bugün

5 ay sonra kavuştuğum canım memleketim. her yerin olduğu gibi buranın da iyi ve kötü yönleri var. tatil için gelecek arkadaşlara tavsiyem yaz sezonun başında veya sonunda gelin yoksa sezonun ortasında gelirseniz kalabalıktan boğulursunuz. şu an deniziyle ilgili birtakım sorunları var umarım en yakın zamanda buna da çözüm bulunur. mutlaka bir tatil planınız vardır ama fethiye'ye gelen arkadaşların bir gününü mutlaka saklıkent'e ayırmalarını tavsiye ederim. bir tur şirketiyle anlaşıp saklıkent'i görmenizi isterim. çok eğlenceli ve güzel bir gün geçireceğinizin garantisini veririm.

(bkz: saklıkent Kanyonu)
8 9 sefer tatili geçirdiğim yer. iş imkanım olsaydı oraya yerleşirdim.
Ilk 1999 yılinda gittiğim ve son gittiğim 2018 yılı arasında çok fark var.
Keşke hep eskisi gibi kalsaydı.
görsel
küçük, ücretsiz ve zengin bir arkeoloji müzesi vardır, mutlaka gezilmelidir.
Fethiyeye pahalı diyenler Bodrum u görmemiştir.
ismi ölüdeniz, babadağ, paraşüt ve antik kentleri ile özdeşleşmiş ata yurdum. herkes fethiye'yi tatil memleketi bilir ama esasen köklü bir mazisi olan yörük yurdudur. bugün insanlarının bir kısmı turizmle uğraşsa da ve tatilciler sadece fethiye'nin bu iş kolundaki insanlarıyla haşır neşir olsa da kendisinden kopup ilçe olmuş seydikemer ile bir hayli köye sahiptir. bu köyler, 16. yüzyıldan beri tam ve yarı konargöçer hayat sürdüğü kesin olarak bilinen fethiyeli yörüklerce kurulmuştur. yörük hayatına o kadar bağlı olmuşlar ki osmanlı, kendileriyle başa çıkamamış ve beş tane kazaya bölmüş, bu olayla ismi hala halk arasında da beşkaza kalmıştır. bugün ilçe halkının belki de başka şehirlerden, ilçelerden gelip yerleşmiş kişilerden oluşur. aşırı göç alıyor ve şehir içi trafiği mahfolmak üzere olan bir yurt.
Fethiye'nin tek güzel yanı, Antalya'ya yakın olması *
https://twitter.com/serik.../1272795395350028289?s=20
görsel
Geldim yoktunuz.
Barlar sokağı temmuz ve ağustos’ da dolan modern sahil şehri.
Yemek yapmayı kimsenin bilmediği ilçe. Çok uyanık amk ege insanı
ege değil akdeniz bölgesindedir.
Mugla ilindeki en iyi tatil yeridir. Bodrum gibi kalabalik degil, marmaris kadar apacisi olmayan ve her seyden once sisirilmis akyaka'dan cok daha gezilesi gorulesi yeri olmakla beraber fiyatlari da abarti olmayan yerdir. Tatil icin onerilir ve yardimci olunur.
Haftaya kavusacagim guzellik. Ingiliz ve ruslar olmadan, yerli turist gelmeden muthis sakinligi ile doya doya yasayacagim yer.
Su anda 4 koldan yangin cikartilmaya calisilan sehir. Polis olay yerinde. Biz de oraya gidiyoruz. Bu gece yanan ormanlar olmayacak. Ananizi sikmeye geliyoruz atesin cocuklari.

https://twitter.com/adagl.../1421911092700327936?s=19
allahını, bayrağını, vatanını seven yakaladığı orospu çocuklarını polise teslim etmesin, direkt yaksın...
görsünler bakalım ateşin çocukları nasıl oluyormuş...
Torosun yorukleri, son basbuga layik olacaktir. Herkes rahat olmali.
Yakaladığınız oruspu çocuklarını önce s*kin sonra ateşe verin.
önce ateşe versinler sonra siksinler. bence mantıklı.
ege değil akdeniz bölgesi sınırları içerisinde bulunur.
Doğal güzelliği miss gibi havası ile ülkemizin güzide tatil beldesidir benim için. Yolunuz düşerse Likya yürüyüş yolunu mutlaka görmelisiniz. Ayrıca Safari turu ile üzümlü beldesinde bulunan kaya köyü mutlaka gezip görmelisiniz. Herkes Ölüdeniz, çalış plajı kordon gezerken bahsettiğim yerlerde ailecek çok rahat gezip görebilirsiniz. Unutmadan o kadar Fethiye' ye gidilip de Saklıkent ve gizli kent şelalesini görmeden dönmeyin.
Pazartesi günü yeni hayatımı kurmak adına adım atacağım Muğla'nın ilçesidir. Kısa vadeli hedeflerimin çoğunlukla tutması sebebiyle çok seveceğimi düşünüyorum. Bunun dışında sözlükte varsa Fethiye'de olan takılmak güzel olabilir .
muğla'nın antalya sınırında bulunan turistik ilçe.
muğla ile antalya arasında bulunan turistik akdeniz ilçesi.
bir kız ismi olarak da kullanıldığı için komik olan muğla ilçesi.
Gidilip görülmesi gereken bir ilçe.Nerelere gidilir peki?
Babadaği'na teleferik ile çıkın, ölüdeniz'e giriniz. Kelebekler vadisine gidebilirsiniz ama gemi ile ulaşım var sadece. Saklıkent kanyonu'na uğrayabilirsiniz. Kayaköy antik kentine de bir göz atın derim. Gemiler koyuna da ugrayın. Birkaç yer daha var anımsayamadığım. Hem piknik masaları vardı hem de denize girebiliyordunuz. Velhasıl kelam güzel memleket efendim..
Antalya'nın bitip, muğla ilinin başladığı yer. Antalya'nın kaş ilçesiyle komşu.