bugün

şu sıralarda önüne gelene saldırmakta olan yazar ikilisi

acınası bir haldeler kısaca...
büyük bir galatasaray kompleksi olan fenerbahçe fanatiği yazardır aynı zamanda.
her gün galatasaray taraftarlarını tahrik eden iki fenerbahçe fanatiği yazardır.
aralarında hiç bir fark yok aslında çok ortak noktaları var

1-ikiside 7/24 sözlükte
2-ikiside işsiz
3-ikiside baba parası iyor
4-zeka seviyeleri eşit
5-ikiside fenerbahçe taraftarı fenerbahçe gibi köklü bir kulübü bu 2 ergenle bağdaştırmak gereksiz tabi orası ayrı konu

ekşi sözlükteki trollerle karşılaştırırsak

cotodelas = owencan

fatihintakendisi=gökyeleli bozkurt olur

nerde galatasaray gibi köklü kulübü pkk ile bağdaştıran başlıklar varsa bu iki vitaminsize aittir.
adamda iş yok güç yok 7/24 uludağ sözlükte sıçarken bile ne başlık açsam diye düşünüyordur,babası anasıda bizim nasıl evladımız var işi gücü uludağ sözlükte trolluk yapmak diye barınıyordur,1508 başlık açmış 1000 tanesi galatasaray pkk takımıdır,abdullah öcalan vs galatasaray tarzında başlıklardır zaten en az 100 tanesine kendinden başka kimse yazmamıştır.

(bkz: hayırsız evlat) (bkz: baba parası yemek) (bkz: işsiz)

(bkz: aylak bakkal neresini tartar) ?

pardon sen hem bankacıydın hem hukuk müşaviri dimi ? puhaha

edit : ben bunları dedikten sonra zaman kaybetmeden bunları yazmış yazar (#19155270) çamaşırcı karıları gibi 7/24 uludağ sözlükte millete laf yetiştircene git erkek gibi çalış utanmaz.

edit2:merak ettim çalışıp etmiyosunya sabahları müge anlı felende izlersin sen puhaha
(bkz: #19155169) rezene nickli yazar arkaşımızın ayarın tillahını verdiği işsiz.

(bkz: #19146675)

bende kendisine böyle bir teklifte bulundum zamanında ama kabul etmedi. eh napalım madem kabul etmedi yakında bu işsizlikle kendisini kızılay'da farklı kıyafetlerde görürsek acımayız. veririz parasını görürüz işimizi.
fenerbahçeli olmasına rağmen dost olan yazardır. Söylendiği gibi ciddi şekilde pkk ile galatasaray ı karşılaştıracak kadar düşük değildir. Kimi mallar gibi uydurma haberler ile sözlüğü provoke etmez. Rekabeti dozajında bırakır.

Sözlüğü sadece eğlence amaçlı kullanıyor gibi görünüyor. Evet çoğunlukla öyle* ama güldürürkende ciddi düşüncelere sevkeden bir kardeşimiz*
Biz onu böyle seviyoruz, bizi hiç bırakmasın*
erol aksoy'u galatasaray yöneticisi yapmış kişi. yalanı iki tıkla ortaya çıkarılınca hemen galatasaray yönetimi tarafından görevlendirildi diye çevirdi. bu yalanı da ortaya çıkınca (yönetim müdahil oluyorsa bir davaya sedat doğan'ı gönderir) bu sefer de vakti zamanında almanların yaptığı işi galatasaray yapmış gibi aktarmaya kalktı. bizim yalanını yüzüne vurmamız üzerine tacizciyi savunmak ile suçlandık. savunulan tacizci değil galatasaray ismidir eğer taciz varsa umarım cezasını çeker. bununla da yetinmedi burak yılmaz galatasaray'a gitmiyorum dedi diye başlık açtı. 2011 tarihli haberi hem de sözleşme uzatma haberini buraya burak yalan söylemiş diye verdi. yalnız takdir etmek lazım her yalanına bir kulp buluyor. bu da bitmedi fülker'e imza atmadan 3 gün önce galatasaray diye zırlayan ilkan karaman'a lafın var mı dedik? o durum başka dedi. yurtdışında oynarken defalarca galatasaraylıyım diyen emre'ye ne diyorsun dedik? o da başka dedi. Burak'a parasını istedi diye laf eden adama egemen için ne diyorsun dedik? ona da başka dedi.
burak yapınca olay kendi adamları yapınca "o başka".
merak içindeyim burak buna ne yaptı?

edit: tuttuğu takımın yönetim kurulunda hayali ihracattan ceza almış lakin zaman aşımı hazretleri sayesinde paçayı yırtmış lakin kızılay yönetimine gelip başkanının odasına böcek yerleştirmiş bir adam var adı talat yılmaz.

(bkz: #15660721)bütün linkleriyle durum budur. arada çok namuslu vatan millet aşığı fenerlilerin sitesi antu başlığı kaldırmış.
erol aksoy'un galatasaray'lı olması değil galatasaray yöneticisi olması iddiasına laf dediğimizi anlamayan bir zavallı. bu bir de doğruysa hukukçu olmuş. bir de ziraat bankasında çalışıyormuş. bu ülkeye yazık. okuduğunu anlama özürlü biri hukuk fakültesini nasıl bitirmiş merak içindeyim. erol aksoy galatasaraylı değil mi dedik? hayır. Erol aksoy galatasaray yöneticisi değil dedik. burak buna kesin bir şey yapmış.
erok aksoy'un ne olduğunu bilenlere onu anlatan kişi. bir daha yazalım hem de heceleyerek. ga-la-ta-sa-ray lı de-ğil de-mi-yo-ruz, ga-la-ta-sa-ray yö-ne-ti-ci-si de-ğil di-yo-ruz. formasyonu hukuk olan kişi iki arasındaki farkı anlar her halde. öyle umuyorum.
--spoiler--
çekmedi futbol,
çekmedi spor,
çekmedi zinhar,
ahmak taraftarlardan çektiği kadar.
--spoiler--

ruh hali ve taraftarlığı dört kelime ile özenlenecek yazardır.
yüksek lisans yapmış bir hukuk müşavirinden beklenmeyen derecede zeki entryleri ile karşımıza çıkan adam.

ibret loading....

(bkz: #19160331)
futbolu fanatikçe değerlendirdiği için futboldan asla keyif alamayacak şahıs. yazık...
#19160383 entarisi ile bozacın şahidi olduğunu göstermiştir. tecavüz maduruna düzülmüş diyen birine 'ehehe şaka yaptı kiii' diyecek kadar şaşırmış yazar.
tecavüz mağduruna düzülmüş diyeni şaka yapmış diye savunup, erol aksoy'u tacizci pis kişi ilan etmiş kişi. yok iki dakika adam olamıyor.
gelen vuruyor, giden vuruyor yazarı, arap atı koştukça açılırmış bu da vurdukdukça açılan cinsi.
Galatasaraylıların futbol entryleriyle baş edemeyip nereden napsak diye uğraşıp tarlanıp saldırmaya bahane aradıkları yazar.

Birisi bir başka konuda aleyhine laf demeye görsün; çekemeyenleri kılkuyruk gibi peşine takılır.
konuştukça batan,
battıkça sıçan,
sıçtıkça batan,
battıkça sıçan,
sıçtıkça batan,

kişi.

bi sus, ağır ol molla desinler yiğenim her söylenene ya sıçarak ya da sıvayarak cevap verme gereğini neden duyuyorsa!!!! anlamsız.
bla bla bla yazarı. çok konuşuyor ama boş konuşuyor. bir sus evladım. markete git anneni yorma ekmek al yoğurt al. kalk pcnin başından artık. hem kendine hem ailene yazık. hadi bebeğim hadi evladım çıban çıktı götünde otura otura.
en ufak bi mantık yürütme becerisine sahip olmadığını kanıtlanmış yazar.

bu adam bu siteyi açıyorsa demek ki kızı onun için bi külfet değil lütuf. demek ki kızına önem ve değer veriyor. ve aha kalıbımı da basarım ki o kızdan izin alınmıştır bu eylem için.

3. kişi olarak elbette yayınlanamaz ancak 1. dereceden akraba (baba) madurun izni koşuluyla bunu yayınlar.

babanın yaptığı şeyle okuduğun 3. sayfa haberlerini de bir tutamazsın. bu bir haber değil yardım çağrısıdır.
hukuk'tan dem vuran ancak dalga geçilen mevzunun ne kadar hassas olduğundan en ufak fikri olmayan, genel yalayıcı kitlesi mensubu yazar.

önce;
ilk olarak mizah mizah diye kıçını yırtmadan önce değer yargısı kavramını öğren.

ikinci olarak, baba neden kızını saklasın? mağdur olan zaten kız!

hee gel gelelim asıl mevzuya;

madem bu kadar 'mizah düşkünü' bir yazarsın tecavüze uğramış bir kıza düzülmüş demek hangi başlık çerçevesinde mizah olarak adlandırılır? yok mizah değilse hangi vicdana sığar vicdansız?
--spoiler--
(bkz: tecavüze uğrayan kızın dalga konusu olması)

başlığı (#19130667) entry'm

(bkz: düdüklenmiş kızını reklam eden geniş baba)
başlığı (#19130667) entry'm
--spoiler--

farklı başlıklarda aynı entry numarası vererek yazarları salak yerine koymaya çalışan ezik yazar.
erol aksoy'u galatasaray yöneticisi ilan etmiş yalanı ortaya çıkınca galatasaraylı ama o diye yalanından pişman olacağına üste çıkmaya çalışmış kişi. mağdur'un babası (ki mağdur 18'den küçük) bakmış bu "fatihintakendisi" türü hukukçuların olduğu sistem adam olmayacak kendisi bir arayışa girmiş. bu arada kansızın birinin açtığı başlık yüzünden ceza almasına "mizah" yapıyor diye savunma getirmiş kişidir beyefendi. "düdüklenmiş" demek mizahmış?
suratına şey etsen yarabbi şükür yağmur yağıyor diyen yazar.

bu kadar pişkinlik pes hamudunago,

yok silmiş silmemiş diye nick altına sıçıyor. evet sildim ama seni taktığım için silmedim.

silene kadar okudunmu/okundumu? evet,

amaç oydu zaten.
9. nesil yazar. açtığı başlığı canlandırabilmek için normalde küçücük olan beynini hiç yokmuş gibi göstermekten çekinmeyen troll. (#19162212) bak açtığın başlığın altında ne demişim.