bugün

yaşı 23 aralıkta 23 olucak doğum gününü (bkz: jim carrey) (bkz: 23 numara) filmini izleyerek kutlucak olan yeni yazar.
bu yazar troll olmuştur sözlük formatından bi haber olmuştur daniel's yerine danial's yazmıştır ama vatan haini satıcı işbirlikçi olmamıştır efenim.(#17918057)
okuduğunu anlamayan, yaşı ile neslinin paralel olduğunu düşündüğüm sözlük kullanıcısı. özel mesajların nickaltında ifşa edilmesinin de sözlük formatına aykırı olduğunu da umarım öğrenecektir zamanla.
(#18188793) güldürmüş yazardır.

(bkz: binnai39 a sahip çıkalım)
Sabrinin uludağ sözlük şubesidir.
bu galatasaray taraftarı sadece sabrinin ailesine laf edenlerin değil volkan demirel emre belezoğlu gibi 2 sınıf futbolcuların ailesine küfrederlerse bi volkan demirel şubesi yada gunahım kadar sevmedim (galatasaray'da forma giyerkende sevmezdim )emreninde şubesi olurum gerçi siz böle futbolcuların ailesine laf edinki fenerbahçe taraftarı oldugunuz belli olsun bende böle davranayımki galatasaray taraftarı oldugum belli olsun.

(bkz: tipik fenerbahçe taraftarı)
oğlak burcu başlığı altında kurduğu cümleye bakılırsa sözlüğümüz ilkokulluların istilası altında. aynen aktarıyorum;

--spoiler--
102.yayların oğlak burcundan uzak durması gereken burç.
#18210540 (binnai39, 11.01.2013 00:00 ~ 00:20)
--spoiler--
(bkz: #18213172) ilkokullu deyince atarlanan yazar. muhasebe mezunuyum dedi, hemi de 2 yıllık. sahi muhasebeciler cümle kurmayı bilmek durumundaydı di mi?
--spoiler--

(bkz: #18213172) ilkokullu deyince atarlanan yazar. muhasebe mezunuyum dedi, hemi de 2 yıllık. sahi muhasebeciler cümle kurmayı bilmek durumundaydı di mi?

--spoiler--

laf sokçam diye heycanlanıp entry adresini bile yalnış vermiyormu yaşın kaç ergen arkadaşım demek istiyor insan.
(bkz: hipnozcu/#18215538)
evlenme teklifimi üstüne alınıp kabul etmiş yazar. ama erkekmiş. olmaz kardeş valla *
(bkz: dokuzuncu nesil silik)