bugün

her insan gibi normal bir zekaya sahip insanın zekasıdır. zeka takımla ölçülseydi ben barcelonalı olurdum süper zeka olurdum. bu yüzden sadece laf olsun diye boş bakınız veren yazarın bu yazarın bakınızını ben dolduruyorum. yani zeka takımla ölçülseydi bu bakınızı veren insan nasıl bir zekaya sahip olabilirdi bilemiyorum.
zeka takımla ölçülseydi ben barcelonalı olurdum cümlesini üretebilen zeka.
bazılarında ortalıkta 6s ve 8taş yazmaya sebebiyet verecek olgudur. tabi genelleme değil bu arada çıkar sadece.
(bkz: manchesterlı zekası)

(bkz: barçalı zekası)

(bkz: takımla zeka arasındaki bağlantı)
kral ercik sayesinde mütemadiyyen görebildiğimiz zekadır.
efenim, fenerli zekası diye birşey yoktur... bu galatasaray ve beşiktaş içinde geçerlidir... fenerli fanatizim düşüncesi vardır... fanatizim kötüdür, insanda zeka diye birşey bırakmaz, bazı konularda (bkz: futbol) objektif bakılmasını önler...

o yüzden

(bkz: fenerlı fanatizim düşüncesi)
(bkz: galatasaraylı fanatizim düşüncesi)
(bkz: beşiktaşlı fanatizim düşüncesi)
(bkz: diğer takımların fanatizim düşünceleri)
öküzlerden dinlenilmeyecek kadar teknik bir konudur.
çok yüksek değildir.

(bkz: entryi formata uydurma çabaları) *
çok yüksek değildir, çok yüksekten de yüksektir.*
valla bu sene öss kocaeli birincilerinden 3ü fenerli siz düşünün artık. ben bir galatasaray'lıyım ama fenerli galatasaraylı beşiktaşlı hiç farketmiyor bazen.
kimsenin siklemediği bir voleybol müsabakası akabinde "aslan terbiyesi başladı heyo heyo!" diye triplere girecek kadardır.

ezeli rakipsin de bi' soluklan ayran iç be abicim.
yüksek zekadır. örnek vermek gerekirse;

(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: düz mantık)

at gözlüğü kullanmaktan ibarettir.
(bkz: 0)

dicem ama yine eksiler diz boyu olacak . * * * *
harward üniverstesinde içi doldurulması gereken zekadır.

(bkz: eğitim şart)
bu kadar düşmanı olduğuna göre diğerlerinden üstün, kıskanılan bir zekadır.
hakkında genelleme yapmanın yanlış olacağı zekadır. aynı anadan bir profesör ve bir mankafanın doğabilme ihtimali bile söz konusuyken hiçbir zümre veya topluluğun aynı frekansta düşünemeyeceği sonucuna varabiliriz.
bildiğin insan zekâsıdır. inceden dokundurtmaz kimseye.
diğer takım taraftarlarından ne eksiği ne de fazlası olan zekadır..
biz şike yaptık ama herkes yapıyor diyebilecek kadar düşük seviyede, beşiktaşta ibrahim akın'ı alacaktı kupa finalinde oynatmadı iddiasını ortaya atacak kadar az gelişmiş zekadır. Sürekli yanlış bir şey yapıp yanlışlarını başkalarının yanlışlarıyla kapatmaya çalışmışlardır. Aynı şekilde lig süresi boyunca Trabzonsporunda penaltıları irdelensin demişlerdir.

Hani sizinki yanlış, bizimkide yanlış olursa falan filan işte.
Böyle birşey yok, ama olabir de.
görsel
diğer takım taraftarlarının tamamı atom parçalarken hadron çarpıştırıcı ile karanlık madde elde ederken bizlerin kah kadıköyde kah ülker arenada şey ettiğimiz aykü seviyesidir. daha iq yazamıyoruz buradan hesap edin artık ühühühü..
Max

görsel
güncel Önemli Başlıklar