranger.com/
cod 4, starcraft, warcraft, red alert, age of empires 2 ve 3 kullanıcılarını bir araya getirerek kapışmasını sağlayan sunucu ve sunucu programı. şiddetle tavsiyedir.

girdiğiniz odalarda herhangi birinin ismi italik şeklinde gözüküyorsa oyunun başlamasında sorun çıkabilir. programı yeniden başlatmalısınız.
fifa 2011 de programa eklenmiş olup, sorunsuz güzel maçlar yapılabilir bu güzel icat vasıtasıyla.
fifa 2011 turnuvaları için sanıyorum nimet evet tam anlamıyla ve bir tanım olarak ki ahaliye sinyal çalıyorum bu bir nimet de hayde kapışağ.
müthiş ötesi program.5-6 saattir age of empires 2 oynamak için afedersiniz götümüzü yırttık denemediğimiz crack patch kalmadı ta ki bu program karşımıza çıkana kadar.krallar gibi oynuyoruz şimdi.
borderlands oynamak için, günlerce hamachi ile kastım, şirkete kurduğum vpnden daha fazla uğraştım, networkingin amına koydum ama çalışmadı çalışmadı olmadı oynayamadık.

sonra bu yazılımı bulduk. install etmesi 2 dk sürmedi. ve hiç bir ayar yapmadan coop oynamaya başladık.

olması gerektiği gibi olan yazılımlardan kendisi tam.
multiplayer oynamak için orjinal oyun alma zorunluluğunu ortadan kaldırmış harika program.

ama bugünlerde yaşattığı "firewall problem" canımdan bezdirmiştir. denenmedik şey kalmadı; port açma, güvenlik duvarında ayrıcalık tanıma vs... sanırım programdan kaynaklı ve update ile çözülecek.
aptalca problemlerle saatlerimi yiyen program. başlarda hiç sorunsuz oynarken şimdi oyunun ortasında donup masaustune atıp connection closed hatası verip yeniden logging on oluyor bu silsile her 5 dakikada bir tekrarlanıyor. adamı delirtir bu program.
underrated'ın kelime anlamı program. hamachi'de overrated'ın kelime anlamı.

keşfettiğimden beri programcısına etmediğim dua kalmadı.

mükemmel.
fifa 2011 , cod4 gibi dahası oyunu odalı şekilde online oynatan program .
abimle empire earth oynarken beni yarı yolda bırakan program. mükemmel bir orduyla şehrini yerle bir edecektim oysaki... tabi o da aynı şeyleri düşünüyor. yanılıyor tabi.
hamachi'yi gaming'in tozlu sayfalarına gömmüş yazılım.
Eviniz rahatında bilmem kaç yüz oyunu oynamanızı sağlıyor yok arkadaşlarla cod 4 atalım internet kafeye gidelim derdi yok oturun oynayın.
Not: Cod 4 oynamak için gamecopyworld den private server exe si indirmeniz gerek benide bayağı bir uğraştırmıştı.
online olarak age of empires 2-3 oynamanıza yarayan zımbırtı.
çok güzel hazırlanmış bir sistem ne yazık ki çalışan oyunlarımın insert cd hatası vermesini sağlıyor düzelmiyor da silene kadar.
need for speed underground 2 gibi eski bir oyunu bile online oynamaya yarayan programdır.