1. 1.
    Eski rage against the machine elemanları ile chris cornell'in oluşturduğu akıllara zarar, dinlenesi grup.
    3 ... double cross
    #8897 :)
  2. 2.
    like a stone şarkıları ile bizi bizden alan grup.gerçi biraz geç farkettik orda beklediğinin ölüm olduğunu ama.. temiz dinlenmesi güzel grup.
    5 ... every you every me
    #9024 :)
  3. 3.
    chris cornell gibi bir şahsiyetin * solisti olduğu , like a stone şarkısıyla gönüllerimizde yerini alan pek şugar grup.
    2 ... witch
    #54104 :)
  4. 4.
    yahudi ipnetor nursuz, pirsiz ,şekilsiz Rick Rubin ile çalışmış grup..
    1 -2 ... arcadian
    #137016 :)
  5. 5.
    "you gave me a life,now show me how to live"...müthiş bi grup...solistlerinin sesi ve karizmasından çok gitaristlerinin yeteneği,her şarkıda yaptığı solosu bitiriyor beni...Özellikle "colloteral" filminin soundtrack'i "shadow on the sun" ı dinlemenizi öneririm
    1 ... d@nte
    #158648 :)
  6. 6.
    out of exile die harika bir album yapmis olan grup
    chris cornell eski soundgarden vokalisti ayni zamanda
    ... nuttien
    #159449 :)
  7. 7.
    bütün şarkıları zevkle dinlenebilen ama özellikle the last remaining light , shadow on the sun , bring 'em back alive , ligth my way , exploder şarkılarını şiddetle tavsiye ettiğim grup.
    i can tell you why
    people die alone
    i can tell you i am
    a shadow on the sun..
    2 ... witch
    #179784 :)
  8. 8.
    like a stone adlı şarkılarıyla insanı kendinden geçiren dinlenilesi sevilesi grup.
    1 ... freedean
    #278072 :)
  9. 9.
    live 8 konserlerine ciktiklarinda bir soundgarden-ratm sentezinden ote,berbat bir vokal ve ondan da kotusu igrenc atilan sololarla beni kendilerinden sogutmuslardi.ama bir out of exile yapmislar ki..
    ... glosoli
    #278080 :)
  10. 10.
    live 8 konserlerindeki sorun chris'in girtlagindan kaynaklaniyordu. doktorlar sakincali buldugu halde konsere cikti die biliyorum
    Was a time early in life
    When I hated everything
    Born too young, top of my lungs
    Sitting on the bottom rung
    Took advice from the wrong shoulder
    Took a lot of everything.....................................................................................the worm
    -1 ... nuttien
    #278205 :)