bugün

(#1010397)no'lu entrysine istinaden benden nefret ettiğine karar verdiğim yazar. e o zaman nedir bu yapmacık hareketler freedeancığım sorarım sana..hı? *
beni benden alan yazar kişi. kopardın beni sabah sabah canımın taa en dibi insan. ben de seni özledim ama geliyorum işte yanına, yamacına az kaldı biraz daha sabır.
her zirvede ban zorla aaaaaa dedirten yazar. yeter artık bir dahakine bağlayacağım bu kızı sandalyeye.
gülümsemesi herbişiye yetecek nitelikte içten insan. ne güzeldir ki tanıma serefine eriştik. 9 parcalik yapbozu 10 dakkada bitirse de , filmin yarısında uyusa da * * ha sonracigima unutmadan. * *
bir sürü iş karıştıran hınzır. durup durup turnayı tam gözünden vuracak ama ne zaman acaba? sabırsızlıkla bekliyoruz o günü.
en sevdiğim kuzenim. * * * *
(bkz: freedean topsun olm top) **
isminden dolayı yakışıklı olan erkeklere utanmadan bugüne kadar aşık olduğu bütün erkeklerin ismini yazmış çatlak. ayriyetten bir de sevimli ötesi yeğeniniyle, kendi lakabını unutmadan sıkıştırmış araya. ulan yavru kuşum daha unuttuğun bir kaç isim var ben onları sana msnde hatırlatırım şimdik.
edit: beni de ekle nooolur feridunum bee. bak ben de yakışıklı sayılırım, hatta bak baktım aynaya geldim oldukça yakışıklıymışım.
sınavların en çok bıkan insan olmam, her davetimi finalleri bokuna reddeden, okul bittikten sonra üç ay yanımdan ayrılmayacak olan, bir de msn de atılan mesajların son kelimesini okuyup cevap yollayan janım kuzenim.
(bkz: bıktım artık)
sacred divinity gibi muhteşem bir şarkıyla tanışmama vesile olmuş sevgi pıtırcığı.
ona bakınca dünyaya neden gönderildiğimi anladığım, varlığımın anlamlarından biri olan ölene dek seveceğim tek kız... insan canlısı... can...
ellerimle beslediğim top. pardon can.**
sandalyeye bağlamama rağmen kaçmayı başarabilen yazar. bir dahakine karşısına daha yaratıcı fikirlerle çıkacağım.
türkçesine hayran olduğum.

(bkz: en bi güzel şe)

bu ne lan ???
nasıl oldu da ben bu başlığa bir şey yazmadım diye düşündüren yazar. e bu entry den önce bu başlıkta 258 entry var ne yazacak yeni bir şey bulabilirim ne de yazdığım farkedilir kaygısı herhalde... ankara çıkartmamın ana durağı niteliğindeki bu hayatımın yeni rengine ne desem de boş aslında. evet asıl mesele bu; tanımlarüstü bir konumda kendileri şu an ve ben işte tam da bu sebepten söyleyecek söz bulamıyorum ya kendisine... daha enteresanı ben bana içyapı itibariyle benzeyebilecek biri olabileceğine hiç inanmazdım, lakin buradan kendisi çıkıverdi karşıma... sözlük denilen olgu böyle bi şey işte; yıllardır "aranan"ı bir bahaneyle çıkarıveriyor insanın karşısına. yalnız o kadar çok aramışım ki sanki bulduktan sonra kendimden bıktırıverdim diye düşünmeye başlamadım desem yalan olur, eh bu durumda bu kişinin böyle hallerde güç tasarrufu moduna geçmesini de yadırgamamak lazım. ama nolursa olsun hep bi şekilde hayatımda var olsun insanıdır bu. umarım ben onun gözünde ilk durakta indirilecekler listesinde değilimdir; tek temennim budur. son olarak bir de kendisinin kabul etmeye bir türlü yanaşmadığı bir gerçek vardır ki o gerçeğin ne olduğunu kendisi gayet iyi bilmektedir ve hangi ruh hali içinde olursa olsun o halin dışa yansıması ona yakışıp sözkonusu gerçeğin ortaya çıkmasına aracılık etmektedir...
sevimliligi maksimize etmiş insan. * * *
bana bir fıstıklı burma bile ısmarlamayan *, kendisine "soğuk" ankara yerine kanarya adalarına gitmeyi teklif ettiğim*, çok mu çok sevdiğim*, şirinlik-tatlılık abidesi* yazar...
gelemediği zirvelere telefonla canlı bağlantı yolu ile katılan canım kusenim. * * * *
özledim lan yazarı.
en yakın zamanda gizli zirve yapıp, bazılarını aramıza almayacağız dimi kumam yazarı.*
son 4 entry sahibi yazarın toplamına eşit olan yazar *
(bkz: sahibesi var o nun)
mindere yayılmış avatarıyla enerjimi emen yazar*kankalığımızın bilmem kaçıncı yılını da geride bıraktık,azimle yaşlanıoruz, nice seneler hep hayatımda kalasın inşallah dediim yazar,kanka,dost *
bi zamanlar tek vücut halinde dolaştığım yazar,insanlar birimizi yalnız gördüğünde dehşete düşerlerdi öteki nerde,noluo? olamaz, aman tanrıııım die,sonra dedik araya mesafeler girince nolur acep hiç bişiy de olmadı taş gibi duruoruz nice senelerde durcaz inşallah ,ben de çok seviom lan bunu

imza:kankan ve değerli gözlüğü *
bana iyi bayramlar dilekleriyle mesaj atmış yazar. hep feridun dmek istiyorum kendisine nedense aklıma pek bir şey gelmiyor ne diyim bak durduk yerde entry girmeye çalıştım oldu mu olmadı.

freedean... free.. dean. freee deaaann... özgür-dün der gibi biraz... ders çalışmaktan kafa yarılmış tabi. ingilizce türkçe kavramlar karışmış. olur o kadar. özgürdün eskiden sonra "üniversite, özgürlüklerin adresi" aslında her şey bir hapse dönüştü.

"sorumluluk ağacında meyveydin birisi koparıp almıştı yanına. şimdi içindeki çekirdeklerden tohum ve fidan oldun git gide büyüyorsun. bakıyorum da o ağacın dallarından biri olmuşsun. benim meyvelerim ne zaman olacak demek bile garip gelmiyor artık. daha dün sepette mutluydun oysa,ne oluyor ya be?"

sanırsam nickinin anlamı bu.