bugün

"Guten Tag dayı Berlin nasıl" demesi tarzına yakışmamıştır.
Türkiye'nin en iyi 10 oyuncusundan biridir.
son oynadığı hayat ağacı dizisi beklenen ilgiyi görmemiş ve final yapmıştır.
son yılların en iyi oyuncusu. evet.
saç ektirmiş herhalde ulan şaşıfelek çıkmazı'nda o kadar saçın yoktu, noldu sana adam dedirten oyuncu.
tekrar bir diziyle televizyonlara dönmüş türkiye'nin en iyi oyuncularından olan abimiz. evet.
yüzüne ne yaptırdıysa acilen bırakması gereken insan. Sen ki fikret kuşkan'sın her yerinden karizma akıyor sadece sesinle bile yetersin.
ben kendisini erdal beşikçioğlu gibi anti kahramanları başarıyla canlandıracak yetenek ve aura görürüm kendinde. ama nedense abidik gubidik dizilerde filmlerde yer alıyor son zamanlarda.
Herif cidden çok rol yapıyo, dedirten oyuncu. Ne guzel panik oluyo.
mustafa hakkında herşey filminde oyunculuğunu konuşturmuş aktördür. bu filmi kasvetli havalarda ve yalnızken izlemeyin içinize öküz oturmasına sebebiyet verebilir.
Evet yaşını hiç belli etmiyor ama tarz olarak olgunlaşan iyi oyuncu....

Nerde Ayşegül Aldinç'in klibindeki fikret....

Bir de Vadofone reklamındaki fikreeet,

Babam ve Oğlumdaki Fikreet seee.. ayrı bir Dünya...

hepsinde de rolünü laikiyle yapmıştır. Ancak kızdığım ve anlayamadığım son zamanlarda çift eşliliği nerdeyse normal gösterecek bir dizide.. (dizinin ismini bilmiyorum) başrol üstlenmesidir.

Olmadı fikret bu hiç olmadı haa bir de hande Ataizi ile mimarsinandayken bir aşkları var ki ...
görsel

Bir açıklamada Hande Ataizi Fikret benim ilk aşkımdı diye açıklama bile yapmıştır.
7 yıl önce boşandığı eski karısı, çocuğu Gün Kuzgun için ödenen aylık 8 bin 46 liralık nafakanın yetmediğini belirterek, ücretin 25 bin liraya yükseltilmesi için dava açmış.

kendisi de "2 yaşındaki bir çocuk için ödenen nafaka yeterlidir. Yeniden evlendim ve bir bebek bekliyoruz. 19 bin TL ev kirası ödüyorum ve şu an işsizim" diyerek, davanın reddini istemiş.

http://www.milliyet.com.t...-isyani--magazin-2274235/
ortalıkta bir yerde kaybetmiş kendini
bakıyorsun niye güzel
zeytin karası gözlerin
saçılmış yollara
iteliyor önüne gelen
sen hala bakıyorsun
niye güzel
aklını bildiğim
günler yürüyecektik birlikte
sevdaları geçip
esecektik ülkelere
göya.
danslarını edip her pistte
sutyenler fırlatacaktın kafama
allı morlu
göya.
güller günler sunacaktın
soframda yeşil bir zeytin
zenginliğim olacaktın
ulaşamadım falan palavra
sen bozdun ben değil
özünü sözünü gözünü bildiğim
bakıyorum artık şimdi bak
kendime dönüyorum neyim varsa
kulaklarımı bile tıkadım
bakarak oluyorum belki de
sabahlarım kalmadı ulan
ama biliyor musun
akdeniz'e varmasın
istemem benim olan
ege'de bir yerlerde hallesinler
tepemde de yeşil bir zeytin
damına türemiş kuzgunum
karar giderim ben onunla

size ne

ve dahi sana ne

fikret kuşkan.
Handenin ayagi ne oyle ya. Bir dakika fikrete daha gelemedim bile.
Adını her gördüğümde aklıma babam ve oğlum'da ki müthiş oyunculuğu gelen kaliteli aktör.
saçma dizilerde oynayan iyi oyuncu.
bugün doğum günü olan türk sinemasının önemli yüzü. evet.
1 Mart 2019 yılında vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül'ün yöneteceği "Mucize 2 - Aşk" filminde oynayacağı açıklanan kendi kuşağının en iyisi diyebileceğim oyuncu. Daha önce Talat Bulut'un oynayacağı açıklanan, şark hizmeti için doğuya giden Muallim Mahir rolü için son dönemlerde Talat Bulut'un adının karıştığı olaylar için belli ki Fikret Kuşkan tercih edilmiş.
çok daha büyük işlerde oynayabilirdi.

ses, rol yeteneği muazzam.
Kendisini "zalim istanbul" adlı dizideki doktorlara yönelik kelimelerle tarif edilemeyecek ahlaksızlık ve karaktersizlik dolu skeci rahatlıkla oynadığını gördüğüm ana kadar severdim. Malesef karakter duruş efendilik falan artık sadece beyni tuvalet kiri kadar olan senaryo yazarının bile satın alabileceği birşey olarak tatihte kaldı memlekette... yazıklar olsun sana ucuz mahlukat.
Şaşıfelek çıkmazı'nda liseli rolünün hakkını vermiştir.
türk sineması için pek önem taşıyan bir isim.
Şaşıfelek çıkmazı'ndaki halleri apayrıdır.
Nedendir bilinmez, hakkinda bir cok sitede baba tarafindan arnavut, anne tarafindan ise bulgaristan gocmeni oldugu yazan aktör. Balkan göçmeni degil, kafkasyalıdır halbuki. Aslen osettir. Oset akrabalarimdan biliyorum. Hatta soyisminin osetçede bir anlami da vardi, ama su an hatirlayamadim.