1. 1.
  adam sandler ve drew barrymoreun başrollerinde olduğu bir romantik-komedi. sevgiliyle beraber izlemesi çok keyiflidir.

  (bkz: sevgiliyle beraber izlenesi filmler)
  7 -2 ... registerlater
 2. 2.
  çok iyi akıcılıga sahip bir filmdir
  5 ... emon
 3. 3.
  --spoiler--
  hatırlamayan bir hatunu hergün kendine aşık eden bir herifin anlatıldığı tatlı bir film.filmdeki penguen beni koparmıştır.
  --spoiler--
  8 -1 ... baadir
 4. 4.
  sacmaligin dik alasi. bir suru mantik hatalariyla dolu film kendisi. hafiza ustune adam gibi bir film izlemek isteyenler icin:
  (bkz: memento)
  2 -19 ... dramtatatam
 5. 5.
  o kadar ilginç bir konuda o kadar kurgu hatası affedilir dedirten, eğlenceli bir film. 311 in yorumladığı lovesong filmi izlerken garip bir etki bırakır.
  ... oylumunelumune
 6. 6.
  soundtracki göz dolduran güzel şarkılar içeren bir filmdir.
  wyclef jean seal gibi güzel insanlardan güzel şarkılar olmasına rağmen en güzel şarkı filmin de bana göre kafa şarkısı olan beach boysun wouldnt it be niceıdır.
  ... yildirimbjk
 7. 7.
  adamın askına ve sabrına vay be dedıgım fılm...cok guzel bır fılm ızleyın ozellıkle kızlar....
  3 ... lois lana
 8. 8.
  eldeki konuyla çok daha iyi kurgulanabilirdi'yi düşündüren, hedef kitlesini teenager'dan daha yukarıya taşıyamamış,tüm bunlara rağmen güzel soundtrack'i ile bir yaz havası, bir hawaii havası estirebilen film.
  ... riggo
 9. 9.
  her şeye rağmen güzel bir filmdir. hele ki aşıksanız * içinizde bir umut, bir hareket hissedersiniz. içinizde sevgi kelebekleri uçuşur adeta... kesinlikle..
  1 ... herostratos
 10. 10.
  drew barrymore ve adam sandler' den harika bir romantik komedi filmi. bir tatil köyünde yunuslarla ilgilenen mizah anlayışı gelişmiş ve çapkın veteriner adam sandler , bir sabah adadaki bir cafede drew' le karşılaşıyor, ve onu derhal etkiliyor. flört etmeye başlıyolar, ve ertesi sabah aynı cafede kahvaltı yapmak için sözleşiyorlar. fakat film de tam burada başlıyor. çünkü ertesi sabahdrew , adam' ı hatırlamıyor. günlük hafıza kaybı gibi çok zor bir hastalık yaşayan drew' den vazgeçmek istemeyen adam , elli gün boyunca elli farklı yöntemle drew' i tekrar kendine aşık etmeye çalışıyor. ve tabii bir sürü komik, duygusal ve üzücü olaylar ardarda sıralanıyor. sürpriz ve dokunaklı finaliyle izlenmeyi hakeden bir film.
  5 -1 ... zargana