bugün

Ölüm varmış korku varmış.
Bu dünyanın sonu varmış.
Bizim için yoktur tasa.
Kalbimde sen yaşadıkça.

Başarılar gelir geçer.
Asaletin bize yeter.
Deplasmanda Samiyen'de.
UltrAslan hep seninle.
Başlığında bile ezik gay kuşların dolaştığı büyük takım büyül taraftar şampiyonlar liginin duayeni takımdır...
hem süper ligin hem şampiyonlar ligi d grubunun lideri olan takım.
Mis gibi bir galibiyet aldı. Güzel başlangıç yaptı.

Desteklerini esirgemeyen rakip taraftarlara teşekkürü borç biliriz.

Bir teşekkür de aslanlarımıza.
Çöp Moskova’yı yenince havalara giren takım. Bu Moskova Türkiye’de küme düşer. Evet.
maçtan önce galatasaray kesin 3-0 yenilir dedim ama tam tersi oldu 3-0 kazandı.

büyük takımsın vesselam.
görsel
gelecek kaygısı, kpss sınavı stresi, onun stresi bunun stresi vs üstüne aşk hayatımın dibine kadar vasat olduğu şu günlerde, fatih terim'in aslanları olarak şampiyonlar ligine galibiyet ile başlayarak keyif vermiş takımdır. şampiyonlar ligi arenası başka be abi, burada çatladıkapısporu bile yensen değeri ve keyfi çok karizmatik oluyor. o yüzden geçen sene beşiktaşın gruptan lider çıkışını çok takdir etmiştim galatasaraylı olarak. umarım bizde daha önce yaptıklarımız gibi avrupa fatihi apoletini tekrar tazelemeye başlarız. hayırlısı.
Tebrikler Galatasaray. Şampiyonlar liginde kalbimiz seninle.
galatasaray, lokomotiv moscow maçında galibiyet primi olarak €2.7m / gişe hasılatından 2m tl / maç günü store hasılatından da 5m tl gelir elde etti.

= ~ 28.000.000 tl

(bkz: galatasaray/#40265887)
Iyi gün taraftarlarina sahip kulup.
2018/2019 sezonu şampiyonu olacak takım.

Sonra gelsin yabancı kuralları, 5+0+3'ler falan. Ancak öyle durdurabiliyorlar Galatasaray'ı.
Şampiyonlar liginde oynuyor diye destekleyecek değilim.
kadıköyde bu sene bizi fena şeyedecek takım.
Şansı ve golleri bol olsun.
Bu sene de şampiyon olacak takım.
Şu yaşıma kadar beni hep mutlu eden takımım.

sporun her türlüsünü izlemeyi çok severim. Her zaman koyu Galatasaraylı oldum. Arkadaşlarım barbie bebeklerle evcilik oynardı, ben erkeklerle futbol muhabbeti yapardım.

Bir insan nasıl Galatasaray'dan başka takımı tutabilir anlamıyorum. Hayır kuşlar üstüne alınmasın, insan diyorum..

Son olarak fatih Terim allah kerim! inan olsun kazanacağız!
Ayrıca o kupayı hak etmiştir.
Bu şahsi fikrim. Bir kartal olmam bu fikri paylaşmama engel değil. Bilin..
O kupa gerisine girer cimbomu kıskananların, çatlayın dürttüğümün yıkıkları.

Bu ülkeye bir yüzyıl daha uefa kupası gelmez, 200 yıl daha süper kupa gelmez.

Galatasarayı yenmeyi marifet sanan ezikler, bizim başarılarımız biz egale edene kadar geçilemez.

Adı duyulmamış takımlara yenilen ezikler, avrupanın en kötüsü seçilen yıkıklar, galatasarayı yenmekle övünedurun, biz keçinin etine değil sesine hastayız, meleyin durun.
köy takımı lokomotif moskovayı yendi diye şampiyonlar ligi kupasını almayı hayal eden bir taraftara sahip olan günahların klübü.
Şu hayatı daha yaşanılabilir kılan nadir güzelliklerden bir tanesi. Çocukluk aşkımız.
Tertemiz ofsaytı yakalamış sistem sayesinde hakkı yenmemiş takımım.

Ligin orta sıra ekiplerinin aldığı nadir puanlar var sayesinde..

Bu var bi size yok bu ligde, kimse kimseyi yemesin burda.
Muslera Yeşil yeşil uzaylı rengi formasıyla gözümü kanatıyo ya hangi zevksiz giydiriyor bunları? Zaten formaları da bi garip o ne öyle kızılırmak gibi. *
Bi moda tasarımcısı el atsın şunlara hayrına yaa.
Konsantrashahahsha.

Akhisar'dan küsküyü yemiştir.

iki üç küskü daha yerse passoligler alev alır yine.
birileri yardım etmezse bir bok olamayacak takım olduğunu göstermiştir..

1-0 yenilir, sonra gider 1-0 vesaire yener gelirsin anlarım..

3 atıp gelip, 3 yemek, 6 atıp sonra gelip 4 yemek pek hayra alamet değil..

tam değişken yükleme biçimi lan bu bildiğin..

böyle devam ederse devre arasına dağılmış olarak girebilir..

fenerbahçe ve beşiktaştan çok farklı bir durum içerisindeler.. rappim taraftarına sabırlar ihsan eylesin..