1. 1.
  jim carrey'nin robert ripley karakterini canlandıracağı,scott alexander,larry karaszewski tarafından kaleme alınan,2007 yılında vizyona girecek bir tim burton klasiği olması muhtemel film.

  Hayaller gerçek oluyor. Variety'nin bildirdiğine göre Paramount Picturessinemaseverleri fazlasıyla memnun edecek bir proje için kolları sıvadı. Jim Carrey'i Tim Burton'ın yönetmenliğinde Believe It or Not'ta izleyeceğiz.
  Gazeteci Robert Ripley'nin yarattığı Ripley's Believe It or Not şovundan uyarlanacak olan hikayenin senaryosu Larry Karaszewski ve Scott Alexaneder tarafından yazılacak.
  Carrey'nin önünde Joel Schumacher için rol alacağı gerilim Number 23 ve Ben Stiller'la başrollerini paylaşacağı Used Guys bulunduğu için filmin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması ve 2007 sonunda sinemalarda olması planlanıyor.Dünyayı dolaşıp tuhaf olayların peşinde koşan Ripley'in maceralarının anlatılacağı filmi sabırsızlıkla bekleyeceğimiz kesin.
  ... i m from absürdistan
 2. 2.
  Nickelback'in 2003 yılında the long road albümünün 4.şarkısıdır.someday ve figured you out ile birlikte albümün en iyi parçalası olduğunu düşünüyorum.
  ayrıca believe it or not şarkısı flat out 2 oyununun da setlist'inde bulunmaktadır.
  http://www.youtube.com/watch?v=emuK4Q3Elag+
  ... mikrofonsuzvokalist
 3. 3.
  Çocukken ister inan ister inanma ismiyle yayınlanan ilginç Bilgiler ve sıradışı olaylar insanlar vb derleyen bir Program. Sunucusu da tango ve Cash dada oynayan Jack palance idi rahmetli.
  1 ... vigilante8