bugün

kim ne derse desin fenerbahçeden sonra türkiyenin en büyük takımıdır.
Fenerbahçe'nin rakibi olan "diğerlerinin" bir üyesidir.

Ya fenerbahçelisindir ya da değilsindir.
Fenerliler harbi kafayı yemiş. Ezikliğin hangi boyutu lan bu? Bi siktirin gidin.
Fenerbahçe’ nin önünde yer alan, taraflı tarafsız, objektif olan herkesin kabul ettiği şekilde türkiye’ nin en büyük spor kulübü.
Türkiye' nin en başarılı futbol kulüplerinden biridir. En büyük "spor" kulübü fenerbahçe' dir.
Şampiyonlar ligi gruplarında asla sıfır çekmemiş kulüp. Çekerse de ilk sıfır çeken türk kulübü olmayacak.
2000’ de çıtayı öyle bir yere getirdi ki diğer kulüpler bu çıtaya ulaşamadı. Basketbolda avrupa kupası, yüzmede, su topunda şampiyonluk, gençlere önem veren voleybol ağı kazandı. Esporlarda önde gidiyor. Arazileşmede olumlu hamleler yaptı.
Avrupa’ da kazandığı değerli başarılar hemen hemen herkesi mutlu etti. işte o “ hemen hemen “ sorun içeriyor. “ hemen hemen “ de galatasaray’ ın öne geçmesini kabullenemeyen şuursuz rakip takım fanatikleri var.
Medyanın bir bölümü ve bu fanatikler fenerbahçe’ yi bazen öyle bir anlatıyor ki bazen hem futbolda hem basketbolda avrupa kupası kazanan tek türk kulübü fenerbahçe zannediyorum.
Tüm bunlara rağmen, objektif her spor seyircisi için galatasaray kaliteli bir türkiye markasıdır. Aksini iddia eden çıkınca zaten “ kulaklık ve espri iyi bir icat “ diye düşünüyorum.

Edit: unutulan kelimeler eklendi.
Bu takıma daha insan yiyen 8 numara gelecek.
Bugün zalgiris vilnius karşısında deplasmanda sezonun ilk avrupa sınavına çıkacak olan türkiye’ nin en büyük spor kulübü.
en büyüğün en büyüğüdür.
tatilde ne yapmış bu oyuncular heralde hergün rakı balık yaptılar. formasını koysan bugün kazanması gereken takım.
Okan hoca hala kafamda tam oturmuyor.
eleştirmek için erken olan takım. kuzey kulüpleri genelde dayanıklı olur bu aylarda. daha da sezonun başındayız. yeni transferlerin uyum süreci ve takımda eksikler var. 1.5 ay sonra beklediğimiz galatasaray' ı izlemeye devam edeceğimizi düşünüyorum. daha gelecek orta sahayı saymadım. erken endişelenmeye gerek yok. destek sürecek.
bu oyunla gruplara kalsada ikinci tura geçmesi imkansız.
“Aşkın Olayım”ın söz yazarı ve bestecisi Onurr, Galatasaray’ı hırsızlıkla suçladı.
Şampiyonlar ligine gitmemiz gerekiyor.

Abuk sabuk konuşmayın.
Hollanda için Ajax neyse, Türkiye'de Galatasaray o'dur.
Ligin babası, sefiridir.

Hoş Galatasaray ajax'tan da kudretli bir kulüptür.
Nasıl fener’ i göklere çıkarmak için erkense kendisini eleştirmek için de erken olan kulüp. Kabul edilmeli ki savunmamız hazır değildir. Ancak geçen sezon da durum farklı değildi. Sabır, iyi çalışma ve destekle her şey çok güzel olacaktır. Henüz bu takıma zaha, kerem demirbay, icardi, zaniolo, torreira da girmedi. Güçleneceğiz.
Abber sen ne anlatıyorsun olum ahahaha. Fener'i zaten kimse göklere çıkarmıyor da, sen olaya şöyle bakmıyorsun. Fenerbahçe'nin ve gs'nin oynadığı takımlar çok çok zayıftı değil mi? Biz o kalite farkını gösterdik totelde 9-0'la geçtik. Ama siz neden piyasa değeri toplamda kerem'den ucuz olan 8.5 milyonluk takımla önce 2-2 berabere kalıp, daha sonra bi de evinizde 1-0 zorla yenip, son dakikaya stresli girip maçın uzama ihtimaliyle korkarak izliyorsunuz? Niye kalite farkını gösteremediniz? Köy takımına karşı hâlâ savumamız hazır değil bıdı bıdı yapıyorsun. Sanki kophenag, salzburg, kiev, rennes, fiorentina falan var karşınızda. Zalgiris kim aq? En değerli adamları 350 bin dolar. Oseyevus denen o mal. Son vuruşları az daha iyi olsa şimdi elenmiştiniz. Yatın kalkın mertens'in tesadüfen attığı hayatının golüne dua edin. Hâlâ savunma hazır değildi diyor ya ahahaha. icardi torerria gelecek diyor. Olum icardi torerria olmadan Zalgiris karşısında ecel terleri döküyorsanız vay halinize.
Çıtayı öyle bir yere getirmiştir ki ya sabırsız taraftarı beğenmez ya da rakip kulüp fanatiği panpalar. Türkiye’ nin en büyük spor kulübüdür.
Orospusaraylıya bak sen. Konu lig mi şimdi? Ben Fenerbahçe müthiş ve bu sene şampiyon mu olacağız dedim? Bu uğursuz basiretsiz yönetim ve mert hakan irfan can gibi türkler gitmedikçe, city kadrosunu getirsek yine şampiyon olamayız. Siz götten ballı olduğunuz için yarak gibi oynasanız da şans yanınızda oluyor. Konu bunlar değil yarak kafalı. Konu, kerem aktürkoğlu'ndan daha ucuz olan kulübe karşı nasıl götünüzden soludunuz, konu bu. Herkes, aklı selim gsli herkes eleştirdi, okan'a sövdü, topçulara sövdü hâlâ 1-2 ay öncesinde kalmışlar, hiç iyi hazırlık dönemi geçirmemiş eşşekler diye, sen gelmiş hâlâ plana sadık kal diyorsun. Mal aq.
Şampiyonlar ligi gruplarına 15 senedir gidememe durumu olmamış kulüp. Üstelik gruplarda sıfır çekmemiş ve 8 gol yememiştir hiç.
Olum sen salak mısın? 9 yılla, ligle ne alakası var yazmışım hâlâ aynı şeyi söylüyorsun. Sonra 38 maçta neden 4 galibiyeti var gesemin, neden sürekli sikiyorlar Avrupa'da bizi. Sikerler tabi.
gidip sikilenden al haberi ahahahaha.
Geçen sezon müthiş akışkan bir oyunu yoktu bu takımın ve avrupada boy da göstermediler haftada bir maç yapıp anadolu takımlarının zayıf futbolu sayesinde kalite farkından uzun bir seri yakaladılar tabii jesus sağolsun derbileri de hediye edince oynanmayan futbolu yücelttiler ve sonuca ulaştılar. Fener o vasat kadrosuyla şampiyonluk yarışında kaldı haftalarca. Ben Bu sene sizi şampiyonlar liginde görmeyi çok istiyorum. Okan hocanız bakalım ne bahaneler sunacak yine.