1. 1564.
    bazı organiklerin culio ile rasında geçen olayları anlamadığı hocadır.

fatih terim, culio'yu orduspor maçı öncesinde arayıp aklını bulandırmış, seni galatasaray'a oynatacağım demiştir. culio'nun bonservisi gs'de de olsa bunu yapması etik değildir. rakiple saha da değil masabaşında oynamıştır fatih terim. problem budur ve ortaya çıkınca hoca dellenmiştir.
    3 -16 ... kompetan
  2. 1565.
    fatih terim
    5 -4 ... stay ultra
  3. 1566.
    kanaltürk te suskunlar dizisini yeni kadrosuyla oynatan imparator. bu dizi çok konuşulacak.... başrollerde; Serhat Ulueren, Erman Toroğlu, Ziya Şengül, Nedim Türkmen...
    8 -2 ... rakunzell
  4. 1567.
    Son günlerde kaşına yapıştırdığı yara bandıyla düzenli seks hayatına başlayan başarılı teknik adamdır.
    4 -9 ... thechngr
  5. 1568.
    bu gece verdiği ayar sonrası bana uçak ve galatasaray-ordu maçı bileti ayarlatan adamdır.
    gaza geldim layyynn.
    7 -2 ... mahlas kemali
  6. 1569.
    gece telegol programını mahkemeye çeviren, asıp kesen 3-5 tane yavşağın ebesiyle tersten ilişiye girmiş yürekli adam. fatih terim telefon bağlantısındayken R* yapan adamlar, telefon bağlantısı bittikten sonra yine erkeklik hormonu salgılamaya başlamışlardır. koyu bir beşiktaş'lı olarak takdir etmekteyim kendisini, büyüksün.
    11 -2 ... burdaherseyvarmi
  7. 1570.
    dün gece telegol de ayarı vermiş teknik direktörümüz.
    5 ... uapsikopat
  8. 1571.
    dün gece başta serhat ulueren ve telegol ekibine meydanı boş bırakmayıp ayarı veren galatasarayımıza yakışır adamdır.
    7 -2 ... ucurtma bayramlari
  9. 1572.
    aziz yıldırım içerideyse bu adam neden dışarıda, bu adam dışarıdaysa aziz yıldırım neden içeride gibi bir diyalektikle karşı karşıya kalmamıza sebep olan kişi.
    3 -16 ... tatarkemal
  10. 1573.
    telefonlara da ayar vermiş imparatordur.

http://galeri.uludagsozlu...-terim-ayar%C4%B1-242520/
    2 ... bacaklarini kokunden yolarim