bugün

allah onu galatasaraylı ergen nesil için yaratmış. *
umarız baki kalır sözlükte.

ee ne demiş eskiler:

böyle başa böyle tarak kediler. *
damarlarında türk kanı taşıyan gerçek bir ahıska sevdalısı. takipteyiz..
küçükken galatasaray ın avrupa başarılarıyla büyümüş, onun ezikliğinin dışavurumunu yaşayan yazar.*. bir de karmasını çok merak ediyorum. her entry sini eksiliyoruz ama. *
hayatında ilk defa real madridli oyuncuları galatasaray sayesinde görcek olan troll,utanması gereken bu çocuk değil 107 yıldan beri real madridle resmi maç yapmamış olan takımı fenerbahçe.
real madrid gelmesin diye neredeyse götünü vereceklerin şimdi "reali ayağınıza getiriyoruz lan" diye renk değiştirmelerine şahit eden yazar.
107 yıldan beri resmi maçı olmayan fenerbahçeyi ,1999 yılında real madridle özel maçımız vardı diyerek eziklikten kurtarmaya çalışan (bkz: amigo)yazar, dostum tamam takımın destek olmaya çalışıyon şüphesiz anlıyorum ama bunları demende akıllı bi davranış değil.
real madridle resmi mac yapmadigi icin fenerbahceye laf sokmaya calisan dangalaklari bir kez daha gormemize vesile olmus yazar. biraksin aylak bakkallar tartsin billurlarini.
107 yıldır fenerbahçenin real madridle resmi maçının olmayışını hazmedemeyen (bkz: amigo) maç nesineydi kardeş baklavasınamı ?
galatasaray ile sorunu olan yazardır. (bkz: varsa bir durum yapalım açık oturum) şaka şaka, rakip takımın sevilen taraftarlarındandır.
(#19121086) fanatiktir. paul sahillerinin fenerbahçeli versiyonudur.

ekleme : paul sahillerine benzeterek haksızlık yaptıgımı düşündüğüm yazar. ama az değildir kendisi.
bel altı vurmadığı sürece her fikrine saygı duyulması gereken yazar.
kıskandığım yazar arkadaş bizim bile nick altımıza böyle güzel şeyler yazılmadı, ''ne varmış bu yazar da'' dediğim yazar, haaa bu arada adam güzel yazıyor aga şimdi yiğidi öldür ama hakkını yeme, güzel entryler girmesi dileği ile.
adamdır. sürekli yazsındır. her saniye hatta. kendisini takipteyim ve başarılarının devamını bütün samimiyetimle dilemekteyim.
engin futbol bilgisi ile bizlere ders veren önemli şahsiyet.
bana trak demiş ama bilememiş olan yazarımsı,trak felen değilim güzel kardeşim kafanı yormadan söleyim (bkz: binnai39) canım sıkıldı uludağ sözlüğe bir kere daha geleyim dedim iyi etmişim dimi ? hep iş güç sıkıldım biraz eğleneyim dedim malum sende sözlüğün şeyisin anladın sen onu.

http://www.youtube.com/watch?v=6evUlbr24o8
küçükken topu florya tesislerindeki soyunma odasına kaçmış olan yazar. bunun küçüklüğü de 2002 2003 civarına denk geldiğine göre eserin sahibi ali lukunku'dur diye düşünüyorum. *
bu (bkz: troll) bana ayar vermiş bu (bkz: troll) ne hallere düştük iyimi ? senin okuma yazma bilmen bile mucize be evlat,gelmiş birde sözlükte millete atıp tutuyon,trak nickli kişiyi tanımıyorum diyorum gelmiş yine bana trak diyor he kardeşim sana inat ben trak nickli kişiyim oldumu ? allah senin ailene sabır versin böle biriyle birlikte yaşamak zor.
küçükken ali lukunku ile çok özel anlar yaşamış olan troll. yavrum ali lukunku afrikalıysa galatasaray'ın suçu ne? *
twitter adresi vasıtasıyla muhtemelen aziz yıldırım'ın resmi twitter hesabına ulaşacağımız yazar. Belki bir ziya şengül bile olabilir.
(bkz: #19126576) futboldan başka edecek bir sözü olmadığı halde ilginç eleştirilerde bulunan yazar.

(bkz: hmmm)
-en iyi yolların yolcusu
-en hisli rüzgarın yazardır

-iyi ki gelmiş hoşgelmiştir.
sözlükte en gereksiz olan ergen bile millete ergen yakıştırması yapıyor (bkz: yuh)bu yazdıklarından sonra millete ergen demeye utanmıyormusun ?
sol framede her an kendine yer bulan nadir yazarlardan biridir. sevilen yazarlardandır. (bkz: allah uzun ömür versin)
moderatörler ile ahbap yazar.
adama kurşun işlemiyor aga.
ya yazdıklarım siliniyor ya çaylak ediliyorum.
tek bildiğim 545 entry değmeyecek kişilik.
hoş nickaltının yarısı kendisi.
ota boka cevap verme be abi.
madem trollsün bırak nick altı aksınn..
9.nesil yazar.

(bkz: siyah ince parlak/#19126859)

hangi espriyi ne zaman yapacağımı kendisine sormayacağım yazar ayrıca.

sana ne lan yaprağım.?