bugün

fat joe çakması..
pusat dizisinde rol alan rapçi.
boys anılar'la bir husumeti geçmiş medyatik rapçi.
fat joe denen tombalaktan çok daha önceleri rap yapan insan.
(bkz: akıl sahibi olmadan fikir sahibi olmak)

edt:gerçekler de eksilenebilirmiş demek ki bu sözlükte.
boys anılar ile arası pek iyi olmayan " tek çare kapuska" şeklinde hipotezler geliştirebilen ünlü düşünür.
(bkz: enturkteynment)
hazırı tüketen rapçidir. bunca yıl undergroundda çalıştı, türkçe rapi bir yerlere getirmek için didindi. türkiye'de türkçe rap yokken, almanya'da türkçe rapi yaymaya çalışan rapçilerdendi. iyi dostluklar elde edindi. peki şimdi ne yapıyor? önceden kardeşim dediği insanlara diss atıyor.

(bkz: sagopa kajmer)
(bkz: ceza)
(bkz: emre baransel)
(bkz: kurşun)

yani ha bire hazırı tüketiyor. bunca yıl yaptıklarının karizmasıyla yaşıyor. üretmek en büyük ilacı olur fikrimce.
kolpa gangster. iyi yanı ise akapella da üstüne tanınmaz.
Türkiye'ye kesin dönüşünden sonra,
kendisini piyasaya vermiş,
Almanya'da çıkardığı underground albümleri tapılası rapper.
(bkz: eskidendi çok eskiden)
kızlar para harcar loy loy, rap yapmayan erkekler toy.
demiştir kendileri.
sattığı kadıköy'ün önemli rapçilerinden diss yığını yemiş olan kişi.
pamela spence ile oynadığı reklamı da unutmamak lazım.
sagopa kajmer'in ceza'dan sonra dava açtığı ikinci rapçi. *
Myspace'inde yazan resmi sitesi :
http://www.fuatergin.biz/
öyle abarttılacak birşey yok ama ufak tefek güzellikler var tsbi bazı şarkılarında.

batı berlinnnnnnnnnnnnnn heuheuhwıwhıhıheıeıhıuheıhıhıh :P
emre baransel tarafından göt edilmiş kişilik. çilekeşle düet de yapmıştır, aferindir.
"spikerleriniz hepinizi bir sikmek mümkün değil ama
siz,
sıraya girerseniz,
biz,
bi' düşünürüz"

"gerçek türk edebiyatı marijuhanna çukurundan derin"

"bıktım iki dörtlük tek nakarattan, müzik dediğin sert ve makattan"

"ben rap yapmıyom ki rap,rap aşilir massive junglist"

gibi sözleriyle beni benden alıp kendisine kilitlemiş rapüstad.
şarkılarında kiracı - ev sahibi ilişkilerini çok güzel dile getiren rapper. *
batı berlin battle kralı olarak nam salan bu sevimli tombiş rapçi berlinin ve türkiyenin en iyi rapçilerinden biridir.

türkiyede ilk defa bandrol alıp da çıkarabildiği her ayın elemanı adlı albümle tanınan sonra da ceza ile birlikte çıktığı rocco şekeri reklamları ile iyice ünlenen bu arkadaş
televizyon makinesine konuk olarak şebnem ferah ile bir düet yapmış ve takdirimi kazanmıştır.

sonrasında basını epey bi meşgul eden hatta istanbul underground rapçilerinden kurşun ve a.p.o.nun birlikte diss boys anılar adlı bir parça çıkarmasına sebep olacak kavga boys anılar adlı grup ile yaşanmıştır.

ve sonrasında da bu sempatik insan,osman sınavın yapımcılığını yaptığı pusat adlı dizide oynayarak çoğu insanın sempatisini kazanmış ve birçok insanın rap müziğe olan bakış açısını değiştirmiştir.

bu aralar albüm yerine çıkardığı disslerle adından söz ettiren rapçimizin yeni albümleri sabırsızlıkla beklenmektedir...
rapstar programının jürisinde yer alan çapı en geniş rapçi galiba.(en sağda oturan diy milan bu)

aman allah'ım rapçi mi oldum n'oldum?
raperların en disiplinlisidir kendileri.
nazi subayı disiplinindeki rapper. almanya'da yaşadığından olsa gerek.
zamanında kötülerden kötü underground albümlerinden birinde "camilerle birlikte yanacaksın sert müslüman" diyen adam. fresh b 'den aldığı ayardan sonra çökmüştür *.
zamanin birinde canli yayinda tekme tokat dayak yiyen insan.
balfest'te okul müdürünün karşısında öğrencilerle birlikte sigara içen komik adam.