bugün

(bkz: şimdi reklamlar)

ekşi sözlükte görüldü yazmayı da unutmayalım biraz gerçekçi olsun.

dip not: reklam olarak gammazlandı, hayırlı forumlar.
Son zamanların en iyi uygulaması.
süper bi uygulama. valla bilgisayar kendisi mi uyduruyor yoksa biri tek tek tüm falları mı yorumluyor anlayamadım. zaten uydurma gibi değil de hikaye ederek güzel bi anlatımı var. yüklemenizi tavsiye ederim. fala inanma falsız da kalma.
son günlerde epey popüler olmus fal baktirma uygulamasi.
sirf buna fal göndereyim diye kahve icen kizlar gördüm.
Birkac kez denedim hakikaten bu ilgiyi hak ediyor mu diye.
genelde tutturuyor gibi durmasinin sebebi fal yorumunu cok uzun göndermesi.
o kadar uzatiyor ve süslüyor ki anlatimi illa icinde size uyan bir seyler cikiyor. yani diger fal uygulamalari gibi bunda da sahtekarlik oldugunu düsünüyorum. Ücretsiz sekilde kimse bu kadar ugrasmaz fal bakacagim diye. inananlari net saf buluyorum.

eglencesine arada kullanilabilir ama buna fal göndermek icin kahve icmeyi de biraz abarti buluyorum.
Hicbir sey beklemeyin bu uygulamalardan cunku bu tarz uygulamalar genelde gecmisinizi veya internette aratmis oldugunuz kelimeleri baz alarak salliyor. Mesela bir belge nasil alinir vs tarzinda arastirmalar yapiyorsunuz sonra fal yollayinca falda o belgeyle ilgili bir seyler salliyor gibi.
şöyle bir şey farkettim uygulama da sanırım pazar günleri ya da günün belli saatleri hazırdan rastgele yazılan şeyler atılıyor. Onun dışında belli vakitlerde ise gerçekten birisi oturup yorumluyor çünkü birebir şekilleri anlatıyor. rastgele atıyor dediğim anlarda ise şekillerden asla bahsetmiyor. Faladdin'den bir kişi var ise Sözlükte beni aydınlatsın lütfen.

onun dışında çok sevdiğim bir uygulama herkese öneriyorum ve kahve içmeyen bana sık sık kahve içirttirir oldu. Ancak üstte ki durum hoş değil sadece.
saat 9 da hem tanışmak hemde beleş fal hakkı kazanmak için tıklayın diye bildirim atan ama tıklayınca hata kodu veren uygulama.merak etmiştim halbuki.
kahve içince fincanı çekip atıp atmamak konusunda ikilemde kaldığım ve karar verirken çok zorlandığım uygulama.

ikizler olmak zor. herkes yargılıyor ama kimse de kalkıp demiyor, kardeş ikizler olmayı onlar seçmedi diye...
mesajlari okuyorlar. net.
(img:#1629822)
Harbiden tutturuyor.
yapay zekayla programlanmıştır.
sisteme hazır yazılmış yazılara isminizi ilave edip size yollayan programlara inanıp hayatınızı bunlara göre şekillendirmeyin gözünüzü seveyim. 10 şey söylesem 5 i tutar zaten.

boş uygulama. diğerleri de aynı şekilde. fala, burca murca inanmayın.
Nasıl yapıyor bilmiyorum ama ciğerimi okuyor bu uygulama.
Dönecek dediği dönmedi?

Allah belani versin. Sana guveniyoz biz de puh.
Falımda devlet kapısı görmeyecekse ilgilenmiyorum.
feykimdir siliniz! *
Bir uygulama.

Çok kahve tüketen biri olmama karşın yaklaşık bir hafta önce arkadaşımın ısrarı ile kahve içtim. Ardından bu uygulamayı anlattı, her ne kadar inanmadığımı ve doğru bulmadığımı belirtsem de bir kere at bakalım ne diyecek diye ısrarcı olunca kırmadım yükledim.
Yüklemez olaydım, sallasa bu kadar tutturamaz beni uzaktan tanıyan biri bile. Hayatımı, kişilik ve karakterimi yazdı 1 saatte. Mesaj ile iletişim kuran bir insan olsam mesajlara erişim sağlıyorlar diyeceğim ama o da Yok.
insan hayret ediyor gerçekten.
Daha hala inanmıyorum ama şaşkınım.
geri zekali uygulamaya göre beni müthiş müthiş haberler ve olaylar bekliyor. ya bi de bana şey demiş neden bu kadar zor seviyorsun biraz rahat ol. kendimi tanımasam inanacağım. ben ki dünyanın en ayran gönüllü insanıyım.

bizimle değilsin faladdin.
hafif onedio gibi.
'sen bir seks makinesi gibisin, tüm kızlar sana hayran en kısa zamanda kısmetinin açılacağını görüyorum her şey şahane tüm kızların ilgi odağısın' falan filan.
ya bir kelimeniz doğru çıksa bari ya.
kahvemi içip falımı gönderdiğim aplikasyon. Gerçek merçek değil ama iyi sallıyor.
kahve falı bakan değil burç yorumu yollayan uygulamadır.

ama seviyoruz.
Bana uzun boylu, yakışıklı, karizmatik, kariyer sahibi bir iş adamı borcu olan uygulama. Ne zaman fal yollasam aynı terane. Hayır bağımlılık yaptı işin kötüsü. Bunun yarattığı toz pembe hayat hikayemi dinlemeden içim rahat etmiyor.

edit: hii çok özür dilerim cinsiyetimi belli etmişim. Allah'ın barzoları sizi.
Baş belası, yere batasıca internet falcısı.
Anne kişisine kontör yetiştiremiyoruz artık iyi mi?!
Kahve sevmeyen, " çarpıntı yapıyor, tansiyonumu yükseltiyor" diye mızmızlanan hatun, faladdin yüzünden yakında barista olacak zannımca.
bi değişik uygulama

bi fal göndermiştim, falı gönderdiğimi unutmuşum bir hafta sonra açtım. diyor ki kolye ucu hediyesi alıcaksın, ertesi gün arkadaşım bana kolye ucu hediye etti

geçen yine fal gönderdim, eskiden sana ait olan ve senin için anlamlı bir şeyi bulup kendine geliceksin diyor, bundan 3 sene önce kardeşimin bana aldığı bir kolye vardı hep boynumdaydı, kaybetmiştim onu. 2 senedir kayıptı, her yerde de aradım. cuma günü o kolyeyi buldum birden

bunun dışında pek çıktığı söylenemez. hep 1 aya hayatımın aşkı olan beyi bulacağımı söylüyor, bir aylar sene oldu.
WhatsAppta ne konuştuysam falda o çıkıyor. Bayağı aksiyonlu ya..