bugün

entry'ler (612)

çok yakıyor diye arabasındaki klimayı açmayan kişi

(bkz: memur)

kadınları itici yapan detaylar

bir şey isterken çocukların konuşmalarını taklit etmeleri.

sevgilinin izlenesi halleri

çocuğunu güldürmek için şebeklik yaptığı haller.*

2007 nin ilkleri

- ilk defa bir Başbakan çiftçilere "Gözünü toprak doyursun" dedi.

baykal in chp ye katilan turbanliya rozet takmasi

baykal ın taraftarın iyisi kötüsü olmaz mantığı(mantıksızlığı) ile hareket etmesidir.

fidel castro nun gorevi birakmasi

an itibari ile atv ana haber bülteninde verilen haberdir.
(bkz: amerika nın kına gecesi düzenlemesi)

alkol tüketiminde konya nın birinci olması

kısıtlanmanın bir sonucudur.

2007 yılının tek cümlelik özeti

referandum.

bakire kızla evlenmek isteyen erkek

kendisi başkalarının kız kardeşleri ile görüşmenin normal olduğunu düşünen, fakat kimsenin kendi kız kardeşi ile görüşmesine izin vermeyen e.kektir.

çocukken inanılan saçmalıklar

gökyüzünden her geçen uçakta almanya daki babasının geldiğini düşünmek.

deniz gezmis parkasi giyerek sosyalist olmak

bir parkayla sosyalist olduğunu sanan gençler; ülkenin kanayan yaralarını gördüğünde, parkanın şapkasını kafasına geçirir, kuyruğunu kıstırıp bir kenarda saklanarak ahkam keserler. asıl sosyalistler 301 den yargılanıyorlar ya da yargısız infaza uğradılar.

çulsuz adama kredi kartı verilir mi

çulsuz diye adlandırdıkları kişinin de yemek yemeye, giyinmeye, evlenmeye, çocuk yapmaya, çocuklarını doyurmaya ve bunun gibi insanı istekleri olabileceğine hiç ihtimal vermemeleri sonucunda ürettikler gereksiz sorudur. bu çulsuzu da, daha sefil bir hale nasıl getirebiliriz? daha nasıl aşağılayabiliriz? diye çabalamak yerine çözüm üretmelrini bekliyoruz o da ayrı bir konu...

akp nin mhp yi prezervatif gibi kullanip atmasi

prezervatif delik çıkmış olacak ki günden güne çoğalıyorlar.

gidilen mekanın kazancını hesaplamak

"aslında benim de aklımda böyle bir iş vardı ama yapmadım" diye başlayan ve gelen müşterilerin tahmini ne kadar hesap ödediği ile devam eden diyaloglardır.

bana 1 5 iskender bir de light kola

o kadar iskender yerken kolanın kalorisinden yırtmaya çalışan tombul insan cümlesidir.

hatırla sevgili

yaşananlardan bir kısmının yansıtıldığı fakat bu kadarının bile insanın içini sızlatmasına yettiği dizi.

cocukluk oyunlarimizi yeniden oynuyoruz zirvesi

(bkz: doktorculuk)

erkek doktorların karizmatik olması

doktor olsun çamurdan olsun diyen bazı ailelerin kızlarının başına ne geliyorsa hep karizmatik olduklarını düşündükleri doktorların peşinde koşmaktan geliyor. gerek ailelerini memnun etme, gerekse kendi egoları için yaptıkları davranışlar yüzünden böyle başlıklar açılamasına meydan veriyorlar.

abdullah gul un turbani veto etmesi

abdullah gül ün cumhurbaşkanı olmadan önce tayyip erdoğan ile yaptıkları anlaşmaları bozması.

rüşvet değil bahşiş alıyoruz

bayındırlık ve iskan bakanımızın da tapu memuruna verilenin bahşiş olduğunu ima ederek rüşvet olmadığını belirttiği acı durum. ne hallere geldik. tapu memur 10 ya da 20 ytl bahşiş alıyorsa kıdem arttıkça bahşiş miktarı da mı artıyor?