entry'ler (136)

sinema tarihinde gelmiş geçmiş en güzel filmler

Leon ! , slumdog millionaire

o çocukları filminin ikincisine isim önerileri

ibnenin oğulları

otobüste osurup deri fabrikası var burda diyen tip

kayseri tramvay hattında sık geçen muhabbet .

+ deri kokuyo lan bura
- saldın demi gene amq. pislik herif .

gibi ..

satanist evlat arif

bazı şeyleri yapmadan önce (bkz: sözlükte yazmak) donunu çekmesi gerektiğini düşündüğüm yazar.

çocukluğun vazgeçilmez markaları

(bkz: lego)

mustafa denizli

son maçlarındaki başarılarını göz önüne alınca ya çok şanslı ya da bu işi biliyor dediğim teknik direktör . ama hala anlayamadım bu adam ne ayak

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

4 gün önceki felsefe sınavımdan :

otomasyon özelliğinin zararları nelerdir
+ otomasyon özelliğinde bireyler istemediği şeylere maruz kalabilir o yüzden kötüdür .

yine aynı yazılı

X'in insan herşeyin özüdür sözünü açıklayınız
+ insan olmazsa hiç birşey olmaz hayat boş olur .
* *

dünya kupasında türkiye nin olmaması

ne zaman ne yapacağı belli olmayan son avrupa şampiyonası 3. sünün olmamasıdır .
Teşekkürler Terim !

kürtler vs türkler

(bkz: bsg denilenecek karşılaştırmalar)

küresel ıkınma

hadi yine sev beni ve küçüğüm ' adlı şarkılarla aşmış olan gruptur . *

viyana yı alsaydık olabilecekler

(bkz: viyana kebapcısı)
(bkz: viyana idman yurdu)
(bkz: 3 geleneksel viyana çiğ köfte yarışması) *

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

matematik yazılısıdır . muratkaraca bir soruda kalem oynatamaz . yazılının son 10 dakikasıdır ve murat bu soruyla cebelleşmektense üstün (!) resim yeteneğini biraz konuşturmaya karar verir , ve bir gülen adam çizer . baska bi sorusu da 2 puan alacaktır onu da siler dolar işareti * yapar ve kağıdı teslim eder
ertesi gün

hoca: oğlum bu resmi kağıt
ben: ee ?
hoca : yürü lan
ben : tamm :S

lkgawjlagskjgslşgkajglk jlajglkglajklklg

sonuc : hüsran .

herkesin bir imkansız aşka ihtiyacı olması

evet lazımdır . ihtiyaçtır . insanın kendini artis sanıp çeşitli stnad -up şovları yapmasına engel olur . mahzunluk katar . 17 yaşımdayım . birine tutulmuştum the one derdım . ama 3 yıl geçti üstünden unuttum gitti.

sonu j ile biten türkçe kelimeler

(bkz: öyle bişey yok)

Fransızca veya Farsça'dan dilimize girmiş olması yüksel olasılıklı kelimelerdir.

mustafa necati sepetçioğlu

15 yaşımda başladığım 'dünkü türkiye ' serisini 1 yılda okuduğum yazar . O zamanlar dili biraz ağır gelmişti . Eserlerinde Türkiye'nin Türk yurdu oluşunu anlatan seri Selçuklulardan başlar ve Fatih Sultan Mehmet 'in istanbul'u fethine kadar sürer . Alpler erenler ve Alperenler romanlarında önemli bir yer tutuar. Etkileyicidir . Her türk evladının okuması gereken bir yazardır . *

babanın sevgisinin anlaşıldığı anlar

mesleğe yeni başlamış polis babamın aç olan yeni doğmuş çocuğuna * mama alma derdiyle gecenin bi vakti taksicilik yapmak için dışar cıkması ve aldım diyerek dönmesi.

forrest gump

apple adlı bir meyve şirketine ortak oldum . amblemi ısırık alınmış elma gibi . (bkz: özet gibi bişey)

bira içmeyen üniversiteli

vardır . olur . olacaktır .

nt : davar ! neyini eksilion !

kafama sıkar giderim

+ kafa sıkar giderim
- siktir git . kafa sikme

adları bilinmeyen taş hatunlar

yan dairenin amınakoyan 3 kızdan bıyıklı olanı . (bkz: bıyıklı)