1. 1.
  en iyisinin isa millet isa da olduğunu düşündüğüm olaydır ayrıca yok ben yazılımlara güvenemem şişer pişer diyorsanız cisco nun üretikleri de iyidir lakin onlar hardware olduğu için daha bir sağlamdır.
  ... armyy
 2. 2.
  harrison ford 'u aile babası olarak görmekten bıktığımızı hollywood 'a anlatamadığımız filmlerden birisi. yine tuttular bu filmde aile babası rolüne entegre ettiler adamı.

  artık jean reno 'yu fransız komiser, milla jovovich 'i kodumu oturtan süper kadın, harrison ford 'u da aile babası olarak görmek istemiyoruz. baydı..
  2 ... roy mustang
 3. 3.
  (bkz: zonealarm)
  1 ... amoresperros
 4. 4.
  Harrison Ford'u bir parça daha yaşlanmış görünce içimin acıdığı film.Birde düşünün adam indiana jones 4'ü nasıl çekebilecek?Yalnız filmde şöyle bir çelişki var harrison ford en az 60 yaşında fakat filmde kızı 14,oğlu 8 yaşında(ne yani tüp bebektemi yok diceksiniz ama bence genede hata var).....
  ... indiana_jones
 5. 5.
  (bkz: pageguard oto alarm sistemleri)
  ... frosty
 6. 6.
  port dinleme gorevini ustlenmi$ birimdir.
  windows xp'nin sp2 ile default gelen dahili/sanal firewall'uyla orta-alt sinif kullanicilar tarafindan daha cok kullanilir olmu$tur.
  (bkz: atesten duvar)
  ... faaip de oiad
 7. 7.
  (bkz: zonealarm)
  (bkz: outpost)
  (bkz: bitdefender)
  (bkz: norton)
  (bkz: mcafee)
  ... laazimlik
 8. 8.
  Basrolunu harrison ford'un oynadigi aksiyon filmidir. Bir bankada ust duzey yonetici olan bilgisayar guvenlik uzmaninin ailesini kacirip bankaya sizmaya calisan bir hirsizi konu alan hareketli bir filmdir.
  ... radament
 9. 9.
  harrison fordun zekasıyla ön plana çıktığı filmdir. paul bettany ve virginia madsen de filmin oyuncuları arasındadır.
  ... kuvass
 10. 10.
  şu sayfada: http://www.matousec.com/p...is/leak-tests-results.php yapılan testlerde ücretsiz olan Comodo Firewall Pro 2.4.18.184un bir çok ücretli rakibini geride bırakarak en iyi firewall olduğu tespit edilmiştir. en kötü firewall ise 0 puanla Windows Firewall XP SP2 olduğu tespit edilmiştir.
  1 ... btpugur