bugün

entry'ler (479)

mebbis

üç gündür sıçıp sıvıyor bu sistem. yaklaşık 600 bin öğretmeni barındıran bakanlığın bu elektronik zamazingosu yaklaşık 3000 kişinin aynı anda girmesiyle çökebiliyormuş.

(bkz: e-devlet)

yazar nicklerinin reklam almış halleri

(bkz: kuku gören masum köylü pedleri)

ssg

kepazelik hakkında mantıklı bir yorum yapmış. farklı bir yönden.

"reklamveren acisindan da olumlu oldugunu dusunmuyorum. insanlar yazdiklarina, arkadaslarina, mesajlarina, takip ettiklerine ve en onemlisi koca bir bilgi kaynagina ulasamiyorlar; ve bunun izahatinin altinda kabak gibi vodafone imzasi var.

iletisime hizmet eden, sozde iletisimi kolaylastirmayi dustur edinmis bir firmanin binlerce kullanicinin iletisim kanallarini bir anda tamamen kesmis olmasi bana hic iyi mesaj vermedi sahsen."

zall

(bkz: sikmeseler bari)

adam and eve hotel

buraya girince size bir angel veriyorlar. alın bu sizin diye. kapıda efendim başka kanatlı bir angel sizi içeri alıyor falan. ağaçlar elmalar. cennet konsepti tuvaletlerinde çalan müziğe kadar işlemiş bir otel burası.

monopoly city streets

oyunda çok sokağım olsun vaktim yerinde olsun mantığı yanlış. bulun şöyle 1.000.0000 luk 2-3 cadde sonra keyfinize bakın. gayrimenkul zengini olun,sefa pezevengi olun.

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi oyunu

(bkz: civilization)

seni aşksız bırakmam

http://www.youtube.com/watch?v=egpCk_o0560

müthiş, müthiş, müthiş...

indirilen en son mp3

(bkz: seni aşksız bırakmam)

oss yi makineye oynatmak

misli oynayarak boğaziçi ya da odtü'ye kapak atılabilir.

ıssız adam

kim ne derse desin düz adam kadar popüler olabilememiştir.

july4th

sorun yaşadığımız yazarlarla aramızdaki husumetleri bitirmemiz için tam zamanın noel olduğunu düşünen.

bir daha kırgınların barışma zamanı tamtam bayramı. doğru öpüşmeye barışmaya.

22 aralık 2008 july4th duyurusu

(bkz: bir yaşıma daha girdim)

yokum amina koyum yokum

koyum diyor.

ermenilerden özür diliyorum

demokratik ortamlarda düzenlenebilecek kampanya. isteyen düzenleyebilir buna bir şey deme hakkımız yok. isteyen ermenilerden özür diler, isteyen ermenilerin götünü yalar, isteyen de ileri gider ermeniye göt verir. göt benim götüm mü sanki? amma göt dedim haa alem göt olmuş amcolu.

ninja kaplumbağalardaki silah dağılımı haksızlığı

bundan daha feci ayrımcı olan şireydırdır. * raksdediyi kayırırdı pezevenk bibap yanında.

diarra

ne zaman maçta adını duysam çok garibime gidiyor televizyona dikkat kesiliyorum;

- at yarraaaa! aut.

2009 öss birincisi

bizim komşunun oğlandır. sabah işe giderken gördüm götünde yaprak test yapışıktı.

entry başlık uyumsuzluğu

bir entrymin silinme nedeni: uymsuzluk bende mi diye sorgulatır insanı.

başlık:kumandada kanallarin rakamlarla ozdeslesmesi
silinen entry:
arif karakterinin 1 milyon yıl öncesine gitmesine değil de telefonunun şarjının bitmemesine hayret edenler olacaktır. bu gibi insanlarla bu filme gitmeyiniz. hayatı sorgulamaya başlarsınız.

şaşırttı beni. götümden cımbızla kıl alırken girdiğimden böyle oldu galiba. ya da moderasyon götünden kıl aldırmıyor?

george bush a ayakkabı atan cesur ıraklı

ilk ayakkabıdan sıyrıldıktan sonra bush'un gözlerindeki o göt korkusu benim günümün güzel geçmesini sağlamıştır ya o bile yeter. sağolasın ıraklı kardeşim.