1. 1.
  prison break'de michael scofield'ın hücre arkadaşı olan, dolayısıyla kaçış planının içinde yer alan porto riko'lu mahkum.
  hapse girmeden önce yaşadığı chicago'da başı polisle birkaç kez derde giren sucre, annesi tarafından düzgün bir iş bulması ve kendisine para yardımında bulunması için new york city'ye gönderilir. sucre nyc'de bir iş ve kız arkadaş bulur. günün birinde eski arkadaşlarını görmek için chicago'ya geri döndüğünde, bir kez daha şeytana uyup bir içki tükkanını soyarken kız arkadaşında gözü olan öz kuzeninin ispitlemesiyle polise yakalanır. 17 yıl hapisle yargılanır ve fox river'ı boylar.
  1 ... g shock
 2. 2.
  manitasına hediye almak için dükkan soyar ve 5 yıla mahkum olur. cezasının bitmesine 16 ay kala yavşak teyzeoğlunun manitasına göz koyması nedeniyle hapisten kaçma karar verir. ayrıca prison break'teki en acıklı hikayesi olanlardan biridir. istediği sadece pempe panjurlu ve ev ve ebedi manitası mari cruz'dur. ikinci sezonun final bölümünde panama da pazar yerinde omuzu yaralı bir şekilde yerde yatmış ve mari cruz , mari cruz diye inlemiştir. bakalım daha başına nele rgelecek bu gariban porto riko'lunun.
  1 ... istanbul icin efkar vakti
 3. 3.
  amerika' nın ferhat' ı. yol, dağ, taş demeden gidiyor sevdiceği için... sonu hayırlı olsun. *
  2 ... oumar
 4. 4.
  Dizi'nin en sempatik karakterlerinden biridir , ayrıca transformers filminde de yine ispanyolca konuşan ABD askerini oynamıştır..*
  -1 ... scofield
 5. 5.
  kalin kafali adam..ayrica puerto rico'lu olmasindan midir nedir garip bir ispanyolca aksaani var..
  2 ... robert terk
 6. 6.
  amoury nolasco tarafından canlandırılan prison break karakteri. michael'in hücre arkadaşıydı ve hala onun iyiliği için mücadele etmekte, dostluk nedir gözler önüne sermektedir. 3.sezon son bölümlerde maricruz'u arayarak elveda demiş ve bizleri duygu sellerinde boğmuştur kendileri.
  1 ... oopps i did it again
 7. 7.
  3 sezonun son bölümünde arkadaşlığın ne demek olduğunu bizlere gösteren oyuncu.
  1 ... northwich
 8. 8.
  prıson break dizisinde michael'in hücre arkadaşı olarak rol yapan kişi.
  ... sungerbob
 9. 9.
  --spoiler--

  3. sezonun son bölümünde sona'ya düşmüş prison break karakteri.
  ... halitkin
 10. 10.
  (bkz: papi)
  1 ... vivendi