bugün

entry'ler (316)

28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı

216 doğu blokta 2 adet biletimin mevcut olduğu karşılaşma. ihtiyacı olanlar yeşillendirebilir

hayat felsefesi yapılacak şarkı sözleri

ilk başta suya kanar gibi kandım,
Sözlerine inandım herkesin kalpten, çok içten.
Bu uykumdan uyanmam zaman aldı,
Uyandım, uykusuzluk başladı aninden, aniden.
(bkz: sagopa kajmer - ahmak ıslatan)

aynı anda yapılabilecek 2 şey

araba sürerken yapılabilecek 4 eylem bir aradadır.
yola bakmak, müzik dinlemek, arabadakilerle muhabbet etmek ve araba sürmek.

bahçeşehir üniversitesi

şekle aldanmamak lazım tabirinin birebir uyduğu üniversitedir. iletişim ya da isbf fakültesi okumayacaksanız sadece ulaşım kolaylığı ve görünüşüne bakarak bu üniversiteyi yazmayın inanın bana çok pişman olursunuz. hele ki %100 burslu öğrenci kontenjanındaysanız sakın ola burayı yazmayın sınavdaki puanınıza yazık edersiniz diğer üniversitelerde daha iyi bölümler ve ortamlar var. dershane gibi kampüs diyemeyeceğiniz 2 bina var. üniversite havası mı yaşamak istiyorsunuz yoksa lüks dershane havası mı. seçim sizin benden sadece tavsiye.

uzun mesafeli ilişki

bir kaç ay idare edilebilecek bir ilişkidir tabi ortada sevgi varsa. ama ne kadar severseniz sevin birkaç aydan sonra hızla çöküş yaşanıp ilişki denen birşey kalmaz.

yazarların tek cümleyle hayata bakış açısı

Allah'ım sen soktun sen çıkar.

tavla oynarken mesajlaşan erkek

sahibesine rapor veriyordur.

cesare prandelli

veysel bu adama veriyor mu diye düşündürmüyor değil. lan zaten saçma sapan adamlarla oynuyoruz bari saçmaların içinden en iyisini oynatsana. veysel ne lan. tarık çamdalın sağ bek olduğunu bilmiyor mu bu adam yoksa.

içimi en güzel içki

sex on the beachdir.

sözlük yazarlarının meslekleri

cehennemin dibine kadar ulaşıp oraya kazık atacak ameleyim ben. her gün yerimi sağlamlaştırıyorum.

30 eylül 2014 paris saint germain barcelona maçı

barcelona kazanır. ibra'nın sakatlığı nedeniyle oynamayacağı maçtır. psg'nin bu yılki durumları da ortada zaten bir de ibra yok ibre direk barçaya dönüyor.

cesare prandelli

teknik direktör felan değildir. yeni sistem aşılamaya çalışıyor o bu bunları bırakalım artık. adam diyor ki topu hızlı oynayacaz kanatlara hızlı aktarcaz diyor kanat oyuncusu oynatmıyor kanatta adam yokken nasıl kanatlar arası hız olacak? bir de oyunu okuma özelliği felan da yok yaptığı değişiklikler bunu çok rahat gösteriyor bize. zaten oyuncu değişikliğini de ilkini 65de diğeri 80 ve 85de yapıyor dakikaya göre oyuncu değişikliği yapan teknik direktör mü olur lan. bir takımı yönetmek bu kadar zor değil lan mancini prandelli bunlarla olmaz bu adamlara hepsi yıldız oyuncu vereceksin onların başında teknik direktör olurlar. lan 3-4-3 gibi birşey oynamaya çalışıyorsun takımda dinamik olan tek adam meloyu defansa koyuyorsun adam mı kalmadı defansta. muslera - semih-chedjou-hakan balta - tarık- melo-selçuk-snijder-olcan-pandev(bruma)-umut(burak). pandevi oynatmayacaksan neden aldık. interde snijder pandevle birlikte oynamadılar mı? militoya boş alanı bu adamlar açmadı mı? tabi eto'nun da katkısını unutmamak lazım ama türkiye ligi için olcan da etonun yaptığı katkıyı yapar. bu kadroyu çıkarmak bu kadar zor değil ya. avrupa içinse
muslera-tarık-chedjou-semih-telles-melo-dzemali-snijder-olcan-bruma-pandev(burak) 10 numara olur. lan sivas maçı 2-0 olmuş sivas defans çıkarıp hücum oyuncusu alıyor adamlar tüm riskleri almışlar artık, sen tek kontra atak oyuncumuz olan brumayı almayıp aptal saptal değişiklikler yapıyorsun sonra maçın bitmesi için dua ediyoruz. galatasarayız lan biz herşeyi bırak türküz biz türk en iyi savunma saldırıdır felsefesiyle büyüdük ancak saldırarak zaferler yaşadık. italyanım diye geçiniyorlar (mancini+prandelli) takımın yediği gol sayısı verdiği atak sayısı belli. olmuyor işte türkiyede topun arkasında defans yapabilecek kalitede takım yok keza aynı zamanda kontra atak oynayabilecek büyük takım da.

sözlük yazarlarının itirafları

her geçen gün ve her geçen saniye sol framedeki ergenlerin açtığı başlıklar, kapalı açık tartışmaları, siyaset hakkında bi bok bilmeyenlerin 7/24 siyaset konularının açıldığı bu sözlükten soğuyorum, insanlardan soğuyorum, ülkeden soğuyorum. insanlık değerlerini yitiren kişi sayısının günden güne artmasından da büyük kaygı duyuyorum.

insan dinsiz yaşar ama bilimsiz yaşayamaz

beyinin varlığını açıklayın önce bana. sonra aklın nerden geldiğini bulduktan sonra bilim nedir onu anlayın ve bilim nasıl gerçekleşir onu da bulmuş olduğunuz beyin ile çözün eğer beyniniz varsa onu kullanabileceğiniz kadar sınırlarını zorlayın ve dini anlayın. dini anlayın ki herşeyden önce din olduğunu anlayın. böyle aptal aptal konular açıp da beyin hücrelerinizin küçük olduğunu başkalarına göstermeyin.

hoşlanılan kızın yanlız bırakmayan kız arkadaşı

her kızın bir ekürisi olduğu için illa hoşlandığın kız olması gerekmez. 1 saat görüşmüyorlarsa o 1 saati 2 saatte anlatırlar birbirlerine.

çok şanslısın elimde bir tane kaldı

eğer ki bir esnaftan alıyorsan yalan söylüyordur başka birinden alıyorsan da seni kandırıyordur. ayrıca bu şans mıdır şanssızlık mıdır o da başka tartışma konusudur.

enseden içeri giren yağmur damlası

yağmurdan nefret etme sebebidir. bir diğeri de şemsiyedir efendim. zaten türk kızı boy ortalaması 1.60 şemsiye altında yürürken mesajlaşmak whatsuppdan yazmak facebook twitter kullanmak gibi aptal aptal davrandıkları için şemşiye kime çarpıyor kimin gözünü yarıyor kim sakatlanıyor umurlarında değildir önemli olan o ne yapmış bu ne giymiş o ne söylemiştir. türk kızlarından da bu şekilde nefret etmeye başlarsınız.

tüm genç kızların birbirine benzemesi

çünkü herkes aynı tip giyiniyor.

insanın büyüdüğünü anladığı an

hayatla mücadelesinde tek başına çözüm üretebildiği anların devamında anlıyorsun büyüdüğünü. ailen ne kadar yanında da olsa kendi başına halletmen gereken sorunların üstesinden gelebiliyorsan büyüdüğünü anlıyorsun.

facebook kullanmayan yazarlar

sosyalleşmek için sosyal medyayı kullanmayan ve vaktini boş zamanla geçirmeyen yazardır.