1. 1.
  2.13 m. boya sahip ülkerspordan galatasaray'a kiralanan,,önüne gelene blok koyan blok canavarı..1-2 sene sonra kendisini nba da görmeyi çok isterim ama ara sıra çok hatalar yapıyor..o hataları en aza indirirse nba da en kral basketçi olur..
  ... tttddd
 2. 2.
  mutombo fatih.litvanya pota altını karartmıstır.
  ... anil teknik
 3. 3.
  1980 doğumlu 2.13'lük galatasaray'lı basketbolcu. geçtiğimiz sezon ülker'den kiralık olarak alınmıştı bu sezon bonservisiyle beraber galatasaray'la anlaştı. milli takımın 2006 dunya basketbol sampiyonasi maçlarında gösterdiği mücadele takdir edilesidir.
  ... fowler
 4. 4.
  her maç muhteşem bloklara imza atan milli sporcumuz..
  ... shalamar
 5. 5.
  kayseri de siteler adı verilen mekanda yetişmiş , altyapisini ülkerde tamamlamış sonrasında beşiktaş ın o yıllar öncesinde oluşturduğu yabancısız genç kadrosunda adını duyurmuş şimdilerde de galatasaray da ter döken basketbolcu.
  1 ... sayid jarrah
 6. 6.
  11.11.2006 tarihindeki beşiktaş kola turka - galatasaray cafe crown karşılaşmasında sahadaki beşiktaşlı oyunculara ve tribünlerdeki taraftarlara ayarı veren milli basketbolcudur.
  -1 ... dirty
 7. 7.
  bugün itibari ile galatasaray cafe crown basketbol takımı ile sözleşmesini bir yıl daha uzatmış olan oyuncu...
  ... aslanadam
 8. 8.
  galatasaray ile sözleşmesini 1 yıl uzatmıştır...
  ... give me one good reason
 9. 9.
  yeni saç modeliyle jamaika sokaklarında ot satan insan görüntüsüne kavuşmuş, cüssesi fazla oyun zekası az basketbol oyuncusu.
  1 ... one after 909
 10. 10.
  asiri gaz insandir kendisi bir lig macinda ususte yaptigi 2 bloktan sonra seyirciye donup iste blok budur gibi salak sacma hareketler yapti bulent korkmazin parmak sallamasina benzer bir sekilde.. akabinde sayi yedik dogal olarak ulan bir bekle atak savusturulsun sonra sevin sebeklik yap neyse yine de can adamdir hirsli adamdir..
  1 ... robert terk