bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Eski rage against the machine elemanları ile chris cornell'in oluşturduğu akıllara zarar, dinlenesi grup.
    3 ... double cross
  2. 2.
    like a stone şarkıları ile bizi bizden alan grup.gerçi biraz geç farkettik orda beklediğinin ölüm olduğunu ama.. temiz dinlenmesi güzel grup.
    5 ... every you every me
  3. 3.
    chris cornell gibi bir şahsiyetin * solisti olduğu , like a stone şarkısıyla gönüllerimizde yerini alan pek şugar grup.
    2 ... witch
  4. 4.
    yahudi ipnetor nursuz, pirsiz ,şekilsiz Rick Rubin ile çalışmış grup..
    1 -2 ... arcadian
  5. 5.
    "you gave me a life,now show me how to live"...müthiş bi grup...solistlerinin sesi ve karizmasından çok gitaristlerinin yeteneği,her şarkıda yaptığı solosu bitiriyor beni...Özellikle "colloteral" filminin soundtrack'i "shadow on the sun" ı dinlemenizi öneririm
    1 ... d@nte
  6. 6.
    out of exile die harika bir album yapmis olan grup
    chris cornell eski soundgarden vokalisti ayni zamanda
    ... nuttien
  7. 7.
    bütün şarkıları zevkle dinlenebilen ama özellikle the last remaining light , shadow on the sun , bring 'em back alive , ligth my way , exploder şarkılarını şiddetle tavsiye ettiğim grup.
    i can tell you why
    people die alone
    i can tell you i am
    a shadow on the sun..
    2 ... witch
  8. 8.
    like a stone adlı şarkılarıyla insanı kendinden geçiren dinlenilesi sevilesi grup.
    1 ... freedean
  9. 9.
    live 8 konserlerine ciktiklarinda bir soundgarden-ratm sentezinden ote,berbat bir vokal ve ondan da kotusu igrenc atilan sololarla beni kendilerinden sogutmuslardi.ama bir out of exile yapmislar ki..
    ... glosoli
  10. 10.
    live 8 konserlerindeki sorun chris'in girtlagindan kaynaklaniyordu. doktorlar sakincali buldugu halde konsere cikti die biliyorum
    Was a time early in life
    When I hated everything
    Born too young, top of my lungs
    Sitting on the bottom rung
    Took advice from the wrong shoulder
    Took a lot of everything.....................................................................................the worm
    -1 ... nuttien