bugün

entry'ler (503)

evlenilecek kadında aranan özellikler

sadakat.
saygı.
hoşgörü.

spotify istatistikleri

instagram hikayelerinin yeni bitki örtüsü.
yeni birileriyle tanışmadan tarzını, müzik zevkini anlamak için kullanışlıdır paylaşın paylaştırın.

2020yi üç kelimeyle anlat

dört tane rakam.

atatürk e küfür eden çocuk

ben 16 yaşında eve para getirme derdine düşüp deli gibi çalışırdım bu nesil 16 yaşında 6. sınıfa gidiyorum diyor. iyi oldu bu sıpaya sürtsün burnu biraz. https://www.google.com.tr...n-gozaltinda-6145155/amp/

evlenmek

normalde hiç istemediğim fakat ebeveyn olmayı çok istediğimden dolayı bir gün maruz kalabileceğim eylem.
maalesef ki türkiye şartlarında evlenmeden ebeveyn olmak zor iş.

yazarların psikolojik durumları

akli dengemi kaybettim.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://youtu.be/4e4bAsQ4r30

zombie metal cover.

askerde verilen pubg yüklü ipad

bedelli yapanları ekran başından eleştirip sallayan bir yazarın açtığı başlık umarım tez zamanda yoğun bir hayatı olur bedelli yapmak zorunda kalır.

corona pozitif olduğu halde dışarda gezen tip

günde 2 litre atmık içirilip kusması engellenmesi gereken kişi.

atatürk e küfür eden çocuk

okul, dışlanma vs gibi konularda demagoji yaptığı bariz belli. okullarda fetöcülerin, siyasal islamcıların cirit attığı muhaliflerin sesini çıkaramadığı bir dönem yaşanırken kimse bu çocuğa bunları yapmaz aksine destekleyip el üstünde tutan hocalar çıkar. 6. sınıfa gidip bu konular yüzünden ezildiğini söyleyen bir çocuk o yaşlarda bu konulara kendisinin hakim olamayacağını ve bu konulara girmemesi gerektiğini de biliyordur.
edit: bu entry’mi eksileyecek olan siyasal islamcılar çıkacaktır bilin ki zerre umrumda değilsiniz.

pointer

görsel

yaşanmış öğretmen şiddetleri

okul karşısındaki bakkala sigara almaya girmiştim kapının önünde hocayı görünce almadan çıkmıştım üzerimi arayıp bulamayınca nerene soktun diyip karnıma geçirmişti bi tane.

korona da risk ölçüm değeri

koronadan dolayı alınmış veya alınacak tedbirler hastalığın öldürücü oluşundan değil bulaşma hızından kaynaklıdır. bu hastalığın riski hızlı yayılmasıdır. idrak etmek güç olmamalı.

dünyanın en cool şehir ismi

monaco.

en kötü kargo şirketi

agt kurye, trendyol express, ptt kargo ilk üç için kapışır.

siyasi görüşünüz nedir anketi

ülkemiz için ütopik olduğunun farkındayım fakat yine de marksist-leninistim huylu huyundan vazgeçmez hesabı.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

eşek gibi çalış kral gibi yaşa.

neden sevgilin yok

zamanım yok, ilişki üzerine yeterince eğilmeye üşeniyorum, birine bağlı kalmaktansa yalnız olmaktan keyif alıyorum.

yazarların merak ettiği şeyler

erkeklerin meme uçlarının neden var olduğu ve ibrahim tatlıses’in o geceden nasıl sağ kurtulduğu.

anlık mood

görsel