bugün

Oyundan çok etkilenmiş.

görsel
yıl 2019 bu oyun kadar gerçekçi kaza yapılan bir oyun daha gelmedi (beamNG dışında).
multiplayer modu bu kadar zevkli bir oyun görmedim ben.
görsel
inanılmaz eğlenceli, inanılmaz matrak bir yarış oyunu. insanın tüm stresini alıyor, kafada ne var ne yok silip atıyor. yolda gördüğünüz neredeyse tüm herşey etkileşimli, vurup, kırıp, parçalayabiliyorsunuz, yarış esnasında çok esnek stratejiler geliştirmenize olanak tanıyor bu özelliğide. yarış bittiğinde yarıştığınız güzergahın hali savaş alanına dönüyor adeta. birinci bitirmekten daha çok diğer yarışçılara maksimum zarar vermek daha önemli, bu sayede çok yüksek krediler kazanmanız olası. oynanabilirlik olsun grafikler olsun playstation 2'nin son jenerasyon en başarılı oyunlarından.
yarış oyunlarını sevmeyen bünyeme ilaç gibi gelmiştir, hem zaman öldürüp hem de stres atabiliyorsunuz.grafikler ve farklı yarış parkularıda cabası.
iyi bir adranelin yaşamak için harika bir oyun.
soundtrackı şu şekildedir:
Nowhere Ride - The Chelsea Smiles
Fall Victim - Alkaline Trio
Blood Brothers - Papa Roach
Road to Rouen - Supergrass
Mercy Me - Alkaline Trio
Believe it or Not - Nickelback
Symphony of Destruction - Megadeth
Rough Landing Holly - Yellowcard
Breathing- Yellowcard
Gimme Some More - Zebrahead
Give it All - Rise Against
Not Listening - Papa Roach
Reinventing Your Exit - Underoath
Minutes in Heaven - Fall Out Boy
Richard III - Supergrass
Man or Animal - Audioslave
Your Time Has Come - Audioslave
Flat on the Floor - Nickelback
Feel So Numb - Rob Zombie
Dr. Feelgood - Motley Crue
Demon Speeding - Rob Zombie
Pyramid - Wolfmother
Dimension - Wolfmother
Snitchers, and Talkers Get Stitches and Walkers - Fallout Boy
Lan Game Formatındaki oyunların en zevklilerindendir. Genelde şu Trip' ön plandadır. Herkes aynı arabayı alır ve roketmobile almak yasaktır. *
audio slave- man or animal
audio slave - your time has come
the vines -don't listen to the radio ve daha hatırlayamadığım muhteşem şarkıları olan oyun.
bana uzun süre başka oyun oynatmamış oyundur. tüm arabalarla teker teker her pistte 1. olduktan sonra bir tur da rekor kırmak için için oynatıyor. o da bitince artık sadece tur bitene kadar en fazla aracı haşat etmeye kasıyorsun. o da bitti derby var, babalar gibi çarpışıyorsun. o da bitti bir sürü spor çeşidi var. baya bir zamanımı aldı bu oyun. + arkadaşlar ile oynayabilmek için online da oynanabiliyor ki tadından yenmez.
level in şubat 09' sayısında hediye edilen oyun.
kötü kazalara sebebiyet verebilen güzel oyundur *.

görsel
hayatımın yarış oyunudur. Bilindik sınırların ötesindedir. Her kısmında ayrı bir espri içerir. Mesela kariyer modunda bir haritada yarışırsınız. Sonraki haritada başka iki haritayı birleştirir falan. Cok hoş oyunlar yapar sıkmaz. Ayrıca online ve party modları vardır ki güzelligini bi kat daha artırır. Her insan bi kez olsun online derby modunu oynamalıdır. Arabası patlayana kadar karşıdakine son hız carpıp deşarj olmalıdır.*
f1 bulamadigim icin az once yeniden sardirdigim oyun. sunu fark ettim ki oyun birakilacak turden degil. zira yaklasik 70 kadar pist var. hepsinde birinci olmaniz zaten en azindan bir ayinizi alir, muthis yetenekli ve de gunde 10 saat flatout oynayan biriyseniz. ha bunlari bitirdiniz, bonus olaylarina girersiniz, 8 seklindeki pistin tozunu attirirsiniz, yuksege sicrama oynarsiniz vesaire vesaire. hepsini yaptiniz, yarislardaki rekorunuzu gelistirmeyi denersiniz. caylakken 3 dakikada gittiginiz yolu tekrardan acip 2 dakikada gitmek muthis bir haz veriyor insana. bilgisayar donup durmasa 02:43:57'lik rekorumu yenileyecektim ama olmadi iste, nasip kismet.

buzlu pist yarislarini kesinlikle tavsiye ederim ayrica, silver'daki butun pistler buzlu neredeyse, teknelerin arasindan falan gidiyorsunuz donmus nehrin uzerinde, harika.
oynadigim en guzel araba yarisi tirivirisi. hasar olaylari cok gercekci; kariyer yapabilme secenekleri, birbirinden farkli yuzlerce * pist, para kazanip arabanizi degistirip gelistirebilmeniz gibi ozellikleriyle insani kendine bagliyor. bir de bonus olaylari var ki adaminizi 100 metre havaya falan ziplatmaya calisiyorsunuz, aman aman.
en dayanıklı arabasının canyon olduğu ve multiplayer oynaması aşırı zevk veren bana göre need for speed serisini çöpe atan oyun.
sierra yapımı çok güzel ve eğlenceli bir oyun. oyunda yarış ve çarpışan oto modları var. her ikisiyle de özellikle arkadaşlarla beraber çok güzel vakit geçirilir.
yarış simülasyonu diye alıp 6 yaşındaki yeğenime hediye ettiğim yarış simülasyonu. daha doğrusu yarış simülasyonumsu.
bir nevi yeni nesil carmegedon.
need for speed tarzı ama çok daha manyakça bir oyun.
yarış esnasında sağa sola çarptıkça artan adrenalin ile, daha hızlı gitmek mümkün olmakta, insanı gaza getirmekte ve daha fazla çarpma isteği uyandırmaktadır.

oyunun komik ve sabist bir bölümünde ise 16 adet spor, araba ile yapılır.

Örneğin bowling oynarken, iyice hızlanıp son anda frene asılarak şoför kadın camdan fırlatılır ve labutlar devrilir.
dart oynarken ise, yine çeşitli engeller aşılarak hızlanılır ve frene asılınca şoförün camdan fırlatılıp hedefe saplanmasına gayret edilir.
Futbol, basketbol, beyzbol gibi örnekleri de var.