1. 1.
    arkadaşlarla bir monitöre bakılıp sabaha kadar eblek eblek oynanan ve her defasında kaybedenin ağladığı şimdiye kadar oynadığım en güzel sıra tabanlı strateji oyunudur.
    7 ... 220voltyiyenadam
  2. 2.
    etraftaki tüm düşmanları temizledikten sonra girdiğim bir adada 3000 angel tarafından ağır bir hezimete uğratılmam sonucu bir daha asla oynamadığım oyun. ama güzeldi buna rağmen, zevkle oynardık.
    3 ... delismen
  3. 3.
    windows xp de hata veren ve kendini oynatmayan oyun.
    3 ... glosoli
  4. 4.
    hemen her birimin özellikleri ayrıdır ama bunlardan ayrı olarak oyunda, birbirinden tiksinen birimler vardır.
    archangel - archdevil
    titan - black dragon
    bu birimler birbirlerine karşı her zaman %150 hasar vururlar ve aynı orduda bulunurlarsa ordunun moralini düşürürler. *
    nacizane, sevdiğim iki kale incelemem için; (bkz: necropolis) (bkz: castle)
    2 ... regulus
  5. 5.
    wake of gods diye funlarının yaptığı bir modul vardır ki tadından yenmez. armageddons blade ve shadow of deathden sonra üstlerine yapılmıştır. * *
    3 ... borcu
  6. 6.
    the armageddon's blade pathci tadından yenmeyen efsanevi oyun. 2 boyutludur ama bundan öte bir strateji oyunu ben tanımıyorum.
    2 ... melankolik
  7. 7.
    enfes strateji oyunu.. bütün haritalar ezberlenmesine rağmen maksimum 1 ay dayanılır, yeni bir ırkla yeni bir harita açılır.. her ırkın artı ve eksileri olmasına rağmen fortress ve stronghold kaleleriyle etkili oynamak beceri ister. ama oyunu bilen biri için en güçlü ırklardan 2 si bunlardır. oyunu iyi oynamak ve kazanmak bir sürü ince kıstasa ve stratejiye bağlıdır ancak wisdom ve earth magic skillerini fulleyip bir yerlerden town portal büyüsü bulursanız, yolu yarılamış olacaksınız.
    2 ... rapper ninja
  8. 8.
    heronuzu biraz daha geliştirme, hafta başında bütün birimlerinize takviye yapma falan derken kolay kolay başından kalkılmayan bir oyun. özellikle müzikler fazlasıyla başarılı. herolarınızın kuvvetinin yanında etraftan bulabileceğiniz artifactlerde çok fazla şey değiştirme gücüne sahip. özellikle bir elementin büyülerini tamamiyle yapmanıza imkan veren büyü kitapları son derece faydalı. son derece güçlü ve rakipsiz bir ordunun herosunda mutlaka shackles of war olmalı ki, tırsak düşmanlar savaştan kaçamasınlar ve sizde ganimete konabilin.
    bunun yanında oyunun en kritik özelliklerinden bir tanesi de heronuza ekleyeceğiniz özellikler. mevcut onlarca özelliğin arasında sinsi sinsi duran diplomacy en önemli özellik. tanımında sadece surrender ın fiyatını azalttığını söylese de expert diplomacy ile yolda karşınıza çıkan onyüzbinlerce ejderhayı bile ordunuza katabilir kartopu gibi büyüyerek düşman kalesine sefer edebilirsiniz.
    1 ... kanq
  9. 9.
    oyundaki tüm kaleler şöyle listelenebilir;
    castle rampart tower dungeon necropolis stronghold inferno fortress conflux
    bunlardan bir tek conflux kalesi ile hiç oynamadım, periler, bol bol elementaller ve karizma bir birim olan phoneix'i içeriyor. pek matah bir kale gibi değil, ek görev paketleri ile geldiği için oyuncular tarafından üvey evlat muamelesi görür biraz.
    1 ... regulus
  10. 10.
    iki gün boyunca oynadığım ve yenilmesi imkansız ordumun karşına bir daracık tünelde, 10,000 archdevil çıkararak, beni dağıtmış oyun. gerçi kazandım ama efsane ordudan pek eser kalmadı. oyunun güzel yanı da budur, her an süprizlere açık ve yeni olaylara gebe.
    ek görev paketlerini çıktıktan yıllar sonra *, oynama fırsatı buldum. önce herşey aynı gibi gözükse de oynadıkça oyunun çok daha ileri bir noktaya taşındığını görüyorsunuz.
    daha sonra 4. ve 5. oyunlarında 3 boyut denendi. ancak bu oyunu çekici yapan, grafikleri değil, sayısız kombinasyon ve seçenekle ordular kurabilmek, çeşit çeşit artifact için savaşmak, güzel kaleler inşa etmekti. grafik uğruna bunlar kısılınca yeni oyunlar tatsız oldu.
    1 ... regulus