bugün

Bir takım.

Fikstürün gs için kolaylaştırılmış olduğunu iddia edenler geçen sezonki son 5 hafta oynadığımız takımlara bi baksın.

Mal olduğunuzu bu kadar belli etmeyin.

Ancak spor toto süper ligde büyük olcak tabi aq serie a'da, la liga'da falan mi oynuyoruz?
Daha lig baslamadan billurlari yine birilerinin agzina yüzüne sürmüs camia.
Durun daha lig baslamadi o zaman aglarsiniz.
derbileri ilk haftalarda oynasa, sezon basinda kimse Motive olmadan oynayacaklar saibe var denir, sezon sonunda oynansa herkes yorgun olacak kesin bir parmak var denir. cem yilmaz hesabi sen sicak yerde sürünüyorsuna gelir.

her takim 34 mac oynar. her galibiyet 3 beraberlik ise 1 puan. sene sonun toplanan puanlara neticeyi belirler. aglama duvarina cevirmenin mantigi yok. iceride oynamis, disarida oynamis Kücük düsünmeyin be arkadas.
komik bir şekilde kuradan dolayı eleştirilen takım.

fatih terim çekmedi kurayı.
Yillar yillar önce haluk ulusoy vardi agladiniz 4 sene üst üste koyduk.
Sonra tüpçü geldi besiktasin içinden geçerek geldi yine tokatladik yabanci siniri falan diye ortalik karistirilsa bile.
Simdi fenerli nihat geldi aglamalar sizlamalar tam gaz devam amk.
Gidin kendi takimlariniza bakin koltuga oturan yapisiyor ezikler sizi.

Bekleyin yine yeniden içinizden geçecegiz.
Bu sene Fenerbahçe’nin transferleriyle ağlayan taraftarları olan fransız kulübü. Ayrıca bir diğer adı da galatasyria’dır.
jean michel seri üstüne victor wanyama transferi de gerçekleşirse yine ortalığın aq yacak takımdır.tabi bir de forvet lazım.
tarafsız bir şekilde bakıyorum. bu sene istediği transferleri yapamadılar. önümüzdeki sezon işleri çok zor olacak. ilk 10'da bitirirlerse iyi. geçtiğimiz sezon fenerbahçemin düştüğü duruma düşecekler. yazık türk futbolu bu değil. zaten türk futbolu diye de pek bi şey yok amk. neyse.

edit: eksilenecek bir şey demedim ki lan bu galatasaray taraftarı harbiden aptal. aslında iyi şeyler söylemiştim halbuki. neyse eksile.
22 kere şampiyon olmuş, göğsünde 4 yıldızı taşıyan ancak hayatlarındaki en büyük başarısı galatasaray'ı yenmek olan takımın taraftarlarının "ağlamak" ile suçladığı türkiye'nin medar-ı iftiharı anlı şanlı kulübüdür.

--spoiler--
Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı...
--spoiler--
görsel
aşağılık kompleksi yaşamaya çok alışkın vasat ve çöp kulüp.

görsel

fenerbahçe'nin youtube kanalı 1 milyon aboneye ulaşınca bu çöpler de hemen "1 buçuk milyon olalım fenerin önünde olalım" diye kampanya yapmışlar.
Birilerine dert olan kulüptür. Türkiye'nin en büyük, en çok taraftarı olan spor kulübüdür. Bazı yavşaklar tarafından Sık sık iftiraya uğrar. Kudurabilirsiniz.
önümüzdeki sezon için çok sağlam kadro kurdu. saha dışı etkenler takımın balansını etkilemediği sürece bu sezon şampiyon olmaması çok büyük fazia olur. umarım bu kadroyla iyi bir kolej takımı havası oluşturulabilir florya'da.
bir aksilik olmazsa bu sene de şampiyon olup rakiplerini futbola daha da küstürecek olan takım.
görsel
Sampiyon olmasi kolay olacak bu sene.

Besiktas kadrosu zayifladi abdullah avci alisacak falan zor.

Fener daha kadrosu ne belli degil fener ayni fener.

Basaksehir abdullah hoca ve emre gitti bu sene yarista olamazlar.

Trabzon genç kadro ne yapacagi belirsiz bir takim sampiyonluk yarisinda da olabilirler ilk bes hafta havluda atabilirler.

Sonuç 23 geliyor.
"Galatasaray'ı geçen sezon nasıl şampiyon yaptılar hepimiz biliyoruz. Ben ta Belçika'dan dayanamadım. Türkiye'de olsaydım bu iyi olmazdı."

-Souleymane Youla.

http://www.hurriyet.com.t...1291175&utm_term=post
hazırlık maçları bile paralı kanaldan yayınlanan futbol takımıdır. fenerbahçe, trabzon, beşiktaş takımlarının hazırlık maçları ise beleş kanaldan yayınlanıyor genelde, aradaki farkı görün...
bugün Panathinaikos ile maç yapacak olan takım.

seri ilk 11'de.
görsel
gs denilince benimse aklıma önce başka bir takımı tutmuş sonra kupalar yüzünden gs'li olmuş orospu çocukları geliyor. genellikle de kezo ve kıro tipler olurlar, lanlı manlı konuşan çingene kızlar falan.
haftaya lig başlayacak
agustos sonunda smp ligi kura çekimi var ama

hala yedek stoperimiz yok
forvet yok..
Sezonu açiyoruz selçuk görüntüye gelince biraz sinirlendim ama olsun.
fenerden 6 gol yemesiyle şöhreti yakalamış futbol kulübü, evet..
Bu sene kadrosunda 2 hakem eksik olduğu için sezonu şerefli üçüncülükle bitirecek takım.
Bok gibi takım. Şl de rezil olurlar yine.