entry'ler (263)

kız ile erkeğin asla kanka olamayacağı gerçeği

(bkz: when harry met sally)

yazarların okuduğu en müthiş kitap

baba - mario puzo
bülbülü öldürmek - harper lee
saksı olmanın faydaları - stephen chbosky
semerkant - amin maalouf

seçemedim aralarından.

kimya mühendisliği

mezunları ne yapar merak ettiğimdir.bilgilendiren olursa çok şukela olur.

sivas fen lisesi

2014 yılı itibariyle mezunu olduğum okul.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

led zeppelin - baby i'm gonna leave you

koç üniversitesi

anadolu bursiyerleri programına başvurum kabul olursa inşallah öğrencisi olacağım üniversitedir.

2014 üniversite tercih tavsiyeleri

itü mezunlarının verdiklerine daha bi çok ihtiyacım olduğunu düşündüğüm tavsiyelerdir.

itü bilgisayar mühendisliği

normalde bilgisayar mühendisliği düşünmeme rağmen tercih döneminin yaklaşması ile 'acaba?' dedirten bölümdür mezunları yardımcı olursa pek bi mutlu olacağım.

düğün dernek

ilk yarısını sevmediğim,ikinci yarısında yarıldığım film olmuştur. malum film sivas'ta çekildi,dolayısıyla sivas'ta salonlar tıklım tıklım dolu. kendimi bildim bileli bu şehirde yaşıyorum sinemanın önünde öyle bir kuyruğu ilk kez gördüm ne yalan söyleyeyim.

--spoiler--
kızların şortlarla hava alanına girdikleri sahne beni en çok yaran sahne olmuştur,giyilmeden eskiyen elbiselerim geldi aklıma.

turgut uyar ilköğretim okulu,özdemir asaf kıraathanesi detayları da feci derecede hoşuma gitti bu arada.
--spoiler--

neyse efenim gidiniz izleyiniz,hele bi de sivaslıysanız sakın kaçırmayınız derim.

idam geri gelmeli mi anketi

gelmesini bütün kalbimle destekliyorum sırf tacizciler,tecavüzcüler asılsın bulsunlar belalarını diye. gerçi bizim mükemmel(!) adalet sistemimiz muhtemelen tecavüzü idamlık bir suç olarak görmüyordur ama neyse.

american horror story coven

son yayınlanan bölümle birlikte süper giden bir dizi nasıl boka çevrilir öğretmişlerdir alkışlıyoruz kendilerini.

american horror story coven

şu sıralar izlemekten en keyif aldığım dizilerden birisidir.

--spoiler--
3.sezon 3.bölümde madam lalaurie'nin obamanın konuşmasını dinlerken ki tripleri beni yarmıştır. zaman değişiyor madamcığım.

zoe'nin supreme olmasını bekliyordum şu bölüme kadar dizide en nefret ettiğim karakterin* supreme çıkması ciğerimin köşesine oturdu.fiona beybim kesti gırtlağını rahatladım baya ama geri dönecek muhtemelen.

misty de favori karakterlerimden biri ama kyle'a mı yavşıyor zoe'ye mi anlamadım.

kyle zoe olur umarım iki sezondur şu dizide istediğim çiftler kavuşamıyor bir türlü hadi be ryan* hadi be yap şu sezon bi kıyak sevindir şu garibi be.

son olarak evan peters çok tatlısın be.
--spoiler--

lawson

şu sıralar favorim olan grup pek bi güzel şarkıları var. juliet adlı şarkılarının klibinde de kelly brook oynamakta ayrıca.

glee

şaka maka beatles tribute bölümünü şarkıların yarısını darren criss'e söyleterek kurtarmışlar,lea michele'in yesterday'i de fena değil,gerisi olmamış.

uyku kaçıran şeyler

(bkz: çiş)

17 eylül 2013 galatasaray real madrid maçı

6alatasaray'ın adına yakışır miktarda gol yediği maçtır.** şaka maka yenseydi çok sevinirdim sonuçta uluslararası camiada ülkemizi temsil ediyordu galatasaray,ama olmadı nasip değilmiş.

malena

izlendiğinde yeryüzündeki tüm erkeklerden bir kez daha nefret ettirir.

--spoiler-- filmde bir dayak sahnesi vardır ki o an kadınlardan da nefret etmeye başlarsınız. filmin en müthiş erkeği ise nezdimde nico'dur. tüm dedikodulara göz yummuş,tüm yaşananlara rağmen malena'yı koluna takıp gezmiştir kasaba sokaklarında,sevgi böyle bir şeydir işte. --spoiler--

yemenli küçük gelin haberinin yalan çıkması

haber yalan çıkınca doğru bir davranış haline mi geliyor sekiz yaşındaki bir kızın evlendirilmesi. nedir bu sevinç?

şafak sezer in tony soprano yu oynaması

lütfen şaka olsun bu.

miley cyrus

kardeşimin -disney channel sağolsun- hayranı olduğu sanatçıdır ve bu durum günden güne beni tedirgin etmekte.