bugün

Daha iyisi yok kesinlikle.Barney in iticiliği Joey de var mı Allah aşkına.Ya da himym ın bir Pheobe si var mı.Himym da Robin e rahatlıkla sürtük der geçersiniz ama Rachel bir başkadır.
herkesin herkese verdiği dizi.

ben izliyorum, ama karıma kızıma izletmem aga. o onla yatıyo, o onla öpüşüyo. herkes kamu malı. 6 arkadaş hepsi bir biriyle en az bir kez öpüştü amk.
iki senelik aradan sonra yeniden izlemeye başladığım dizidir. ilk bölümden itibaren nasıl özlediğinizi anlarsınız. şüphesiz ki hayatta mutluluk veren ender şeylerden biri bu dizidir. ve şüphesiz ki friends izlemeyenler bizden değildir *
6 arkadaşın hayatlarını anlatan çok çok iyi bir komedi dizisi. bunu izledikten sonra himym falan hikaye geliyor. baya baya friends'in taklidi gibi geliyor. kısa kısa olduğu için de bölümler çok hızlı ilerliyor. 7.sezona geldim. neredeyse bitmesin diye izleyemeyeceğim. * *
tartışmasız dizinin en komik karakteri Phoebe Buffay. ikincilik mr bing'in olur. son sıradaysa hiçbiri yok, diğer dördü 3.lükte ölümüne kapışır.

--spoiler--
Phoebe üçüzlerden birinin adını kendisi koymak ister, chandler kendi ismini koyması için oyun yapar. ama bebek erkek değil kız doğar. 5. sezon çok iyi başlıyor, tıpkı 1. sezonun harika bitmesi gibi.
--spoiler--
Tüm zamanların en çık izlenen komedi dizisidir.phoebe nin deliliği ,ani sert çıkışları unutulmaz.
zamanın teknolojinin ne kadar çabuk değiştiğini farkettiren dizi. o telefon ne öyle 15 yıl geçti ne kadar çok şey değişmiş. ayrıca çok sıcak komik dizi.
izlemeye başladığım ilk andan itibaren benimsediğimdir jennifer aniston'a duyduğum antipatiyi de yenmiş oldum güzel oldu. ayrıca monica'nın evinde kalmak istiyorum ben de.
şu an da beni psikolojik bunalıma sokan ve olgunluk çağında gerçekten yaşanması gereken eğlenceli yaşam tarzını anlatan gelmiş geçmiş en keyifli dizi.
internette bulunan türkçe altyazılarının neredeyse tamamı hatalı olan dizidir. ingilizce'nin sınırları zorlanarak izlenir; çoğu zaman anlaşılamayan deyimlerde mimiklere gülünür. yok mu 10 sezonluk doğru türkçe alt yazısı olan?
(bkz: phoebe buffay) gibi dizi tarihinin en komik karakterine sahip olan dizi.
how i met your mother, the big bang theory ve two and a half men gibi zamane popüler dizilerinin hepsinin babası olan kült dizi. ordaki ana&yardımcı karakterlerin kalitesine hiçbir karakter asla ulaşamayacak.

(bkz: joey tribbiani)
(bkz: phoebe buffay)
(bkz: ross geller)

büyük ihtimalle son 20 senenin en inanılmaz, kendisini sevdiren&nefret ettiren ve seyirciyi kahkahalarla güldüren yan karakteri de bu dizide mevcuttur. (bkz: janice)

joey ile phoebe demişken: http://www.youtube.com/watch?v=1GvLaVhXVWo
her bir bölümü tekrardan on kere de izlesem asla izlemekten sıkılmayacağım tüm sitcom'ların babası harika, muhteşem, olağanüstü bir dizi. çoğu dizinin aksine her yeni sezonunda üstüne koyarak ilerleyerek çok büyük bir iş başarmıştır.
en güzeldir. en efsanedir.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
açık ara en iyi abd sitcomu.
son sahne ve çıkış*;

görsel

bittiği güne lanet etmediğimiz bir dakikanın bile geçmediği dizidir.
Gelmiş geçmiş komedi dalında en iyi diziler arasındadır. bi friends bi seinfeld bide coupling bunlar çok başkadır çok..
dünyanın en güzel dizisidir. hem güldürür, hem ağlatır. kimi zamanda bunların hepsini aynı anda yaşatır. bir başka 10 sezonu daha olsa izlenir. en çok nefret ettiğiniz karakteri bile özlersiniz.
chandlerın esprileri, monicanın titizliği, rossun her kızı imrendirecek duygusallığı, rachelın güzelliği, phoebenin smelly cat i ve joeynin "how you doin" iyle gelmiş geçmiş en iyi komedi dizisidir.
biz joey capkin diye ross duygusal diye severken sonlara dogru chandler i oyle bir erkek yapmistir ki bu dizi,kizlarimiz mutlu mesut yasarken birden kamyon carpmis gibi olmuslardir. chandler sevgiliyse turk erkegi ne?
chandler'daki karakter değişimi çok iyi işlendi dizide bence lakin ara ara "gay muhabbetleri" her daim güldüren-yaran espriler oluyordu. monicanın o apaşırı*(böyle bir zarf olmayabilir) dominantlığı ama anne olma söz konusundaki duygusallığı iyi aktarıldı, ross&rachell'ın soluksuz ama kimi zaman "break" de olan ilişkileri, joey'nin orantısız zekası ve oburluğu tabikii de phoebe'nin hit şarkıları ve bitmek bilmeyen eski arkadaşları-geçmişi ve farklı* huyları unutulacak gibi değil.
son bölümü için pearl jam'den şarkı isteyen ve bu sayede bize '' yellow ledbetter'' adlı mükemmel bir şarkı kazandıran dizidir

http://www.youtube.com/watch?v=UUyJoojCLnc
son sezona geldiğim dizidir. ilk izleyişimde bu diziyi tekrar bitiremem demiştim, ama yeniden başladım. şimdi son sezona başlama gücünü bulamıyorum kendimde. nasıl bir dizi yazdınız, yönettiniz, oynadınız insafsızlar !?
şüphesiz en sevilendir...
izlenmediyse kesinlikle tavsiye edilir.
band of skulls' ın bir şarkısının adıdır aynı zamanda.