bugün

entry'ler (304)

burun eti ameliyatı

"tanım: alerji yada başka nedenlerle şişen ve nefes yollarını tıkayan etlerdir"

2 burun ameliyatı oldum çare etmedi. hala nefes alamıyorum. sanırım sorun burun etinde. radyo frekans/burun eti küçültme için doktor arıyorum günlerdir fakat pek bir şey bulamadım. bu işlemi istanbulda yaptıran varsa doktor tavsiyesi çok işime yarar.

ttnet

istanbulda 1 sene önce yapılan 100 hanelik siteye 1 senedir hala altyapı getirmemiş yozlaşmış, kokuşmuş şirket. ttnetinde, bu şirketi tekelleştiren ve bizi mecbur eden devletinde, şikayetleri siklemeyen btknın da 7 ceddini....

yamaha ybr 125

güzel başlangın motorudur. bu sene sigorta yaptıran varsa bi bilgi versin lütfen. 900 lira sigorta ücreti istediler içim yandı. ucuz bi sigorta şirketi yok mudur.

burun estetiği

avrupa yakasında bir ay içinde olmayı düşündüğüm ameliyat. fakat hala doktor bulmuş değilim.
2k-3k arası bir fiyata ameliyat eden işinin ehli bir doktor tanıyan varsa lütfen msj atsın

teröre karşı paris yürüyüşü

saçma salak bir olaydır. her gün türklerin almanyada evi yakılıyor. saldırıya uğruyorlar. failleri ortada yok buna göz yuman merkel parise desteğe gidiyor, her gün filistinde 10 yaşında sübyanlar katlediliyor netenyahu parise gidiyor. "teröre karşı büyük yürüyüş" eyleminde abdullah öcalan posterleri açılıyor kimse gıkını çıkarmıyor. (orada yüzbinler var müdahale edilemez demeyin, orda biri ışid bayrağı çıkarsa anasını sikerler jopu götünden sokar ağzından çıkarırlar.)

her gün ırakda ortalama yüz kişi ölüyor. afganistanda pakistanda aynı şekilde haber bile yapılmıyor en fazla altyazı geçiliyor. ölenler gavur olunca dünya ayağa kalkıyor. velhasıl destek vereninde aq düzenleyeninde aq orada 12 kişiyi öldüren aptal müslümanında aq bu gün avrupada kaç müslümanın evleri yakıldı yağmalandı dükkanları ateşe verildi. kim bilir kaç masum müslüman kişi bu aptal iki sözde müslüman yüzünden öldü, zarar gördü. velhasıl herkesin aq işte.

paidviewpoint com

en rahat kazandıran ptc(anket doldurma) sitesi. aptal reklamlara tıklamalı değil günde 2-3 dk ayırıp anket doldurmalı 15 dolar olunca paypal ile çekilebiliyor. 2-3 dk boş zamanı olan ve biraz para kazanmak isteyenler için bire bir.

http://paidviewpoint.com/?r=mqv8ks

murat bardakçı

bütün sözlüklerdeki entel gençlerin nasılda fırıldak gibi döndüğünü gözler önüne seren zat.

açın ilk entryleri okuyun methiyeler dizilmiş bu adam için "işte şöyle alim, böyle bilgili, kadir mısıroğluna nasılda ayar veriyor", "mustafa armağana da ağzının payını verdi ehehehe" nidalarıyla göklere çıkarılıyor. taa ki adam "mustafa kemalin sözleri ateizmin izlerini taşıyor" "osmanlıca bu ülke gençlerine öğretilmeli" diyene kadar.

hopp... çok bilmiş entel sözlükçüler 180 derecelik virajı bir günde alıyor ve başlanıyor taşlanmaya. ikiyüzlülük bu işte sizle aynı siyasi görüşü paylaşmayan, aynı pencereden bakmayan adam edison olsa tanımazsınız. ah siz çağdaşlar yok musunuz siz.

ben ne mi düşünüyorum bu adam ego hastası manyak bir adam. liseli ergen bile twitterden saçma salak bir şey yazsa ona cevap verip göt etmeye çalışan ruh hastası tevazudan zerre haberi olmayan kibir abidesi. önceden de böyleydi düşüncem şimdide.

iliadin

5-6 gün süre ile kullanımda problem yok lakin uzun süreli kullanımlarda bu ilacı bırakması uyuşturucu bırakmak gibi zor oluyor. bendeniz, sürekli yanımda iliadin bulunduran 5 sene boyunca kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki uzak durun 5-6 günden sonra bırakmak zor gelebilir ama eğer irade gösterip bırakmazsanız ilacın kölesi haline geliyorsunuz onsuz başınız çatlıyacak gibi oluyor ve nefes alamıyorsunuz. dışarı çıktığınızda iliadini yanınızda götürmeyi unutursanız telefonunu unutmuş liseli kızlar gibi mala bağlayıp, şarjı bitmiş kezbanların priz araması gibi eczane arıyorsunuz.

prospektüsünde yan etkilerinden bazıları sayılmış yanma hissi falan yazıyor ama bunlar izin verilen kullanım süresindeki yan etkiler(1 hafta) ben size eğer bu ilacı benim gibi yıllarca kullanırsanız olacakları söyleyim.

şimdi bu ilacı ilk kullanınca 12 saat burnunuz baca borusu gibi hiç olmadığı kadar açılıyor ya, direncin sıfır olduğu burnunuzda adeta orgazm olarak uzun süredir alamadığınız nefesi alıp tatlı rüyalara dalıyorsunuz ya, bir sene sonra iliadinin etkisi 12 saatten 1 saate düşüyor her saat başı damla damlatıyorsunuz ve burun etleriniz yanmasını hissediyorsunuz takip eden yıllarda burun etiniz iliadini kullandığınızda çamaşır gibi çekiyor, bi kaç saat sonra balon gibi şişiyor ve buna uyum sağlayamayan burun etleriniz en sonunda kalıcı olarak balon gibi şişik kalıyor ve ilaç artık burnunuzu açmamaya başlıyor. bıçak altına yatıp ameliyat oluyorsunuz son çare olarak.

asla bu uyuşturucuyu bir haftadan fazla kullanmayın

friends

gecenin bu saatinde 2. kez bitirdiğim dizi. bu dizi bitince içime öküz oturuyor amk ilk seferinde de böyle olmuştu. hiç meşrebim olmamasına rağmen hüzünlendim gece gece. ah o son kez central perk e inişiniz yok mu....

adam gibi arkadaşım olsa da arayıp dertleşmek, joey chandler gibi sarılmak, gidip annemi görüp kocaman kucaklamak geliyor içimden olmayınca buraya yazıyoruz işte mnagoym

harita mühendisliği

ytü harita mühendisliğinde ders geçmesi bayağı zor bölüm. iş imkanı iyi ve puanı diğer mühendisliklere göre düşük olması avantajı, illa okuyacağım diyenler ktü ye gitsin ytü yazayım demeyin götten kan alıyolla.

sevdigimi pokemon kacirdi

adam gibi adamdır.

atatürk ün sözleri vs rte nin sözleri

tayyip- müslüman, dinine bağlı bir nesil yetiştireceğiz

mustafa kemal- islam türk gençlerini uyuşturan arablardan bulaşmış bir hastalıktır bundan kurtulmalıyız.

atatürk ile ilgili bilinmeyen gerçekler

1922-23 de gücü eline aldıktan sonra gerçek niyetini belli etmiştir. genel olarak mustafa kemali 1923 ten önce ve sonra olarak ikiye ayırabiliriz
1922 ye kadar halkın desteğini almak için müslüman, saltanat ve padişaha bağlı gözükmüştür. 1. meclisi açarken kurbanlar kestirmiş dualarla açmış ve ilk konuşmasında yegane amacının hilafeti saltanatı ve din-i islamı korumak olarak belirtmiştir.

1923 den sonra ülkenin tek sahibi olunca ise tamamen zıt çizgide hareket etmiştir.
kendisi hakkında mustafa kemal hayatta iken onu ilahlaştıran şiirler hatta amentüler yazılmıştır.
(bkz: http://www.n-f-k.com/nfkf...nma-thiirleri-antolojisi/)
istese bunları durduracak güce ve imkana sahip olmasına ragmen ses çıkarmamıştır.

sirozdan ölmüştür.
ateisttir.
islamı kendi el yazması notlarında milletin kanını uyuşturan ve türklüğe zarar veren akıl dışı bir inanış olarak tanımlar
halk açlıktan ölürken köşkler tarlalar bahçeler yatlar zeytinlikler bira rakı fabrikaları almış avrupanın ve türkiyenin güzellikleri ile önde gelen kızlarıyla birlikte olmuştur. (bkz: zsa zsa gabor)

istanbul da kürtleri istemiyoruz

sokakta gruplar halinde dikili saçlarla gezip milleti taciz etme ve ülkede güvenlik sorunlarının çoğunu oluşturmayı da eklersek doğru tesbittir.

ırkçılık

insanın kendi seçmediği şeyden gurur duyması kadar saçma bir şey olamaz
ancak somalide açlıktan bebeğine yemek veremeyen bir annenin yada çinde
medeniyyetten nasibini almamış cenin yiyen bir ailenin çocuğu olmadığın
için ancak (mutlu) olabilirsin.

ayrıca türkiye gibi bir ülkede ırkçı olmak da ayrı bir saçmalık dedesinin dedesini tanıyan adam yok türkiyede bir çoğumuzun dedeleri 1800lerden sonra kaybedilen topraklardan anadoluya gelmek zorunda kalmış insanlar. ki geldikleri topraklarda (orta avrupa, balkan, kafkas, kuzey afrika) gibi yerlerde yıllarca oranın yerli halkıyla kız alıp vermiş milletiz yani bu topraklarda türk ırkını üstün görüp kendini bi bok sananlar sanmasınlarki yedi göbek türkler

not: annem konyalı babam karadenizli. anneannemin anneannesi selanikden mubadele ile gelmiş

miley cyrus

http://www.youtube.com/watch?v=93CZ6oFR8Q0

kendisini antipatik bulmama rağmen summertime sadness i güzel coverlamış

the dark knight

efsane serilerdendir.

--spoiler--
1- fakat aklıma yatmayan bazı problemler var. dent'in rachelin ölümünden gordon ve batmanı sorumlu tutması ardından inandığı olduğu bütün değerleri elinin tersiyle itip zıt karaktere geçmesi bana biraz zorlama geldi.

2- gordonun söylediği ölen 5 kişinin(2 si polis) suçlusu dent olunca halkın umudu kırılacak gibi sikimsonik laflardan sonra batmanın suçları üstüne alarak olay yerinden kaçması yine bana mantıksız geldi. sonuçta batman da halkın büyük kesimi tarafından kahraman olarak görülüyordu hatta ona özenen çakma batmanlar türemişti. batmanın dent'in suçlarını üstüne alması bence halkı daha çok sarsar.
ayrıca bu 5 ölüm kolayca her yerde bağlantısı olan jokere de yıkılabilirdi kanımca.
--spoiler--

yol için camiyi yıkarız

tayyip söylediği için bütün laikçilerin dindar kesileceği olaydır. olsun lan belki protestoya falan giderler caminin oralara hayatlarında cami falan görürler.

oz

--spoiler--
bok gibi bitmiş dizidir. bizim millette bi hastalık var eski olanı abartma hastalığı bende anlamadım neden ama bu böyle işte

yok efendim hababam sınıfı çok komikmişte kemal sunal oo en komik adam vs vs.

oz da biraz bu konuda overrated evet gelecek eksilere şimdiden göğsümü gerdim bekliyorum ama aklı olan bi düşünsün amınıza koyayım final bölümüne bakın finale benzer bi yanı varmıydı bölüm bitti sanki bi sezon daha varmış gibi hissettim açıkçası.

"herşey aynı tas aynı hamam devam edicek" mesajını verdiler. hepimiz beklemiyormuyduk beecherin ve alverezin şartlı tahliye ile çıkmasını,güzel bir hayat yaşamasını. biz değilmiydik müslümanlarla aramızda gizli bağ hisseden ve onların hapishanenin kontrolünü alıp orayı kimsenin birbirini götten sikmediği, "tits" lerin elden ele gezmediği bir yer haline gelmesini.

yok efendim keller bir kimyasal madde yollamış aryanlar ölmüş mahkumlar belli bir süre için başka hapishaneye yollanmış he yavrum he
ovvv dünyanın en iyi dizisi ayaklarında ortada gezenlere aklım almıyor şu sikik final bölümü sizi tatmin etti mi
--spoiler--

grand theft auto iv

server browsere girip multiplayer oynarken 3-5 dk sonra hiç bir neden vermeden takılıp kalan ve beni ctrl alt delete yapmak zorunda bırakan oyun.

bi ağız tadıyla oynayamadık ya ona yanarım.