1. 1.
  need for speed tarzı ama çok daha manyakça bir oyun.
  yarış esnasında sağa sola çarptıkça artan adrenalin ile, daha hızlı gitmek mümkün olmakta, insanı gaza getirmekte ve daha fazla çarpma isteği uyandırmaktadır.

  oyunun komik ve sabist bir bölümünde ise 16 adet spor, araba ile yapılır.

  Örneğin bowling oynarken, iyice hızlanıp son anda frene asılarak şoför kadın camdan fırlatılır ve labutlar devrilir.
  dart oynarken ise, yine çeşitli engeller aşılarak hızlanılır ve frene asılınca şoförün camdan fırlatılıp hedefe saplanmasına gayret edilir.
  Futbol, basketbol, beyzbol gibi örnekleri de var.
  2 ... goksunv
 2. 2.
  yarış simülasyonu diye alıp 6 yaşındaki yeğenime hediye ettiğim yarış simülasyonu. daha doğrusu yarış simülasyonumsu.
  bir nevi yeni nesil carmegedon.
  2 ... kuku goren masum koylu
 3. 3.
  sierra yapımı çok güzel ve eğlenceli bir oyun. oyunda yarış ve çarpışan oto modları var. her ikisiyle de özellikle arkadaşlarla beraber çok güzel vakit geçirilir.
  2 ... bleak poison
 4. 4.
  en dayanıklı arabasının canyon olduğu ve multiplayer oynaması aşırı zevk veren bana göre need for speed serisini çöpe atan oyun.
  1 -2 ... bleak poison
 5. 5.
  oynadigim en guzel araba yarisi tirivirisi. hasar olaylari cok gercekci; kariyer yapabilme secenekleri, birbirinden farkli yuzlerce * pist, para kazanip arabanizi degistirip gelistirebilmeniz gibi ozellikleriyle insani kendine bagliyor. bir de bonus olaylari var ki adaminizi 100 metre havaya falan ziplatmaya calisiyorsunuz, aman aman.
  1 ... der meister
 6. 6.
  f1 bulamadigim icin az once yeniden sardirdigim oyun. sunu fark ettim ki oyun birakilacak turden degil. zira yaklasik 70 kadar pist var. hepsinde birinci olmaniz zaten en azindan bir ayinizi alir, muthis yetenekli ve de gunde 10 saat flatout oynayan biriyseniz. ha bunlari bitirdiniz, bonus olaylarina girersiniz, 8 seklindeki pistin tozunu attirirsiniz, yuksege sicrama oynarsiniz vesaire vesaire. hepsini yaptiniz, yarislardaki rekorunuzu gelistirmeyi denersiniz. caylakken 3 dakikada gittiginiz yolu tekrardan acip 2 dakikada gitmek muthis bir haz veriyor insana. bilgisayar donup durmasa 02:43:57'lik rekorumu yenileyecektim ama olmadi iste, nasip kismet.

  buzlu pist yarislarini kesinlikle tavsiye ederim ayrica, silver'daki butun pistler buzlu neredeyse, teknelerin arasindan falan gidiyorsunuz donmus nehrin uzerinde, harika.
  1 ... der meister
 7. 7.
  hayatımın yarış oyunudur. Bilindik sınırların ötesindedir. Her kısmında ayrı bir espri içerir. Mesela kariyer modunda bir haritada yarışırsınız. Sonraki haritada başka iki haritayı birleştirir falan. Cok hoş oyunlar yapar sıkmaz. Ayrıca online ve party modları vardır ki güzelligini bi kat daha artırır. Her insan bi kez olsun online derby modunu oynamalıdır. Arabası patlayana kadar karşıdakine son hız carpıp deşarj olmalıdır.*
  1 ... haken
 8. 8.
  kötü kazalara sebebiyet verebilen güzel oyundur *.

  flatout 2
  1 ... cellar
 9. 9.
  level in şubat 09' sayısında hediye edilen oyun.
  3 ... notrinova
 10. 10.
  bana uzun süre başka oyun oynatmamış oyundur. tüm arabalarla teker teker her pistte 1. olduktan sonra bir tur da rekor kırmak için için oynatıyor. o da bitince artık sadece tur bitene kadar en fazla aracı haşat etmeye kasıyorsun. o da bitti derby var, babalar gibi çarpışıyorsun. o da bitti bir sürü spor çeşidi var. baya bir zamanımı aldı bu oyun. + arkadaşlar ile oynayabilmek için online da oynanabiliyor ki tadından yenmez.
  ... nightist