bugün

1. yaşı kutlu olsun yazarı. sever kendisi beni ama aşkına ne zaman karşılık bulur bilinmez *.
birinci yılını kutladığım yegane uuser kişisi.***
1. yılı kultu olsun yazarı.
benim niye birinci yılımı kutlamadın diye mızmızlanan yazar. halbuse ben ona özel bir şeyler düşünüyordum yazmak için..
neresinden başlayayım gülüm..
sal lı olmandan mı, bana odtü yü yazıcak cesareti vermenden mi, kelimelerin gücünü ortaya koyup odtü yü kazanmamı sağlamandan mı, kimseyi tanımadığım bi şehirde beni hiç yalnız bırakmayışından mı, ne zaman daralsam bunalsam sırtımı yaslayabileceğim birinin olduğunu bana göstermenden mi, hiç bitmeyen beraber yediğimiz yemeklerden mi yoksa hemen arkasından yenilen tatlılardan mı, photo hunt oynayacağız diye kendimizi yırtmamızdan mı, leman a gidip defalarca mönü istemizden mi, güzel muhabbetinden mi, kahkahalarımızdan mı, sırlarımızdan mı?
bak işte hiç de kolay değilmiş sana yazmak değil mi firidinim?
3 ayda yaşanılan bir sürü güzel şey.. hem okulu bitirip rahatlamanı istiyorum, hemde bırakıp gidiceksin beni burada diye korkuyorum. sensiz odtü nün tadı çıkmaz ki.. ne çarşı nın, ne doyurucu nun, ne arka bahçe nin, ne dolmuş durağının, ne labların.. hiç birinin tadı çıkmaz.
sözün özü seviyorum seni.. sevicem..
1. yılın kutlu olsun bitanem
(bkz: ruin) * *
yarın sabah 6 da benim yerime de işe gitsene yazarı. eee yabancılık da çekmezsin herkesi de tanıyorsun, ortamı da gördün. ben de senin yerine okula gider, sınavlara girerim olur biter. *
nick şifremi bilen tek insan. arada sırada abuk entryler görürseniz benden bilmeyin. *
bu aralar, 60 puanla geçilen sınavda kendisini 59 la bırakan hocasının kulaklarını bol bol çınlatan yazar.
yaklaşık 9 aydır bulunduğu şu en bi sevilen sözlükte 3000. entrysini girip, bunu da kendisine hedaye eden yazarımsıdır..
edit: yaf entrysi silindi diye bu da 2999 oldu ama neyse.. hehehhe
3000. entrysini de giren çok mu çok sevdiğim yazar...nice 3000 lere, 4000 lere, 5000 lere dileğiyle.. hep ol bu sözlükte.. biz daha 1300 lerdeyiz, hadi bakalım..*bir de, istanbul yolcusu kalmasııın..*
3000. entry sini benim nick altıma yazamayarak kelek atan yazar. *
freedean:
şiştt
witch:
he anam
freedean:
bana entry yaz
freedean:
3000 tane entrym oldu
witch:
ahahhaha
witch:
bunu yazıcam işte
freedean:
ahhahaha

3000 entrysi olduğunu gözüme sokan şımarık yazar. **
3000. entrysini benim nick altıma da yazmayıp bana da kelek atan yazar. kınıyorum.
dakikalardır başımın etini yedi kendisi 3000. entrymi girdimm bir kutlama entrysi girmedin diye.. * *
şaka bir yana 3000. entrysi kutlu olsun yazarı.. istanbul'a gelicekmiş bekleriz..
2905. entry mi armağan ettiğim yazar. nice 2905 lere ama di mi ?
3000. entrysini benim nickimin de altına yazmayarak herkese attığı gibi bana da kelek atan yazar. kın kın kın kın..
3000. entrysini aylardır nereye girecek diye merakla bekleyen bir yazar olarak kendi nick'inin altına girdiğini görünce aylardır kurduğum hayallerimi yıkmış, kalbimi kırmış yazardır.. neyse 4000. entry'e o zaman.. napalım.. *
ahaha msn i açmamla birlikte marlamm 3000. entağğrimi de girdim, bak bak nick altım da ne geyikler çevirdiler diye bunu utanmadan gözüme sokan yazar. hıh benim nick altıma da 3000. enntağrisini yazmamıştır ayrıca... *
3.000 diil 300.000 entry girecek donanım sahibi yazar.
3.000'in kutlu mutlu olsun kanka.
3000. entrysini kendine yazarak taktirimi toplayan yazar.*****
3000. entrysini girdiğini bana söylemeyen yazar. sıpa işte, 3000 yapmış, benim haberim yok, sözlükten öğreniyorum. sözlükte olmasa, haberim olmayacak.

iyi ki varsın sözlük, şimdi kıymetini daha iyi anladım..

kendisini tebrik ediyorum, aynen devam.. *
(bkz: istanbul yolcusu kalmasın)
@ istanbul yazarı
artiz yazar. şurda ağız tadıyla kolonya içip kafa yapıcaz izin vermiyo. işi gücü huysuzluk.
tam da şu anda tepemde dikilip 3000 entrym oldu benim niye bana bişiler yazmıyosun diye söylenen yazardır. ben sözlüğe mi giriyorum sanki yafrum, onu niye düşünmüyosun hııı diye sormak istiyorum burdan kendisine. * ayrıcana da tebrik de ediyorum canımın taa içini, nice 3000 entrylere, sözlüğün altını üstüne getirmen dileğiyle, şerefe... *swh~ ~
güncel Önemli Başlıklar